Lokal użytkowy, ul. Stanisławy
Stanisławy, Częstochowa, śląskie
- 3 850 000 zł
- 1 050 m²
- 3 666,67 zł/m²
Marcin Wójcik
Skontaktuj się
Lokal użytkowy, ul. Stanisławy
Stanisławy, Częstochowa, śląskie
zaktualizowane:
16 kwietnia 2026
Lokal użytkowy, ul. Stanisławy
Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026
3 850 000 zł 1 050 m² 3 666,67 zł/m²
-
25
-
-
-
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
-Pomieszczenia:
25Parking:
-Rodzaj wejścia:
-Rodzaj budynku:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 3 850 000 zł (3 666,67 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka lokalu: 1 050 m², 25 pomieszczeń
- Rozkład lokalu: piętro /2, jednopoziomowe
- Budynek: rok budowy: 1996
- Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 16.04.2026
- numer ogłoszenia: 4976955
Lokalizacja
- Adres: Stanisławy, Częstochowa, śląskie
Opis nieruchomości
Bardzo blisko Jasnej Góry, solidnie zbudowany budynke handlowo - usługowy z możliwością prowadzenie nieuciążliwej produkcji.
Ze względu na lokalizację nieruchomść doskonale nadaje się na działalność medyczną, usługową lub biurową:
3 poziomy naziemne o powierzchni łącznej powyżej 1000m2 pod całym budynkiem dodatkowo sucha suterena.
Dodatkowym atutem jest parking pod budynkiem z przejazdem dla dużych dostaw oraz dodatkowy parking w odległości 100m dla około 40 pojazdów. (...)