Biuro, ul. Partyzantów

Partyzantów, Śródmieście, Częstochowa, śląskie

  • 17,98 zł/m²
  • 41,10 m²
  • 739 zł

Zdjęcie

Renata Maćkiewic...

Skontaktuj się

Biuro, ul. Partyzantów

Partyzantów, Śródmieście, Częstochowa, śląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

17,98 zł/m²

41,10 m²

739 zł

Biuro, ul. Partyzantów

Zaktualizowane: 11 maja 2026

17,98 zł/m² 41,10 m² 739 zł

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
1

Pomieszczenia:

1

Parking:

parking publiczny / na ulicy

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

budynek wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 739 zł (17,98 zł/m²)
  • Charakterystyka lokalu: 41,10 m², 1 pomieszczenie; stan: do odświeżenia
  •   wejście z ulicy, witryna
  •   okna: plastikowe
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 1/1, jednopoziomowe
  • Budynek: budynek wolnostojący
  • Media: woda; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Najemca nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Lokal użytkowy Częstochowa ul. PARTYZANTÓW
Oferujemy Państwu wynajem lokalu użytkowego pod różnego rodzaju działalność gospodarczą, położonego na I piętrze budynku wolnostojącego przy
ul. PARTYZANTÓW w Częstochowie.

Powierzchnia 41,10 m2
czynsz 739,80 zł/m-c +VAT ( 18zł/m2 )
centralne ogrzewanie płatne co miesiąc przez cały rok 249,48 zł+ VAT
energia elektryczna wg wskazań licznika
dostawa wody i odprowadzenie (...)

Agent

Renata Maćkiewicz

501 610...

501 610 333

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Renata Maćkiewicz

501 610...

501 610 333

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Renata Maćkiewicz

Zostaw telefon, oddzwonimy