dowolna

Domy Częstochowa Lisiniec

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

829 000 zł650 m² 1 275,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:408 m²

Duży dom o powierzchni całkowitej 650 m2, użytkowej 400 m2 położony na działce 400 m2 w dzielnicy Lisiniec. Ok. 4 km od centrum miasta. Dom został wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

329 000 zł108 m² 3 046,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Połowa bliźniaka o powierzchni 108 m2 położona na działce 300 m2 w dzielnicy Lisiniec ok. 5 km od centrum Częstochowy. Wybudowany w 2014 r. podpiwniczony z garażem. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

370 000 zł109 m² 3 397,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:533 m²

Piętrowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 108,9 m2 (pow. całkowita ok. 200 m2) w dzielnicy Lisiniec (odległość od centrum ok. 5 km). Działka o pow. 533 m2 (22x24m). Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łęczycka

Lisiniec,Częstochowa

390 000 zł170 m² 2 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Witam. Do sprzedania oferuję dom znajdujący się w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec przy ul. Łęczyckiej, która jest jedną z najbardziej atrakcyjnych ulic dzielnicy. Jest to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

465 000 zł120 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:560 m²

Idealny kompaktowy budynek mieszkalny. Budynek zgłoszony do użytkowania w 2000 r, wybudowany w technologii tradycyjnej murowany z pustaków ceramicznych z urządzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

410 000 zł128 m² 3 203,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom w dzielnicy Lisiniec o powierzchni użytkowej 128 m2. Dom w zabudowie bliźniaczej na działce 380 m2, do zamieszkania o dobrze rozplanowanej przestrzeni. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

680 000 zł295 m² 2 305,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 265 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący, położony na pięknej działce w Gorzelni 3 km od granic Lisińca. Dom wybudowany w 2004 roku z maksa, ocieplony i otynkowany. Wnętrza bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

480 000 zł208 m² 2 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:534 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom jednorodzinny, położony na ładnej działce w dzielnicy Lisiniec. Na parterze obszerny salon z wyjściem na taras, zabudowana kuchnia ze sprzętem agd , sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

720 000 zł220 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Opis oferty nieruchomość: dom z działką doskonale nadający się na cele komercyjne. Zlokalizowany w dobrej dzielnicy,przy drodze asfaltowej,O dużym natężeniu ruchu samochodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

599 000 zł220 m² 2 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 016 m²

Do sprzedaży sympatyczny dom wolnostojący, położony na bardzo atrakcyjnej działce w dzielnicy Lisiniec. Dom zbudowany w 2003 roku z maksa, otynkowany i ocieplony. Na poziomie parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

390 000 zł250 m² 1 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

Do sprzedaży sympatyczny dom dwurodzinny, położony w spokojnej części dzielnicy Lisiniec. Dom złożony z dwóch poziomów - na każdym trzy duże pokoje, kuchnia i łazienka. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

450 000 zł240 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Do sprzedania parterowy domek o powierzchni użytkowej 180mkw położony w spokojnej części dzielnicy Lisiniec. Nieruchomość posadowiona na pięknej działeczce 860mkw z krzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

395 000 zł200 m² 1 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:924 m²

Opis oferty Ciepły, klimatyczny dom jednorodzinny w dobrej lokalizcji w bardzo dobrej dzielnicy, z 1970 r. bardzo dobrze utrzymany. Dom przestrzenny, wnętrze dające wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

320 000 zł105 m² 3 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Do sprzedania domek w stanie deweloperskim o powierzchni 98mkw. Dom na parterze posiada duży salon z miejscem na kominek połączony z kuchnią i jadalnią, wiatrołap, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

480 000 zł162 m² 2 969,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:223 m²

Kameralne osiedle 18-stu nowoczesnych domków jednorodzinnych W zabudowie szeregowej. Bardzo dobra lokalizacja osiedla wjazd bezpośrednio Z ulicy wręczyckiej gwarantuje szybkie połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

390 000 zł230 m² 1 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:212 m²

Opis oferty dom typu bliżniak W niekonwencjonalnej zabudowie W dobrej dzielnicy W bardzo dobrej lokalizacji- spokojna, zielona ulica zabudowna domami jednorodzinnym. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

370 000 zł180 m² 2 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:533 m²

Dom piętrowy, jedno dwurodzinny(dwie kuchnie , dwie łazienki) położony w dzielnicy Lisiniec. Częściowo zmodernizowany w 2010 roku. Wyremontowano kuchnię i łazienkę , częsciowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

320 000 zł143 m² 2 237,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:431 m²

Opis oferty Dom typu wysoki parter , częściowo podpiwniczony zbudowany z pustaka w latach 80-tych na działce pow. 431 mkw. Garaż wolnostojący , dwustanowiskowy. Pomieszczenia w piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

370 000 zł180 m² 2 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:533 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

580 000 zł180 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:509 m²

Dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, położony w dzielnicy Lisiniec o powierzchni ok. 120m.kw. Działka 507m.km., ogrodzona i zagospodarowana. Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

320 000 zł150 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:404 m²

Opis oferty Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej położony przy lokalnej, spokojnej ulicy , dobrze skomunkowany z ulicą Wręczycką. Szkoła , przychodnia , sklepy , przystanek mpk kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

580 000 zł180 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:507 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

580 000 zł180 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:507 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

580 000 zł115 m² 5 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:507 m²

Atrakcyjny wolnostojący dom jednorodzinny położony w dzielnicy Lisiniec w Częstochowie (4 km od ścisłego centrum miasta). Dom został wybudowany w 2009 r. - (pustak Porotherm, dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

235 000 zł220 m² 1 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:571 m²

Dom w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej mieszkalnej 134,86 m2 , podpiwniczony (85,74 m2 powierzchni gospodarczej). Dom położony w dzielnicy Lisiniec na działce o pow. 571.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

350 000 zł226 m² 1 548,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:540 m²

Polecamy do sprzedaży dom w dzielnicy Lisiniec( rejon pomiędzy ul. Wręczycką i ul. Legnicką) o powierzchni ok. 200mkw na działce 540m,wybudowany w 1987r. Dom częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

480 000 zł153 m² 3 137,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Komfortowe i luksusowo wykończone pół bliźniaka (153 m2) położone na działce o pow. 475 m2 (działka w użytkowaniu wieczystym). Bliźniak położony w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

195 000 zł140 m² 1 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży piętro domu jednorodzinnego w dzielnicy lisiniec. Górna czesc: 4 pokoje, 2 przedpokoje, kuchnia, łazienka, dwie toalety, balkon. Ogród duży z owocowymi drzewami, garaż, całosc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

368 000 zł150 m² 2 453,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 180 m²

Do sprzedaży sympatyczny dom jednorodzinny zlokalizowany niedaleko Częstochowy (okolice Lisińca) z dobrym dostępem komunikacyjnym. Dom budowany w technologii tradycyjnej w latach 70-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

579 000 zł160 m² 3 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedaży nowy dom z 2013 r.o pow.użytkowej 150 m dodatkowo garaz w budynku 20 m.z działka 450 m2.w dzielnicy LISINIEC.Na parterze spizarnia,łazienka,kuchnia oraz duzy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

259 000 zł150 m² 1 726,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do sprzedazy dom jednopietrowy na ogrodzonej działce w dzielnicy Lisiniec.Na parterze trzy pokoje,kuchnia,łazienka z osobna toaleta.Piętro domu do wykończenia.Ogrzewanie weglowe.Dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

696 000 zł150 m² 4 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Do sprzedaży komfortowy, nowoczesny dom 7km od centrum Częstochowy w okolicach Lisińca.Bardzo wysoki standard wykończenia. Kompletnie umeblowany i wyposażony. Spokojna i bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

369 000 zł200 m² 1 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedazy dom jednopietrowy w dzielnicy Lisiniec idealny dla dwoch rodzin.Na parterze trzy pokoje,kuchnia,łazienka.Na pietrze trzy pokoje,kuchnia,łazienka.Na scianach gipsowki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

379 000 zł190 m² 1 994,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Tylko U nas -do sprzedazy dom piętrowy w dzielnicy Lisiniec.Połozony na zagospodarowanej i ogrodzonej dzialce 1150m2.Na scianach gipsowki i boazeria.Na podlogach panele,deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

350 000 zł130 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny położony w dzialnicy Lisiniec w Częstochowie o powierzchni użytkowej ok. 130m2. Dom znajduje się ok 200m. od przedszkola, szkoły podstawowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

330 000 zł165 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowy-bliźniak W stanie deweloperski 160m, na działce 315m. Dom wybudowany w 2013/2014. Na parterze salon połączony z kuchnią oraz wyjściem na taras. Łazienka, pokój-gabinet, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

565 000 zł270 m² 2 092,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom Z pawilonem handlowy Dom w dzielnicy Lisiniec , wolnostojący o powierzchni 185mkw działka 670 mkw. Dom z lat 80-tych, w bardzo dobrym stanie. Okna plastikowe, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

887 000 zł190 m² 4 668,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedazy komfortowy dom o pow.uzytowe ok.190 m2 z budynkiem gospodarczym 80 m2.na działce 1100 m2 w dzielnicy LISINIEC.Na parterze znajduje sie duzy salon otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

235 000 zł240 m² 979,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:571 m²

Dom w stanie surowym otwartym zadaszonym w dzielnicy Lisiniec. Dom podpiwniczony z użytkowym poddaszem. Na parterze domu salon z wyjściem na taras, kuchnia, łazienka i dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

320 000 zł126 m² 2 539,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:840 m²

Dom z lat 80-tych położony w dzielnicy Lisiniec. Powierzchnia 126mkw., działka 840mkw. Na parterze 2 pokoje, łazienka, na piętrze salon, sypialnia, kuchnia oraz łazienka. Dodatkowo istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Lisiniec,Częstochowa

582 000 zł160 m² 3 637,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²