Mieszkanie Częstochowa
Tysiąclecie, Częstochowa, śląskie
- 290 000 zł
- 37,10 m²
- 7 816,71 zł/m²
Małgorzata Majew...
Skontaktuj się
Mieszkanie Częstochowa
Tysiąclecie, Częstochowa, śląskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie Częstochowa
Zaktualizowane: 13 maja 2026
290 000 zł 37,10 m² 7 816,71 zł/m²
3/10
2
-
parking publiczny / na ulicy
-
Zobacz na mapie
Piętro:
3/10Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 290 000 zł (7 816,71 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 37,10 m², 2 pokoje, 1 łazienka
- Rozkład mieszkania: piętro 3/10, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 720 zł
- Media: opomiarowanie wody
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: SVERUM Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: CZE-211705
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Tysiąclecie, Częstochowa, śląskie
Opis nieruchomości
Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowe mieszkanie typu M-3 o powierzchni 37,10 m², położone na 3. piętrze zadbanego wieżowca z dwiema windami, w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Częstochowy - Tysiącleciu. To idealna propozycja zarówno dla osób poszukujących komfortowego mieszkania na start , jak i inwestorów szukających nieruchomości gotowej do wynajmu. Mieszkanie przeszło generalny remont i zostało wykończone w nowoczesnym standardzie. (...)
517 882...
517 882 002