dowolna

Lokale handlowo-usługowe Częstochowa - Baza ogłoszeń najmu i kupna

153 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

153 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

27 zł/m²166 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ema Nieruchomości oferuje na wynajem luksusowy apartament znajdujący się w centrum Częstochowy przy ul. Dąbrowskiego 9. Apartament o powierzchni 166 m2 znajduje się w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Podkolejowa

Podjasnogórska,Częstochowa

15 zł/m²300 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem powierzchnia biurowo-magazynowa na przemysłowej ulicy w Częstochowie niedaleko centrum. Nieruchomość o łącznej powierzchni ok 300m2, składająca się z 2 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Podkolejowa

Podjasnogórska,Częstochowa

15 zł/m²100 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem powierzchnia biurowa na przemysłowej ulicy w Częstochowie niedaleko centrum. Nieruchomość o powierzchni ok 100m2 składająca się z 2 pokoi. Lokal jest bardzo jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Grabówka

Grabówka,Częstochowa

17 zł/m²1 100 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nieruchomość gruntowa o powierzchni 3787 m2 wraz z zabudową o łącznej powierzchni 1100m2 mieszcząca się w prestiżowej dzielnicy Częstochowy - Grabówka. Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dwernickiego

Śródmieście,Częstochowa

139 000 zł72 m² 1 930,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Umowa na wyłączność! oferta dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż bezczynszowy piętrowy pawilon w zabudowie szeregowej - segment środkowy - położony w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

85 zł/m²20 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nieduży lokal handlowo-usługowy, położony na parterze w pięknej kamienicy przy placu Biegańskiego. Lokal 20 mkw - sala sprzedaży, zaplecze i toaleta. Stan techniczny bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

140 000 zł62 m² 2 258,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży pawilon handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 62 m2, użytkowej ok. 40 m2, położony w dzielnicy Błeszno. Lokal o dobrym standardzie, na podłogach płytki ceramiczne, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesny, świeżo oddany lokal w najlepszym punkcie miasta, który zostanie zaaranżowany i wykończony "pod Klienta" Ogrzewanie podłogowe, całodobowa ochrona, parking podziemny, schody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Wyczerpy Górne,Częstochowa

16 zł/m²25 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do zaoferowania mamy na wynajem lokal magazynowo-usługowy znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Wyczerpy Górne przy ulicy Batalionów Chłopskich 27. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Błeszno

Błeszno,Częstochowa

24,19 zł/m²62 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pawilon o powierzchni całkowitej 62 m2, użytkowej ok. 40 m2. Lokal o dobrym standardzie, na podłogach płytki ceramiczne, na ścianach gładzie gipsowe, okna pcv + rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wielkoborska

Lisiniec,Częstochowa

20 zł/m²75 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Aleja nieruchomości prezentuje: lokal biurowo usługowy w dzielnicy Lisiniec lokalizacja: częstochowa, lisiniec, u zbiegu ulic Wręczyckiej i Wielkoborskiej O lokalu: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Częstochowa

12,67 zł/m²75 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia duży lokal użytkowy w świetnej lokalizacji z dobrym dojazdem i parkingiem - al. Jana Pawła II w Częstochowie (obok boś). Lokal ma 75m i składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Wolności

Śródmieście,Częstochowa

24,19 zł/m²62 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Częstochowa - Centrum - al. Wolności Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowo-handlowy w Centrum, przy al.Wolności. Lokal znajduje się na parterze i posiada duże witryny. Ma 62m i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Śródmieście

Śródmieście,Częstochowa

12,67 zł/m²150 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia duży lokal użytkowy (suterena) w świetnej lokalizacji z dobrym dojazdem i parkingiem - al. Jana Pawła II w Częstochowie (obok boś). Lokal ma 150m i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ludowa

Kiedrzyn,Częstochowa

48,45 zł/m²97 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferta dotyczy wynajmu lokalu na parterze w nowoczesnym budynku Oferowana przeze mnie powierzchnia biurowa, stanowi doskonałą propozycję zarówno dla dużych firm, instytucji, które kładą duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ludowa

Kiedrzyn,Częstochowa

49,47 zł/m²95 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferta dotyczy wynajmu lokalu na II piętrze w nowoczesnym budynku Oferowana przeze mnie powierzchnia biurowa, stanowi doskonałą propozycję zarówno dla dużych firm, instytucji, które kładą duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Częstochowa

1 450 000 zł62 m² 23 500,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem sprzedaży jest lokal handlowo-usługowy położony na parterze ładnej i zadbanej kamienicy, przy Alei Najświętszej Maryi Panny, w ścisłym Centrum Częstochowy. Lokal usytuowany od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Częstochowa

12,93 zł/m²116 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy w Częstochowie przy ul. Kościuszki w kamienicy, która parę dni temu zdobyła prestiżową nagrodę "zabytek zadbany". Warto dodać, że kamienica zdobyła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dekabrystów

Tysiąclecie,Częstochowa

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży przestronny, słoneczny lokal 70 m2 położony w ciągu pawilonów handlowo - usługowych - biurowych w Częstochowie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

635 000 zł104 m² 6 106 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy Częstochowa Parkitka ul Mościckiego wraz z Najemcą Sieciowym Przedstawiamy Państwu lokal handlowy o powierzchni 104 m2. Lokalizacja obiektu: na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dwernickiego

Śródmieście,Częstochowa

315 000 zł52 m² 6 057,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pawilon handlowo-usługowy w zabudowie szeregowej w Śródmieściu Częstochowy w Biznes Centrum, dobra lokalizacja przy wejściu do kompleksu Biznes Centrum, niskie opłaty , woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, Parkitka

Parkitka,Częstochowa

47,14 zł/m²35 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy położony przy głównej ulicy Częstochowa-Parkitka. Nieruchomość o powierzchni 35m2, znajdująca się na parterze z prywatnym wejściem. Lokal posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

38,89 zł/m²54 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Właściciel   Lokal handlowo-usługowy z oknem wystawowym i wejściem bezpośrednio z ulicy pierwszej Alei Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie położony na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

1 900 000 zł529 m² 3 591,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Umowa na wyłączność, atrakcyjna oferta inwestycyjna dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dwernickiego

Śródmieście,Częstochowa

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pawilon szeregowy usługowo-handlowy w biznes centrum. Obecnie są tam usługi krawieckie, wolne w ciągu miesiąca, pawilon bez czynszowy, księga wieczysta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jadwigi

Lisiniec,Częstochowa

100 zł/m²467 m² 46 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta kierowana do sklepów z branży wnętrzarskiej Jesteśmy w trakcie tworzenia projektu Galerii Wnętrz i chcielibyśmy zaprosić Państwa do naszego projektu. G.W. Jadwigi 112 ma być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Częstochowa

Stare Miasto,Częstochowa

27,27 zł/m²44 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szukasz lokalu do którego wejdziesz bez ponoszenia dodatkowych kosztów? Mam to czego szukasz! 44m2 na parterze, z wejściem i witrynami na ul.Krótką. 400 metrów od samego centrum Częstochowy (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

45 zł/m²104 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Handlowo Usługowy 104 m2 Parkitka Mościckiego aleja nieruchomości prezentuje: lokal Handlowo usługowy w dzielnicy Parkitka lokalizacja: częstochowa, parkitka, ul. Mościckiego. O lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Śródmieście,Częstochowa

25 zł/m²44 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu do którego wejdziesz bez ponoszenia dodatkowych kosztów? Mam to czego szukasz! 44m2 na parterze, z wejściem i witrynami na ul. Krótką. 400 metrów od samego centrum Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dekabrystów

Tysiąclecie,Częstochowa

52,63 zł/m²38 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy położony w dzielnicy Tysiąclecie, przy ulicy Dekabrystów. Lokal o powierzchni 38 m2 sąsiaduje z biurem podróży. Ma własną toaletę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Tysiąclecie

Tysiąclecie,Częstochowa

40 zł/m²65 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Witam. Do wynajęcia mam świetny lokal handlowo - usługowy. Idealny pod usługi typu sklep, usługi, biuro, kosmetyczka, a nawet mała gastronomia. Możliwość przerobienia także pod inny rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Śródmieście,Częstochowa

55,56 zł/m²90 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy z wejściem od strony Alei o powierzchni 90 m2. Lokal po remoncie, zadbany, ogrzewanie gazowe. Media płatne przez najemcę wg zużycia (prąd, woda, ogrzewanie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

47,83 zł/m²115 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowy o pow. 115 m2 mogący służyć również innej różnej działalności usługowej , zlokalizowany w ładnej wyremontowanej kamienicy położonej w Centrum. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Jadwigi

Podjasnogórska,Częstochowa

80 zł/m²467 m² 37 360 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjna pow. handlowa przy ul. św. Jadwigi. Istnieje możliwość zaaranżowania dostępnej powierzchni dla 2 podmiotów. - powierzchnia 467m2 - Wysokość 3,15m - Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

470 000 zł112 m² 4 196,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 112 m2 usytuowany na parterze w kamienicy w centrum Częstochowy. W skład nieruchomości wchodzą: - duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Częstochowa

Tysiąclecie,Częstochowa

102,13 zł/m²47 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal w Centrum Częstochowy II Al. Nmp o pow. 47m2 na parterze z dużymi witrynami z wejściem od frontu z chodnika o dużym natężeniu ruchu pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Mirowska

Częstochowa,śląskie

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu na wynajem lokal usługowo handlowy o powierzchni 25m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Częstochowie przy ulicy Mirowskiej 16. Narożny lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mstowska

Mirów,Częstochowa

40,57 zł/m²15 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem lokal biurowo usługowy o powierzchni 14,79 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Częstochowie przy ulicy Mstowskiej 105 w dzielnicy Mirów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Mirowska

Częstochowa,śląskie

199 000 zł120 m² 1 658,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokale usługowo handlowe o powierzchni 25m2, 15m2 oraz powierzchnię magazynową 80m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Częstochowie przy ulicy Mirowskiej 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mstowska

Mirów,Częstochowa

30,77 zł/m²52 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem lokal biurowo usługowy o powierzchni 52 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Częstochowie przy ulicy Mstowskiej 105 w dzielnicy Mirów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kilińskiego

Częstochowa,śląskie

54,55 zł/m²33 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal, w którym aktualnie jeszcze prowadzona jest działalność usługowa. W dobrej lokalizacji. W pobliżu: zus, sądy, kancelarie adwokackie i notarialne, biura, szkoły. Wejście od.