Działka budowlana, ul. Cyrklowa
Cyrklowa, Lisiniec, Częstochowa, śląskie
- 350 000 zł
- 4 504 m²
- 77,71 zł/m²
Agnieszka Garbal...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Cyrklowa
Cyrklowa, Lisiniec, Częstochowa, śląskie
zaktualizowane:
17 kwietnia 2026
Działka budowlana, ul. Cyrklowa
Zaktualizowane: 17 kwietnia 2026
350 000 zł 4 504 m² 77,71 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 350 000 zł (77,71 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 4 504 m²
- kształt: prostokąt; długość: 319m; szerokość: 15m; teren płaski
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg
- Źródło: biuro nieruchomości: SVERUM Nieruchomości, zaktualizowane: 17.04.2026
- numer ogłoszenia: CZE-322167
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Cyrklowa, Lisiniec, Częstochowa, śląskie
Opis nieruchomości
Biuro Nieruchomości SVERUM ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Częstochowie, dzielnica Lisiniec, przy ul. Cyrkowej, o powierzchni ok. 4504 m². Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta, z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.
Parametry nieruchomości:
Powierzchnia: ok. (...)