Apartament, ul. Mościckiego
Mościckiego, Parkitka, Częstochowa, śląskie
- 404 200 zł
- 48 m²
- 8 420,83 zł/m²
Joanna Bąbelewsk...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Mościckiego
Mościckiego, Parkitka, Częstochowa, śląskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Apartament, ul. Mościckiego
Zaktualizowane: 13 maja 2026
404 200 zł 48 m² 8 420,83 zł/m²
parter/2
3
-
-
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/2Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 404 200 zł (8 420,83 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 48 m² (47 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje; stan: dobry
- Budynek: apartamentowiec
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/2
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Czynsz: 250 zł
- Media: gaz
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: My Home Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: MHO-MS-134
Lokalizacja
- Adres: Mościckiego, Parkitka, Częstochowa, śląskie
Opis nieruchomości
Poszukujesz mieszkania w dzielnicy Parkitka .
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,5 m² ,z ogródkiem zlokalizowane w spokojnej i zielonej dzielnicy Parkitka ul Mościckiego .
Mieszkanie znajduje się na parterze .
Układ pomieszczeń:
- salon z aneksem kuchennym
- sypialnia
-łazienka
- przedpokój
Dodatkowe informacje:
do mieszkania przynależna komórka lokatorska 2,7 m2
miejsce w (...)
505 068...
505 068 740