dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Częstochowa Błeszno

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

1 200 000 zł544,69 m² 2 203,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na sprzedaż budynek usługowo - produkcyjny o powierzchni 544,69 m2, usytuowany w Częstochowie, w dzielnicy Błeszno Na sprzedaż lub.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł6 766 m² 135,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, niezabudowana, z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, znajdująca się w Częstochowie przy ul. Korkowej, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł15 710 m² 50,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyrównany teren u/p3 Usługowo Produkcyjny w przemysłowej okolicy Częstochowy, 6 minut od Autostrady A1 Lokalizacja: częstochowa ul. Żyzna 15L działka nr. 709/3 Powierzchnia: 15 710m2 Cena: 800 000.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł140 m² 3 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 917 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom Bliźniak o łącznej powierzchni 140 m2, znajdujący się w Częstochowie w dzielnicy Błeszno przy ulicy Bugajskiej. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

450 000 zł3 815 m² 117,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w częstochowskiej dzielnicy Błeszno, o powierzchni ok 3800 m . Działka : o pow. ok 3800 m Przybliżone.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł16 055 m² 85,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania oczyszczony teren u/p3 Usługowo-Produkcyjny w przemysłowej okolicy Częstochowy, 6 minut od Autostrady A1 Lokalizacja: częstochowa ul. Żyzna 15L działka nr. 709/7 Powierzchnia: 16.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł8 532 m² 251,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży teren przy alei Wojska Polskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania z ul.Bugajską. Lokalizacja w sąsiedztwie skrzyżowania obecnej dk 91 z dk 46 sprawia że.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł150 m² 31,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Lokalizacja przy dk-1 z Częstochowy na Katowice. Działka w kształcie prostokąta niedaleko drogi o dużym natężeniu ruchu. Bardzo ciekawa propozycja dla inwestorów - Do wynajmu , 150 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł42,90 m² 8 135,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Błeszno. Cena do negocjacji! Na sprzedaż w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 42,9 m . Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

318 600 zł53,80 m² 5 921,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,8 m , położone na 2 piętrze w niskim, zadbanym bloku. Mieszkanie idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł1 721,30 m² 2 323,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na sprzedaż 2 hale. Lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 1477,29 m2. (Powierzchnia całkowita 1721,30 m2) Usytuowany na działce o pow. 10.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł897 m² 110,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Expander Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1000m2 w miejscowości Kolonia Brzeziny Wielkie. Działka położona jest spokojnej miejscowości z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

43,01 zł/m²279 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, parterowy budynek usługowo- biurowy o powierzchni użytkowej 279 m2 , usytuowany na działce o powierzchni 1012 m2. Obiekt po rozbudowie i generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

318 600 zł53,80 m² 5 921,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 53,8 m - 3 pokoje, duży balkon, 2. piętro, spokojna okolica Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,8 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł45,50 m² 7 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie tylko w Green House Nieruchomości. Oferuję na sprzedaż w Częstochowie - dwupokojowe mieszkanie na ulicy Rakowskiej w Częstochowie w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł112 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Marzysz o nowym domu w Częstochowie. Już dostępne nowo wybudowane domy w zasięgu twojej ręki. Szkoda Wam czasu na budowę domu ,a chcielibyście mieć nowy dom i wykończyć go.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł9 636 m² 62,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjny teren inwestycyjny położony w pobliżu trasy dk1 ( 500 m w prostej lini ). Całość składa się z czterech działek ewidencyjnych, o łącznej szerokości 30.

Szczegóły ogłoszenia

1 012 960 zł1 946 m² 520,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczona symbolem puh (produkcja, usługi, handel). Lokalizacja: położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:578 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny w doskonałej lokalizacji na Błesznie przy ul. Bohaterów Katynia na sprzedaż. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej / warsztatu samochodowego - ze.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 114 m² 178,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża atrakcyjna działka zlokalizowana w Brzeziny Wielkie , bardzo blisko Częstochowy a jednocześnie wśród ciszy i zieleni. Idealna pod duży dom lub bliźniaka. Informacje: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł67 m² 4 910,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Błeszno. W okolicy znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, blisko dk1. Osiedle dobrze skomunikowane, parking pod blokiem. Mieszkanie posiada Księgę.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł279 m² 5 372,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny, parterowy budynek usługowo- biurowy o powierzchni użytkowej 279 m2 , usytuowany na działce o powierzchni 1012 m2. Obiekt po rozbudowie i generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł698,03 m² 2 435,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 671 m²

Ema Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością z dużym potencjałem znajdującą się w Częstochowie, przy ulicy Żyznej. Budynek położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł1 078 m² 173,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana w Częstochowie, w dzielnicy Brzeziny Małe przy ulicy Wypalanki. Działka budowlana z dostępem do drogi asfaltowej, na przedmiotową działkę wydano warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 360 000 zł52 623 m² 63,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyrównany teren u/p3 Usługowo Produkcyjny w przemysłowej okolicy Częstochowy, 6 minut od Autostrady A1 Lokalizacja: częstochowa ul. Żyzna 15L działki nr.:   .

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 106 m² 152,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, niezabudowana stanowiąca działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 720/2 o powierzchni 1.097 m , znajdująca się w Częstochowie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł41,60 m² 6 129,81 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe gotowe do zamieszkania położone na 5. piętrze w zadbanym wiezowcu po termomoderniazacji. Lokal składa się z: dwóch ustawnych, niezależnych pokoi,.