dowolna

Nowe mieszkania i domy Północ, Częstochowa - Nieruchomości z rynku pierwotnego Północ

46 ogłoszeń

46 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Osiedle Kawie Wzgórza

Makuszyńskiego 45,Częstochowa

Mieszkania od 434 322 zł do 618 632 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:55,37 - 77,71 m²

Osiedle Kawie Wzgórza Apartamenty wśród natury, blisko miasta Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów deweloperskich zlokalizowanych na nowoczesnym, kameralnym.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

529 000 zł80,80 m² 6 547,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Częstochowa, północ, ul. Św. Brata Alberta, nowy apartament na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Bardzo dobra cena! Oferujemy na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

św. Brata Alberta,Częstochowa

Domy od 124,28 m² do 126,85 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:124,28 - 126,85 m²

0% prowizji Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym osiedlu w dzielnicy Północ. Pozwolenie na użytkowanie już jest!.

Szczegóły inwestycji

Makuszyńskiego,Częstochowa

Mieszkania od 58,36 m² do 90,70 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:58,36 - 90,70 m²

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania przy ul. Makuszyńskiego, w dzielnicy Północ. Mieszkanie na I piętrze, o powierzchni 74 m2, składa się z: - pokoju.

Szczegóły inwestycji

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

św. Brata Alberta,Częstochowa

Domy od 137,40 m² do 147 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:137,40 - 147 m²

Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym domu o podwyższonym standardzie, z ogrodem i garażem - na spokojnym osiedlu z doskonałym dojazdem do centrum. Stan surowy - zamknięty. Istnieje.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

550 000 zł73 m² 7 534,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy Apartament 73m2 ul. Brata Alberta/ Północ Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowej kameralnej inwestycji przy ul. Brata Alberta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe Mieszkania ul. Makuszyńskiego Częstochowa Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań z tarasem na I piętrze w budynku dwukondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł66,62 m² 8 105,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z ogródkiem w zabudowie szeregowej Północ Częstochowa Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z ogródkiem w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł124,28 m² 5 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł124,28 m² 5 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł170,87 m² 4 974,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 170,87 m , położony w jednej z najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł81,44 m² 7 969,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Budynek D lokal D2 pierwsze piętro Z antresolą, strona prawa. Właśnie rozpoczęliśmy realizację II etapu naszej najnowszej inwestycji forma futura przy ul. Makuszyńskiego 102.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł124,28 m² 5 624,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 124,28 m , zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Północ w Częstochowie! Inwestycja Aleja Lawendowa Północ to 11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł137,40 m² 5 240,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym domu o podwyższonym standardzie, z ogrodem i garażem - na spokojnym osiedlu z doskonałym dojazdem do centrum. Lokalizacja, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł81,44 m² 7 969,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Forma Futura w Częstochowie to nowoczesne, a zarazem kameralne osiedle położone na północnych obrzeżach miasta, które łączy minimalistyczną architekturę z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 000 zł147 m² 4 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni, gotowy, duży dom oznaczony nr 3 - Północ, blisko lasu, ekspozycja ogrodu południe, autobus 25 tylko 150m od budynku Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym domu o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł90,70 m² 6 163,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje Osiedle Muza. Kameralna inwestycja składająca się z domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz z mieszkań, zlokalizowana w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł90,70 m² 6 163,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł66,62 m² 8 255,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnych Apartamentów zlokalizowanych w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego! Parter o ogrodem- idealny Apartament dla Ciebie! Osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł126,85 m² 5 510,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł74,18 m² 7 400,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

405 000 zł67,74 m² 5 978,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

________________________________________ 3 pokoje | 67,36 m | 2 balkony | ogród ok. 100 m | 2 miejsca postojowe | bezczynszowe Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,36 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł68 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego 155. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 000 zł137 m² 5 313,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. św. Brata Alberta. (Nr działki 10/9,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł170,87 m² 6 730,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:934 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o pow. 170,87 m2 na działce o pow. 934 m2 w dzielnicy Północ. Cena dotyczy stanu deweloperskiego. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnych Apartamentów zlokalizowanych w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego! Piętro z tarasem- idealny Apartament dla Ciebie! Osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł66,62 m² 8 255,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania przy ul. Makuszyńskiego, w dzielnicy Północ. Mieszkanie na parterze, o powierzchni 66,62 m2, składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł60,23 m² 10 941,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny apartament dwupoziomowy premium pod klucz , zlokalizowany w inwestycji Forma Futura w Częstochowie, stanowi propozycję dla osób ceniących komfort, estetykę oraz wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł90,12 m² 6 657,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł75,91 m² 6 981,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości czestate prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 75,91 m , położone w Częstochowie przy ul. Makuszyńskiego 155, na terenie nowego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł126,85 m² 5 510,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:64 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położona szeregówka w kameralnej zabudowie w dzielnicy Połnoc Dom ma pow 126,85 mkw pow użytkowej z garażem w bryle budynku. Bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł58,36 m² 7 693,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł60,23 m² 10 941,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy dwupoziomowy Apartament premium "pod Klucz" w ekskluzywnej inwestycji Forma Futura, częstochowa Adres: częstochowa, ul. Makuszyńskiego 102 Inwestycja: forma Futura Standard Wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł60,23 m² 10 941,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament z prywatnym tarasem na dachu - Forma Futura, częstochowa Poznaj nową definicję luksusu i komfortu w inwestycji Forma Futura - nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł137,50 m² 4 509,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł81,44 m² 7 969,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokal D-2 Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą -kończymy drugi etap naszej nowej inwestycji. Forma Futura to nowoczesne, a zarazem kameralne osiedle położone na północnych obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł75,91 m² 7 508,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025