Dom Częstochowa
Stradom, Częstochowa, śląskie
- 770 000 zł
- 139 m²
- 5 539,57 zł/m²
Olga Krupińska
Skontaktuj się
Dom Częstochowa
Stradom, Częstochowa, śląskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Dom Częstochowa
Zaktualizowane: 11 maja 2026
770 000 zł 139 m² 5 539,57 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
bliźniak
4
390 m²
garaż
2025
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
390 m²Miejsce postojowe:
garażRok budowy:
2025Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 770 000 zł (5 539,57 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Częstochowie)
- Dostępny: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 139 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2025
- materiał budowy: pustak
- okna: plastikowe
- Działka: 390 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, pompa ciepła, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: alarm
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: MANUFAKTURA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 54/17261/ODS
Lokalizacja
- Adres: Stradom, Częstochowa, śląskie
Opis nieruchomości
MANUFAKTURA Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Stradom.
Dom położony na działce o powierzchni 390 m2.
Powierzchnia nieruchomości to 139 m2 i składa się z:
PARTER:
- przestronny salon z aneksem kuchennym,
- łazienka,
- wiatrołap,
- garaż,
PIĘTRO
- pokój z wyjściem na balkon ( duży pokój można przerobić na dwa mniejsze (...)
798 081...
798 081 765