Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Glogera

Glogera, Śródmieście, Częstochowa, śląskie

  • 335 000 zł
  • 61,05 m²
  • 5 487,31 zł/m²

Mieszkanie, ul. Glogera

Glogera, Śródmieście, Częstochowa, śląskie

zaktualizowane:
12 lutego 2026

335 000 zł

61,05 m²

5 487,31 zł/m²

Mieszkanie, ul. Glogera

Zaktualizowane: 12 lutego 2026

335 000 zł 61,05 m² 5 487,31 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 335 000 zł (5 487,31 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: marzec 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 61,05 m², 2 pokoje; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe, poddasze
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 720 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: PUNKT Nieruchomości, zaktualizowane: 12.02.2026
  •   numer ogłoszenia: 359319

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PUNKT Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście.

Funkcjonalny układ z wystawą okien na północ, wschód oraz zachód. Wyposażenie mieszkania w cenie.

Powierzchnię użytkową mieszkania (57,1 m²) stanowią:
Salon z wyjściem na balkon,
Pokój / sypialnia,
Duża kuchnia,
Przedpokój,
Łazienka z WC.

Budynek:
3-rzy piętrowy. Cicha i spokojna okolica, jednośnie w samym centrum. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości