dowolna

Domy Częstochowa Dźbów

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

600 000 zł110 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Nowy dom | 110 m | 4 pokoje | działka narożna 700 m | Dźbów, częstochowa Przedstawiam nowy dom piętrowy, w którym masz wpływ na finalny standard wykończenia? Ta oferta daje Ci.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł129 m² 1 899,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 565 m²

Dom w cenie mieszkania - Dźbów / Liszka Dolna Na sprzedaż murowany dom z 1965 roku położony w spokojnej części dzielnicy Dźbów, na pograniczu z Liszką Dolną, przy ul. Lakowej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 890 000 zł207 m² 9 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Komfortowy, piętrowy dom wolnostojący z 2024 roku, położony w dzielnicy Dźbów. Nowoczesna, atrakcyjna architektonicznie bryła budynku. Powierzchnia użytkowa budynku wraz z garażem -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom w stanie surowym zamkniętym położony w Częstochowie, w dzielnicy Dźbów. Dom ma powierzchnię ok 110 m i położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

390 000 zł120 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 424 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż dom zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Dźbów (droga wojewódzka o nr 908 i oznaczeniu kd-Z1) ulica Powstańców Warszawy Nieruchomość doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł188 m² 4 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:955 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący, parterowy, z garażem 2-stanowiskowym w bryle budynku, niepodpiwniczony, położony w dzielnicy Dźbów przy ul. Kopalnianej. Nowoczesna, atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł451,63 m² 2 103 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną - wolnostojący budynek przystosowany do prowadzenia pensjonatu, położony w spokojnej dzielnicy Dźbów.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł135 m² 5 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z potencjałem na dużej działce- idealny dla rodziny jak również pod inwestycję! Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 135m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Neo Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom wolnostojący w dzielnicy Dźbów. Dom o powierzchni 110 m2 usytuowany na działce 700 m2 Inwestycja w trakcie realizacji. Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł136 m² 2 198,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 770 m²

Dom wolnostojący o pow. 136 m Nieruchomość położona przy ul. Karpackiej w zielonej i spokojnej dzielnicy Dźbów W skład domu wchodzą: - trzy pokoje - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł88,57 m² 8 354,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje dom jednorodzinny wolnostojący w stanie deweloperskim zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Dźbów. W skład domu wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł227,20 m² 3 956,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 120 m²

Dom wśród zieleni i ciszy - idealny dla rodziny szukającej spokoju i przestrzeni To dom dla ceniących sobie poranki z kawą na tarasie, wśród śpiewu ptaków, z widokiem na dziki.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł261,70 m² 3 053,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Neo Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 261,70 m2 , powierzchni użytkowej 229,02 m2 , położony na działce o powierzchni 648 m2 w dzielnicy Dźbów. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł261,70 m² 3 053,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 261,70 m2 , powierzchni użytkowej 229,02 m2 , położony na działce o powierzchni 648 m2 w dzielnicy Dźbów. Budynek z 2011 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem - dom po generalnym remoncie na działce 8000 m Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom jednorodzinny, po generalnym remoncie, położony na imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł124 m² 3 782,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Nieruchomości ep przedstawia ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Częstochowie, w dzielnicy Dźbów. Dom posiada założoną Księgę.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł210,90 m² 5 642,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:948 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 187,8 m2 + garaż o powierzchni 23,1 m2, znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Dźbów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł140 m² 2 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 196 m²

Dom wolnostojący o pow. 140 m Nieruchomość położona jest przy ul. Karpackiej, w spokojnej dzielnicy Dźbów Układ pomieszczeń: kondygnacja przyziemna (wys. poniżej 2,2 m) - garaż -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł72,20 m² 8 296,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł250 m² 2 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Biuro Nieruchomości My Home przedstawia ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego (bliźniak) zlokalizowanego na dużej działce w dzielnicy Dźbów. Rozkład parteru: - przestronna widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 050 zł477,10 m² 2 096,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, zlokalizowanego w Częstochowie w dzielnicy Dźbów. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

795 000 zł622 m² 1 278,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Lakeford Investment sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż komfortowy i solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 250 m , położony na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 2000 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

1 890 000 zł207 m² 9 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

1 250 000 zł400 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Rezydencja 250 m w Dźbowie - Solidność i Przestrzeń na Działce 2000 m . Rozkład pomieszczeń Powierzchnia użytkowa: 250 m Powierzchnia działki: 2000 m Rok budowy: 2004 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

1 998 000 zł207 m² 9 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dźbów,Częstochowa

249 000 zł120 m² 2 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 565 m²

Częstochowa, liszka Dolna, dom na sprzedaż. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Dźbowie - Liszce Dolnej przy ul. Lakowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

2 000 000 zł207 m² 9 661,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

699 000 zł215 m² 3 251,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze! Doskonała propozycja dla osób planujących prowadzenie działalności gospodarczej w miejscu zamieszkania! Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lakowa

Dźbów,Częstochowa

229 000 zł60 m² 3 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:905 m²

Szukasz miejsca, gdzie cisza budzi Cię o poranku, a przestrzeń daje Ci swobodę? Poznaj ten dom w Dźbowie! Na sprzedaż dom jednorodzinny z ogromnym potencjałem, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dźbów,Częstochowa

480 000 zł124 m² 3 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124m zlokalizowany w cichej, spokojnej dzielnicy Dźbów w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dźbów,Częstochowa

648 000 zł124 m² 5 225,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

699 000 zł215 m² 3 251,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

699 000 zł215 m² 3 251,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Dźbów,Częstochowa

1 400 000 zł245 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:707 m²

Komfortowy dom blisko lasu i wyjazdu na autostradę A1 Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy nowoczesne rozwiązania technologiczne z elegancją. Ten wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

699 000 zł215 m² 3 251,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dźbów,Częstochowa

589 000 zł124 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chłopska

Dźbów,Częstochowa

425 000 zł124 m² 3 427,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

299 999 zł110 m² 2 727,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 011 m²

Przygotowany do remontu: powierzchnia domu ok 110 m2 (4 pokoje, łazienka, ganek)duża działka ok 3 000m2 (18m x 170m) Media: kanalizacja miejskawoda prąd gaz w drodze Dom z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Dźbów,Częstochowa

699 000 zł215 m² 3 251,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 346 m²