Lokal użytkowy, ul. Warszawska
Warszawska, Częstochowa, śląskie
- 23,46 zł/m²
- 1 279 m²
- 30 000 zł
Piotr Dzionek
Skontaktuj się
Lokal użytkowy, ul. Warszawska
Warszawska, Częstochowa, śląskie
zaktualizowane:
16 kwietnia 2026
Lokal użytkowy, ul. Warszawska
Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026
23,46 zł/m² 1 279 m² 30 000 zł
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 30 000 zł (23,46 zł/m²)
- Charakterystyka lokalu: 1 279 m²
- Rozkład lokalu: piętro /2, jednopoziomowe
- Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 16.04.2026
- numer ogłoszenia: 10679354
Lokalizacja
- Adres: Warszawska, Częstochowa, śląskie
Opis nieruchomości
Oferujemy na wynajem wolnostojący obiekt przemysłowy w jednej z najlepiej skomunikowanych części Częstochowy. Bliskość autostrady A1 zapewnia szybki dojazd w każdym kierunku, co czyni tę lokalizację idealną dla firm produkcyjnych, logistycznych, handlowych lub usługowych. (...)
608 091...
608 091 368