Mieszkanie Częstochowa

Parkitka, Częstochowa, śląskie

  • 345 000 zł
  • 41,70 m²
  • 8 273,38 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Majew...

Skontaktuj się

Mieszkanie Częstochowa

Parkitka, Częstochowa, śląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

345 000 zł

41,70 m²

8 273,38 zł/m²

Mieszkanie Częstochowa

Zaktualizowane: 18 maja 2026

345 000 zł 41,70 m² 8 273,38 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 345 000 zł (8 273,38 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 41,70 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  •   okna: plastikowe
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: SVERUM Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: CZE-538039

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje funkcjonalne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 41,70 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego, trzypiętrowego budynku z windą w prestiżowej dzielnicy Parkitka w Częstochowie. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora szukającego nieruchomości w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta. Lokal w stanie deweloperskim daje możliwość aranżacji wnętrza zgodnie z własnym stylem i potrzebami. (...)

Agent

Małgorzata Majewska

517 882...

517 882 002

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Majewska

517 882...

517 882 002

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.