Działka przemysłowa, ul. Legionów
Legionów, Częstochowa, śląskie
- 875 000 zł
- 4 850 m²
- 180,41 zł/m²
Piotr Dzionek
Skontaktuj się
Działka przemysłowa, ul. Legionów
Legionów, Częstochowa, śląskie
zaktualizowane:
16 kwietnia 2026
Działka przemysłowa, ul. Legionów
Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026
875 000 zł 4 850 m² 180,41 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 875 000 zł (180,41 zł/m²)
- Działka: przemysłowa, 4 850 m²
- Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 16.04.2026
- numer ogłoszenia: 6376911
Lokalizacja
- Adres: Legionów, Częstochowa, śląskie
Opis nieruchomości
Zapraszam na prezentację działki na terenie przemysłowym o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym na ul. Legionów w Częstochowie.
Przeznaczenie działki to między innymi :
-produkcja,
-składowanie,
-magazyny.
Teren o powierzchni 4850 m2 w sąsiedztwie licznych obiektów przemysłowych.
Teren położony we wschodniej części miasta. (...)
608 091...
608 091 368