Dom, ul. Legnicka
Legnicka, Lisiniec, Częstochowa, śląskie
- 1 080 000 zł
- 150,83 m²
- 7 160,38 zł/m²
Agnieszka Garbal...
Skontaktuj się
Dom, ul. Legnicka
Legnicka, Lisiniec, Częstochowa, śląskie
zaktualizowane:
20 kwietnia 2026
Dom, ul. Legnicka
Zaktualizowane: 20 kwietnia 2026
1 080 000 zł 150,83 m² 7 160,38 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
bliźniak
4
280 m²
parking publiczny / na ulicy
2024
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
280 m²Miejsce postojowe:
parking publiczny / na ulicyRok budowy:
2024Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 080 000 zł (7 160,38 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Częstochowie)
- Charakterystyka domu 150,83 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2024
- Działka: 280 m²
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: SVERUM Nieruchomości, zaktualizowane: 20.04.2026
- numer ogłoszenia: CZE-789026
Lokalizacja
- Adres: Legnicka, Lisiniec, Częstochowa, śląskie
Opis nieruchomości
Biuro Nieruchomości SVERUM ma przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150,83 m², zlokalizowany w Częstochowie przy ul. Legnickiej. Nieruchomość realizowana jest w standardzie deweloperskim, z dbałością o funkcjonalny układ pomieszczeń, komfort użytkowania oraz nowoczesne rozwiązania techniczne. (...)