Dom Częstochowa

Śródmieście, Częstochowa, śląskie

  • 1 650 000 zł
  • 369 m²
  • 4 471,54 zł/m²

Zdjęcie

Marta Szostak

Skontaktuj się

Dom Częstochowa

Śródmieście, Częstochowa, śląskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

1 650 000 zł

369 m²

4 471,54 zł/m²

Dom Częstochowa

Zaktualizowane: 7 maja 2026

1 650 000 zł 369 m² 4 471,54 zł/m²

Rodzaj domu:
kamienica
Liczba pokoi:
8
Powierzchnia działki:
520 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

kamienica

Liczba pokoi:

8

Powierzchnia działki:

520 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 650 000 zł (4 471,54 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 369 m² (306 m² powierzchni użytkowej), 8 pokoi; stan: bardzo dobry
  • Budynek: kamienica
  • Działka: 520 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: SVERUM Nieruchomości, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: CZE-441579

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowy budynek dwulokalowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 306 m², zlokalizowany w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Częstochowy - Tysiąclecie. Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni 520 m². To propozycja łącząca funkcję mieszkalną i usługową, idealna zarówno dla inwestora, jak i osoby poszukującej przestrzeni do życia i prowadzenia działalności w jednym miejscu. (...)

Agent

Marta Szostak

517 882...

517 882 002

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

517 882...

517 882 002

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl