Lokal użytkowy, ul. Sabinowska
Sabinowska, Częstochowa, śląskie
- 26,96 zł/m²
- 816 m²
- 22 000 zł
Piotr Dzionek
Skontaktuj się
Lokal użytkowy, ul. Sabinowska
Sabinowska, Częstochowa, śląskie
zaktualizowane:
16 kwietnia 2026
Lokal użytkowy, ul. Sabinowska
Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026
26,96 zł/m² 816 m² 22 000 zł
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 22 000 zł (26,96 zł/m²)
- Charakterystyka lokalu: 816 m²
- Rozkład lokalu: piętro , jednopoziomowe
- Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 16.04.2026
- numer ogłoszenia: 10581605
Lokalizacja
- Adres: Sabinowska, Częstochowa, śląskie
Opis nieruchomości
Do wynajęcia uniwersalny obiekt wolnostojący 816 m² - idealny pod handel, magazyn lub usługi.
Oferujemy na wynajem funkcjonalną i przestronną nieruchomość o powierzchni 816 m², doskonale nadającą się na salę sprzedażową, powierzchnię sklepową, magazyn lub inne działalności komercyjne. (...)
608 091...
608 091 368