Apartament, ul. Okulickiego

Okulickiego, Parkitka, Częstochowa, śląskie

  • 3 300 zł
  • 73 m²
  • 45,21 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Bąbelewsk...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Okulickiego

Okulickiego, Parkitka, Częstochowa, śląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

3 300 zł

73 m²

45,21 zł/m²

Apartament, ul. Okulickiego

Zaktualizowane: 19 maja 2026

3 300 zł 73 m² 45,21 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
5/6
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
dobry
Kaucja:
5 000 zł

Piętro:

5/6

Liczba pokoi:

3

Umeblowane:

-

Stan mieszkania:

dobry

Kaucja:

5 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 300 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 73 m², 3 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: apartamentowiec
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/6
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 400 zł, kaucja: 5 000 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: My Home Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: MHO-MW-139

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wynajmę mieszkanie 73 m² Częstochowa, Parkitka

Szukasz stylowego przytulnego dużego mieszkania .

Oferta najmu mieszkania w nowym budownictwie zlokalizowanego na Parkitce przy ul Okulickiego .
Mieszkanie wykończone do wprowadzenia zaprojektowane ze smakiem i elegancją w nowoczesnym stylu .
Nieruchomość znajduje się w bliskiej odległości od place zabaw, przystanki autobusowe , oraz wiele punktów handlowo - usługowych . (...)

Agent

Joanna Bąbelewska

505 068...

505 068 740

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Bąbelewska