Mieszkanie, ul. Poleska
Poleska, Parkitka, Częstochowa, śląskie
- 825 000 zł
- 76 m²
- 10 855,26 zł/m²
Marcin Agnieszka...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Poleska
Poleska, Parkitka, Częstochowa, śląskie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Mieszkanie, ul. Poleska
Zaktualizowane: 8 maja 2026
825 000 zł 76 m² 10 855,26 zł/m²
2/5
4
2022
garaż
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
2/5Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2022Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 825 000 zł (10 855,26 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 76 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2022
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/5, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: EMA Nieruchomości, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: 862/18661/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
EMA Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Poleskiej w prestiżowej dzielnicy Parkitka w Częstochowie. To idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnego, dopracowanego wnętrza, wysokiego standardu oraz komfortowej przestrzeni dla rodziny.
Mieszkanie o powierzchni 76 m² zostało urządzone w spójnym, eleganckim stylu z dbałością o każdy detal. (...)