Działka budowlana, ul. Jadwigi

Jadwigi, Częstochówka-Parkitka, Częstochowa, śląskie

  • 240 000 zł
  • 548 m²
  • 437,96 zł/m²

Zdjęcie

Kamil

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Jadwigi

Jadwigi, Częstochówka-Parkitka, Częstochowa, śląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

240 000 zł

548 m²

437,96 zł/m²

Działka budowlana, ul. Jadwigi

Zaktualizowane: 18 maja 2026

240 000 zł 548 m² 437,96 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 240 000 zł (437,96 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Media: prąd, kanalizacja
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 18.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dzień dobry, sprzedam działkę o powierzchni 548m².
Nieruchomość znajduje się w Częstochowie przy ulicy Świętej Jadwigi 33
Wymiary działki: około 36x19 metrów
Media: prąd oraz kanalizacja na działce, woda i gaz w drodze.
Plan zagospodarowania przestrzennego: brak

Na działce znajduje się dom z lat pięćdziesiątych do kapitalnego remontu, o powierzchni 78m² oraz budynek gospodarczy o powierzchni 34m². (...)

Agent

Kamil

792 477...

792 477 270

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kamil

792 477...

792 477 270

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: