Działka budowlana Częstochowa

Częstochowa, śląskie

  • 130 650 zł
  • 871 m²
  • 150 zł/m²

Zdjęcie

Nieruchomosci Ot...

Skontaktuj się

Działka budowlana Częstochowa

Częstochowa, śląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

130 650 zł

871 m²

150 zł/m²

Działka budowlana Częstochowa

Zaktualizowane: 14 maja 2026

130 650 zł 871 m² 150 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 130 650 zł (150 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Media: woda w drodze
  • Źródło: biuro nieruchomości: Otako Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 18/15672/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 869 m2 położona w spokojnej i malowniczej okolicy nieopodal rzeki Gorzelanki.
Szerokość ok. 30m
Działa jest wyrównana oraz jest do niej doprowadzona utwardzona droga wewnętrzna
Wydane warunki zabudowy
Działka znajduje się na końcu ślepej drogi otoczona polami oraz lasem

Media w drodze : woda , prąd

Okolica dobrze skomunikowana z miastem
- blisko przystanek MPK
- 2 drogi (...)

Agent

Nieruchomosci Otako

517 176...

517 176 761

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Nieruchomosci Otako

517 176...

517 176 761

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości