dowolna

Domy Częstochowa Częstochówka-Parkitka

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

1 280 000 zł179 m² 7 138,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:346 m²

Oferuję do zakupu segment zlokalizowany w Częstochowie, przy ul. Małopolskiej 71 S. Budynek znajduje się na nowym osiedlu w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Częstochowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

4 500 zł240 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy w pełni wyposażony dom wolnostojący w prestiżowej dzielnicy Grabówka. Na parterze domu znajduje się przestronny salon, duża kuchnia, gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 900 000 zł284 m² 6 690,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:910 m²

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Komfortowy dom wolnostojący z 2019 roku, parterowy z poddaszem użytkowym, położony w dzielnicy Parkitka, w cichej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Parkitka,Częstochowa

289 000 zł100 m² 2 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:484 m²

Przedstawiamy Państwu nieruchomość z potencjałem w dzielnicy Parkitka przy ul. Bialskiej. Budynek mieszkalny jednorodzinny, podpiwniczony, w zabudowie wolnostojącej, jednokondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

795 000 zł154 m² 5 153,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny w bardzo spokojnej, pełnej zieleni dzielnicy Parkitka w Częstochowie. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

795 000 zł154 m² 5 154,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł154 m² 4 877,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom szeregowy, na nowo powstającym Osiedlu Słoneczne Tarasy Etap II, w dzielnicy Parkitka. Metraż działki: 227 metrów kwadratowych. Powierzchnia ogrodu: 77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

750 000 zł154 m² 4 877,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom szeregowy, na nowo powstającym Osiedlu Słoneczne Tarasy Etap II, w dzielnicy Parkitka. Metraż działki: 254 metrów kwadratowych. Powierzchnia ogrodu: 89.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

750 000 zł154 m² 4 877,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom szeregowy, na nowo powstającym Osiedlu Słoneczne Tarasy Etap II, w dzielnicy Parkitka. Metraż działki: 253 metrów kwadratowych. Powierzchnia ogrodu: 101.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

750 000 zł152 m² 4 937,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:282 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom szeregowy, na nowo powstającym Osiedlu Słoneczne Tarasy Etap II, w dzielnicy Parkitka. Metraż działki: 282 metrów kwadratowych. Powierzchnia ogrodu: 111.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

750 000 zł154 m² 4 876,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom szeregowy, na nowo powstającym Osiedlu Słoneczne Tarasy Etap II, w dzielnicy Parkitka.Metraż działki: 264 metrów kwadratowych.Powierzchnia ogrodu: 112.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą sprzedaży jest bliźniak o powierzchni 60mkw usytuowany na działce wielkości 320mkw (szerokość 12m) w dzielnicy Parkitka. W skład nieruchomości wchodzą: -przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

792 000 zł152 m² 5 213,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom szeregowy, na nowo powstającym Osiedlu Słoneczne Tarasy Etap II, w dzielnicy Parkitka. Metraż działki: 510 metrów kwadratowych. Powierzchnia ogrodu: 254.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

750 000 zł154 m² 4 877,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:266 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom szeregowy, na nowo powstającym Osiedlu Słoneczne Tarasy Etap II, w dzielnicy Parkitka.Metraż działki: 266 metrów kwadratowych.Powierzchnia ogrodu: 114.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

750 000 zł154 m² 4 877,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom szeregowy, na nowo powstającym Osiedlu Słoneczne Tarasy Etap II, w dzielnicy Parkitka.Metraż działki: 260 metrów kwadratowych.Powierzchnia ogrodu: 109.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

785 000 zł154 m² 5 104,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:396 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom szeregowy, na nowo powstającym Osiedlu Słoneczne Tarasy Etap II, w dzielnicy Parkitka. Metraż działki: 396 metrów kwadratowych. Powierzchnia ogrodu: 226.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

750 000 zł154 m² 4 877,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

780 000 zł163 m² 4 785,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:810 m²

Oferuję na sprzedaż budynek parterowy z użytkowym poddaszem, całkowicie podpiwniczony, powierzchnia piwnic wynosi 77,2 m2. Na działce znajduje się również budynek warsztatowy, parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

761 000 zł154 m² 4 941,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

- to nowa inwestycja powstająca w bardzo szybkim tempie. Stanowi zbiór nowoczesnych domków w zabudowie szeregowej. Obecnie znajduje się na drugim etapie prac budowlanych. - zaplanowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

985 000 zł179 m² 5 502,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o atrakcyjnym designie i sprawdzonym programie funkcjonalnym mieszkań w dzielnicy Parkitka. Dom ma pow. całkowitą 179 mkw, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

867 000 zł194 m² 4 471,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom szeregowy, na nowo powstającym Osiedlu Słoneczne Tarasy Etap II, w dzielnicy Parkitka. Metraż działki: 408 metrów kwadratowych. Powierzchnia ogrodu: 202.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

699 000 zł140 m² 4 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:268 m²

Na sprzedaż luksusowy dom w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji w cichej , spokojnej , zielonej dzielnicy Tysiąclecie. Powierzchnia całkowita 140 m2 , powierzchni użytkowej 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

729 000 zł135 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Na sprzedaż luksusowy dom w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji w cichej , spokojnej , zielonej dzielnicy Tysiąclecie. Powierzchnia całkowita 135 m2 , powierzchni użytkowej 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

749 000 zł135 m² 5 548,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

5 000 zł135 m² 37,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Na wynajem luksusowy dom w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji w cichej , spokojnej , zielonej dzielnicy Tysiąclecie. Powierzchnia całkowita 135 m2 , powierzchni użytkowej 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sikorskiego

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

1 450 zł60 m² 24,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dwa pokoje (o wym. 5 x 3,6 m i 4,8 x 3,7 m), kuchnia, łazienka, przedpokój. Standard: wymienione okna pcv, na podłogach płytki i panele, w łazience glazura i terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

4 500 zł135 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

779 000 zł135 m² 5 770,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzozowa

Parkitka,Częstochowa

549 000 zł300 m² 1 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Oferujemy Państwu położony przy Alei Brzozowej w dzielnicy Parkitka 3 kondygnacyjny dom (3x100m2) z lat 90. Do każdej kondygnacji prowadzą osobne wejścia z zewnątrz co daje doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Częstochówka

Częstochówka,Częstochowa

11 000 zł574 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wynajem kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum Częstochowy: parter - lokal obecnie usługowy (gabinet rehabilitacyjny) o podwyższonym standardzie, 1piętro - sala konferencyjna - do dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rocha

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

675 000 zł150 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 234 m²

Szukasz idealnego miejsca na swój biznes? Dom na działce z potencjałem w biznesowej dzielnicy Częstochowy Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący ( 4 pokoje i dwie łazienki) o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

3 700 zł226 m² 16,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na wynajem bardzo ładny dom szeregowy na Grabówce. Dom o pow. całkowitej 220 mkw, i pow. użytkowej 140mkw składający się z parteru oraz poddasza użytkowego. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

485 000 zł135 m² 3 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji w cichej , spokojnej , zielonej dzielnicy Tysiąclecie. Powierzchnia całkowita 135 m2 , powierzchni użytkowej 110 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na wynajem luksusowy dom w zabudowie szeregowej o pow. 150 mkw na działce o pow. 280 mkw w Częstochowie w dzielnicy Parkitka. Dom składa się z parteru oraz poddasza. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Częstochówka-Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

65 000 zł40 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż budynek położony w dzielnicy Częstochówka-Parkitka. Nieruchomość o pow. około 40 mkw na działce o pow. 800 mkw. Budynek jest do generalnego remontu. Brama wjazdowa szer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

750 zł300 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wynajmę duży, umeblowany dom dla pracowników. 7 pokoi, 2 łazienki, kuchnia, jadalnia, taras, duży parking. cena 750pln/m-c od osoby Cena do negocjacji w zależności od długości najmu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

409 000 zł134 m² 3 052,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

| do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej ( środkowy ) o powierzchni 140m , usytuowany na działce ok 160 m na Parkitce. Na parterze znajduje się kuchnia otwarta na salon i jadalnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

3 500 000 zł160 m² 21 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 199 m²

| nieruchomość- zakład produkcyjno-magazynowy, z domem mieszkalnym oraz ładnym ogrodem z basenem. Działka o pow. 3199m i szer.26m. Obiekt znajduje się w dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

800 000 zł199 m² 4 020,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Komfortowa do wolnostojący o powierzchni 199m2 składa się z: - parteru: salon połączony z kuchnią i jadalnią, wc, wiatrołap, garaż dwustanowiskowy - piętra: 2 pokoje,garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim mieści się w dzielnicy Parkitka wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Składa się z - parteru: kuchnia z jadalnią, salon, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Parkitka

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

510 000 zł134 m² 3 805,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Komfortowa szeregówka o powierzchni 134m2 składa się z: - parteru: salon połączony z kuchnią, wc, wiatrołap, garaż jednostanowiskowy - piętra: 2 pokoje,garderoba, łazienka, sypialnia. Stan.