dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Częstochowa Mirów

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Turystyczna

Mirów,Częstochowa

179 000 zł1 398 m² 128,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1398m2 położona w dzielnicy Mirów przy ul. Turystycznej, między ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Mirów,Częstochowa

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Biuro Nieruchomości Housestate przedstawia ofertę sprzedaży nowych domów z zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Mirów .Domy są w stanie deweloperskim dodatkowo zostanie wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Częstochowa

Mirów,Częstochowa

12 000 zł125 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Biuro Nieruchomości Housestate przedstawia ofertę wynajmu nowych domów z zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Mirów. Nowoczesny dom z wykonaną infrastrukturą zewnętrzną taką jak ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Mirów,Częstochowa

570 000 zł125 m² 4 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:497 m²

Agencja Nieruchomości Housestate przedstawia ofertę sprzedaży nowych domów z zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Mirów Z przyjemnością prezentujemy nowe domy jeden można zakupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mączna

Mirów,Częstochowa

380 000 zł2 620 m² 145,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2620m2 położona w dzielnicy Mirów, przy ul. Mącznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Mirów,Częstochowa

250 000 zł1 287 m² 194,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości housestate zaprasza do zakupu wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 1287 m , położonej w dzielnicy Mirów przy ul. Mirowskiej w Częstochowie. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mirów,Częstochowa

750 000 zł118 m² 6 339,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Mirowskiej w Częstochowie. Nowoczesne domy sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Turystyczna

Mirów,Częstochowa

179 000 zł1 398 m² 128,04 zł/m²

 

 

 

Mirów,Częstochowa

420 000 zł2 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Optimum Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną w Mirowie. Działka znajduje się w Parku Krajobrazowym Orlich Gniazd. Tuż za nią znajdują się ciekawe skały - Jaś i Małgosia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mirów,Częstochowa

680 000 zł150 m² 4 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 446 m²

Optimum Nieruchomości przedstawia Państwu parterowy dom położony na bardzo dużej działce w pięknej okolicy w dzielnicy Mirów. Powierzchnia całkowita domu 150m2. Powierzchnia użytkowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Turystyczna

Mirów,Częstochowa

179 000 zł1 398 m² 128,04 zł/m²

 

 

 

Mirów,Częstochowa

395 000 zł2 620 m² 150,76 zł/m²

 

 

 

Mirów,Częstochowa

1 990 000 zł233 m² 8 525,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 660 m²

Częstochowa - mirów - wolnostojący dom Z piękną działką I ogrodem W nowej, niższej cenie! Oferuję na sprzedaż przestronny, komfortowy dom o pow. użytkowej 233,41 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Bursztynowa

Mirów,Częstochowa

1 200 zł35 m²

 

Piętro:parter/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do wynajęcia pokój dwuosobowy zlokalizowany w domu wolnostojącym z osobnym wejściem położony w dzielnicy Mirów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mączna

Mirów,Częstochowa

395 000 zł2 620 m² 150,76 zł/m²

 

 

 

Mirów,Częstochowa

129 000 zł927 m² 139,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas! Szukasz działki pod wymarzony dom? Bliskość natury oraz dostęp do cywilizacji ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mirów,Częstochowa

2 190 000 zł410 m² 5 334,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 660 m²

NA sprzedaż wolnostojący dom Z piękną działką I ogrodem W częstochowie - mirów. Prezentuję na sprzedaż. funkcjonalny, wolnostojący dom o pow. użytkowej 233,41 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Srebrna

Mirów,Częstochowa

158 000 zł3 718 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 3718 metrów kwadratowych, zlokalizowana w atrakcyjnej części Częstochowy, przy ul. Srebrnej, idealna do zrealizowania różnorodnych inwestycji. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Hektarowa

Mirów,Częstochowa

880 000 zł6 289 m² 139,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mączna

Mirów,Częstochowa

230 000 zł1 500 m² 153,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Proponuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1500 m2 w kwadracie 38x39m, położony na obrzeżach miasta Częstochowa, dzielnica Mirów, ul. Mączna o nr ewidencyjnym 12/17. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mączna

Mirów,Częstochowa

240 000 zł1 500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Proponuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1500 m2 w kwadracie 38x39m, położony na obrzeżach miasta Częstochowa, dzielnica Mirów, ul. Mączna o nr ewidencyjnym 12/16. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Morska

Mirów,Częstochowa

188 000 zł6 608 m² 28,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Obręb 197, numer działki 21/2 Powierzchnia 6608 m kw. Szerokość przy drodze to około 19 metrów. Do sprzedania piękna działka o wielkości 0,66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Bursztynowa

Mirów,Częstochowa

700 zł20 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do wynajęcia mieszkanie M-1 znajdujące się w domu wolnostojącym z osobnym wejściem o powierzchni 20 m2 w dzielnicy Mirów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Mirów,Częstochowa

599 000 zł129 m² 4 643,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle. Powierzchnia 136m2. Budynek z poddaszem użytkowym na działce o powierzchni 464m2, wybudowany z pustaka ceramicznego Porotherm ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Hektarowa

Mirów,Częstochowa

880 000 zł6 289 m² 139,93 zł/m²

 

 

 

Mirów,Częstochowa

399 900 zł120 m² 3 332,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony na działce o powierzchni 470m2 w dzielnicy Mirów w Częstochowie. Na parterze został zaprojektowany salon otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bursztynowa

Mirów,Częstochowa

360 000 zł3 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka w drugiej linii zabudowy która znajduje się w Częstochowie w dzielnicy Mirów przy ulicy Bursztynowej. Działka o powierzchni 2500m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hektarowa

Mirów,Częstochowa

816 000 zł100 m² 8 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 446 m²

Działka 5446m, zabudowana. Ul. Hektarowa, dzielnica Mirów. Piękna długa działka z potencjałem, dom w którym po odświeżeniu można zamieszkać, dwa małe pokoje, duży salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Kwiatowa

Mirów,Częstochowa

300 000 zł44 228 m² 6,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy w sprzedaży działkę niezabudowaną o pow. 44 442 m.kw. Nr ewid. działki 33, obręb 220. Grunt usytuowany na Górze Ossona, znajduje się na najwyższym wzgórzu w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Hektarowa

Mirów,Częstochowa

229 000 zł1 294 m² 176,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości ema ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę na sprzedaż przy ul. hektarowej 12 w Częstochowie. Działka o wymiarach ok. 27m x ok. 48m i powierzchni 1294.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Mirów

Mirów,Częstochowa

650 000 zł100 m² 6 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w stanie deweloperskim. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 100,4 m2 usytuowana jest w dzielnicy Mirów na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Hektarowa

Mirów,Częstochowa

190 000 zł1 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję na sprzedaż działkę budowlaną z projektem budowlanym budynku mieszkalnego, jednorodzinnego z garażem, zlokalizowaną w Częstochowie, przy ulicy Hektarowej , w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mirowska

Mirów,Częstochowa

210 000 zł1 067 m² 197 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej w Częstochowie w dzielnicy Mirów przy ul. Hekatarowej. Działka o powierzchni 1067 m2. Wymiary: długość ok 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mirów

Mirów,Częstochowa

1 390 000 zł237 m² 5 864,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 778 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Metropolia posiada w swojej ofercie do sprzedaży piękny dom w dzielnicy Mirów o powierzchni użytkowej 237m2 składający się z parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mirów

Mirów,Częstochowa

10 zł/m²400 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na wynajem obiekt w doskonałym stanie, z ogromnym potencjałem, przeznaczony pod dowolną działalność. Przeznaczenie: biura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Komornicka

Mirów,Częstochowa

460 000 zł2 840 m² 161,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2840m2 zlokalizowana przy ul. Komornickiej w dzielnicy Mirów. Szerokość działki 20m. Dostępne wszystkie media. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mirów

Mirów,Częstochowa

10 zł/m²400 m² 4 000 zł

 

 

 

Mirów,Częstochowa

226 000 zł1 129 m² 200,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy 5 / 3 zarezerwowane / działek budowlanych zlokalizowanych w końcowym odcinku ul. Hektarowej. Zlokalizowane są przy istniejącej zabudowie jednorodzinnej, przy lesie. Do Centrum tylko 7 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mstowska

Mirów,Częstochowa

40,57 zł/m²15 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem lokal biurowo usługowy o powierzchni 14,79 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Częstochowie przy ulicy Mstowskiej 105 w dzielnicy Mirów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mstowska

Mirów,Częstochowa

30,77 zł/m²52 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem lokal biurowo usługowy o powierzchni 52 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Częstochowie przy ulicy Mstowskiej 105 w dzielnicy Mirów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Mstowska

Mirów,Częstochowa

41,38 zł/m²14 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu na wynajem lokal biurowo usługowy o powierzchni 14,5 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Częstochowie przy ulicy Mstowskiej 105 w dzielnicy Mirów. Lokal znajduje.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij