Lokal handlowy, ul. Rocha
Rocha, Częstochowa, śląskie
- 54,19 zł/m²
- 133,93 m²
- 7 257 zł
Katarzyna Utratn...
Skontaktuj się
Lokal handlowy, ul. Rocha
Rocha, Częstochowa, śląskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Lokal handlowy, ul. Rocha
Zaktualizowane: 7 maja 2026
54,19 zł/m² 133,93 m² 7 257 zł
biurowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 7 257 zł (54,19 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka lokalu: 133,93 m²
- witryna
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 1/1
- Budynek: biurowiec
- Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- klimatyzacja
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: DYMOWSKI., zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: 67/16009/OLW
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Rocha, Częstochowa, śląskie
Opis nieruchomości
Biuro Nieruchomości DYMOWSKI. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego w Częstochowie przy ul. św. Rocha 98.
Cechy nieruchomości:
- powierzchnia użytkowa ~ 133.93 m²,
- lokal położony na pierwszym piętrze,
- okna aluminiowe, drzwi antywłamaniowe,
- media: woda, prąd, gaz, kanalizacja, ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego,
- stan nieruchomości : lokal odnowiony, gotowy do użytkowania,
- dodatkowe (...)
791 440...
791 440 048