dowolna

Lokale użytkowe pod gabinet Częstochowa - Oferty sprzedaży i najmu

91 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

91 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

10 zł/m²184 m² 1 840 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na I pietrze całkowita powierzchnia usługowo-biurowa - 184,40 m.kw. lokal znajduje się w obiekcie o ciekawej architekturze, wybudowany jako usługowo- biurowy. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

730 000 zł361 m² 2 022,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Podana cena obowiązuje do 30.09.2012! Budynek o ciekawej architekturze, wybudowany jako handlowo- biurowy , nie podpiwniczony. Rzuty kondygnacji są dostępne w biurze do wglądu. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

10,60 zł/m²184 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na I pietrze powierzchnia usługowo-biurowa - 184,40 m.kw. Obiekt o ciekawej architekturze, wybudowany jako usługowo- biurowy. Usytuowany w mieszkaniowej dzielnicy Częstochowy Parter zajmuja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mireckiego

Raków,Częstochowa

17,14 zł/m²35 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gabinet masażu i rehabilitacji odstąpię wraz z aparaturą. Lokal 35m2 parter w wolno-stojącym budynku wejście od ulicy , dwa gabinety + pomieszczenie socjalne z węzłem sanitarnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

28,75 zł/m²40 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Na kancelarie, biura, gabinety - kilińskiego,nmp Odnowiony atrakcyjny lokal na kancelarie prawne, biura, gabinety, siedzibę firmy, usługi w doskonałej lokalizacji, przy ulicy Kilińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

25 zł/m²120 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam aptekę 120 mkw powierzchni, spełniającą wszelkie przepisy Prawa Farmaceutycznego. Apteka funkcjonuje od 9 lat. Usytuowana przy ruchliwej drodze na osiedlu Tysiąclecia. W budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

9,77 zł/m²174 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na I pietrze powierzchnia usługowo-biurowa - 174,40 m.kw. Obiekt o ciekawej architekturze, wybudowany jako usługowo- biurowy. Usytuowany w mieszkaniowej dzielnicy Częstochowy Parter zajmuja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal znajduje się W ścisłym centrum, frontowy,z dużą witryną, z wejściem z chodnika.Może być wykorzystany pod działalność handlową,usługową,gabinety,a także gastronomiczną.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

1 650 000 zł410 m² 4 024,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo atrakcyjny architektonicznie, funkcjonalnie i lokalizacyjnie budynek usługowo - mieszkalny. Jest możliwość wykorzystania całości obiektu dla wszelkich usług, a szczególnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

390 000 zł280 m² 1 392,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż obiekt komercyjny z przeznaczeniem medycznym np. przychodnia, apteka, hurtownia farmaceutyczna.Nieruchomość o powierzchni 280mkw p[ołożony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

13,33 zł/m²300 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia ok 350 m2 w kamienicy w Alejach. Nadaje się na biura , gabinety , działalność dydaktyczna. Możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni. zmiana 2013-08-09

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy usytuowany w centrum miasta,w szeregu innych lokali.Wejście z parteru,duże okno wystawowe.Lokal dwupoziomowy-na kazdej kondygnacji po ok.25m.Łazienka,zaplecze socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

41,86 zł/m²43 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usytuowany w samym centrum miasta. Obok brama wejściowa na ryneczek przy Wałach Dwernickiego i przejście dla pieszych przez Al. Kościuszki świetnie nadaje się np. na wszelkiego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Północ

Północ,Częstochowa

42,86 zł/m²42 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal po kapitalnym remoncie składający się z następujących pomieszczeń: dwa gabinety lekarskie o powierzchni 12 ,3 mkw , , poczekalnia pow 9 ,5mkw, toaleta dla personelu 3,5mkw toaleta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Północ

Północ,Częstochowa

215 000 zł42 m² 5 119,05 zł/m²

 

 

 

Częstochowa,śląskie

22,22 zł/m²54 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy w Centrum miasta, położony na I piętrze. Parking przy budynku. Idealny na biuro, kancelarie czy gabinet kosmetyczny. Parking w podwórzu. Zachęcam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleja Wolności

Śródmieście,Częstochowa

25 zł/m²22 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z przeznaczeniem na biuro lub gabinet lekarski. Centralne ogrzewanie. Lokal z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Wolności

Śródmieście,Częstochowa

22,22 zł/m²36 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal po gabinecie stomatologicznym. Możliwe wykorzystanie na lokal biurowy, usługowy lub gabinet lekarski. Dwa pomieszczenia z oknami od ulicy. Centralne ogrzewanie. Stan: po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

128 073 zł42 m² 3 074,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji! Lokal użytkowy o powierzchni 41,65m2 znajdujący się w luksusowej kamienic w stanie deweloperskim w centrum miasta. Lokal jest po całkowitym remoncie, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Raków

Raków,Częstochowa

12,50 zł/m²160 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na działalność medyczną! Oferujemy do wynajmu lokal o pow. 160 mkw. Na powierzchnię lokalu składają się 5 gabinetów w tm jeden z poczekalnią, korytarz , recepcja , toaleta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kilińskiego

Częstochowa,śląskie

32,62 zł/m²65 m² 2 120 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokalizacja. Lokal, w którym aktualnie prowadzony jest salon fryzjersko-kosmetyczny. Cechuje go bardzo dobra infrastruktura blisko centrum przy drodze o dużym natężeniu ruchu. Wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

98 000 zł40 m² 2 450 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pawilon nadaje się na usługi , gabinet , magiel itp. zmiana 2012-10-16

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Wysockiego

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

20 zł/m²52 m² 1 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

pomieszczenia biurowe z meblami,3 gabinety połączone ze sobą (dwa wejścia),internet ,telefon,wszystkie media,aneks kuchenny,toaleta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

128 073 zł41 m² 3 074 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do sprzedania lokal użytkowy o powierzchni 41,65m2. Lokal w nowej kamiennicy w śródmieściu. Lokal usytuowany na granicy piwnicy i parteru. Jedno wejście z tyłu budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kiedrzyńska

Tysiąclecie,Częstochowa

31,11 zł/m²90 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Gabinety lekarskie, kosmetyczne po wcześniej funkcjonującym zakładzie medycyny estetycznej. W budynku działają inne gabinety lekarskie i apteka. Możliwość wynajmu pojedynczych gabinetów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

58,14 zł/m²43 m² 2 500 zł

 

 

 

Grabówka,Częstochowa

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowy dom ze swoistą atmosferą w tzw. stylu dworkowym o bardzo atrakcyjnej cenie w prestiżowej dzielnicy Częstochowy. Budynek częściowo podpiwniczony położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Warszawska

Kule,Częstochowa

20 zł/m²50 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 50m2 , przez ponad cztery lata prosperował Salonik fryzjersko - kosmetyczny , lokal sprawdzi się na biuro , gabinet , sklep z art. przemysłowymi itp, wejście.