Dom, ul. Małopolska
Małopolska, Parkitka, Częstochowa, śląskie
- 530 000 zł
- 68,50 m²
- 7 737,23 zł/m²
Marcin Wójcik
Skontaktuj się
Dom, ul. Małopolska
Małopolska, Parkitka, Częstochowa, śląskie
zaktualizowane:
16 kwietnia 2026
Dom, ul. Małopolska
Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026
530 000 zł 68,50 m² 7 737,23 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
-
4
143 m²
-
2025
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
-Liczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
143 m²Miejsce postojowe:
-Rok budowy:
2025Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 530 000 zł (7 737,23 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Częstochowie)
- Charakterystyka domu 68,50 m², 4 pokoje
- Budynek: rok budowy: 2025
- Działka: 143 m²
- Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 16.04.2026
- numer ogłoszenia: 10286990
Lokalizacja
- Adres: Małopolska, Parkitka, Częstochowa, śląskie
Opis nieruchomości
Dobrze rozplanowany, wykończony materiałami najwyższej jakości dom szeregowy z ogrodem w stanie deweloperskim - pompa ciepła z instalacjami grzewczymi w cenie.
Nieruchomość składa się z obszernego salonu połączonego z kuchnią, z wygodną łazienką dla gości oraz tarasem, do którego przylega własny ogródek - parter + ogródek około 45m2
Piętro oferuje właścicielom dwie sypialnie i gabinet + łazienkę z prysznicem (ewentualnie wanna). (...)