Mieszkanie Częstochowa
Tysiąclecie, Częstochowa, śląskie
- 187 000 zł
- 29,50 m²
- 6 338,98 zł/m²
Wiktoria Chudzic...
Skontaktuj się
Mieszkanie Częstochowa
Tysiąclecie, Częstochowa, śląskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie Częstochowa
Zaktualizowane: 13 maja 2026
187 000 zł 29,50 m² 6 338,98 zł/m²
4/4
1
1974
-
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
1Rok budowy:
1974Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 187 000 zł (6 338,98 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 29,50 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do remontu
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1974 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 420 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Źródło: biuro nieruchomości: MANUFAKTURA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 314/17261/OMS
Lokalizacja
- Adres: Tysiąclecie, Częstochowa, śląskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, basen, centrum handlowe, bank, plac zabaw
Opis nieruchomości
Manufaktura Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 29,5 m², położone w niskim, zadbanym bloku po termomodernizacji.
Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej skomunikowanych części dzielnicy Tysiąclecie idealna propozycja dla pary, studenta lub jako inwestycja pod wynajem. (...)
664 991...
664 991 698