Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://czestochowa.nieruchomosci-online.pl/nowa-czestochowa-moscickiego.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i42805.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://czestochowa.nieruchomosci-online.pl/nowa-czestochowa-moscickiego.html
https://czestochowa.nieruchomosci-online.pl/nowa-czestochowa-moscickiego.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i42805.html

Udostępnij

Zdjęcie

Nowa Częstochowa Mościckiego

Częstochowa, Częstochówka-Parkitka, Mościckiego 24

Biuro Sprzedaży

Skontaktuj się

Nowa Częstochowa Mościckiego

Częstochowa, Częstochówka-Parkitka, Mościckiego 24

Częstochowa, Częstochówka-Parkitka, Mościckiego 24

Nowa Częstochowa Mościckiego

Termin realizacji
II kwartał 2027
Ceny
od 7 838 zł/m²
Metraże
od 31,52 do 121,22 m²
Liczba pokoi
od 2 do 4
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

II kwartał 2027

Ceny

od 7 838 zł/m²

Metraże

od 31,52 do 121,22 m²

Liczba pokoi

od 2 do 4

Miejsca postojowe

garaż

2 pokoje

od 313 624 zł

3 pokoje

od 417 824 zł

4 pokoje

od 564 564 zł

Inwestycja realizowana przez:

Nowa Deweloper Sp. z o.o.

Biuro Sprzedaży

gen. L. Okulickiego 80

Częstochowa 42-200

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieWirtualna wizytaM87 110,58 m² 8 400 zł/m² 5/5 4 928 872 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
928 872 zł 110,58 m²
8 400 zł/m² 4 pok.
M87

MieszkanieWirtualna wizytaM71 74,19 m² 8 075,41 zł/m² 3/5 3 599 115 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
599 115 zł 74,19 m²
8 075,41 zł/m² 3 pok.
M71

MieszkanieWirtualna wizytaM59 83,19 m² 8 250,01 zł/m² 1/5 4 686 318 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
686 318 zł 83,19 m²
8 250,01 zł/m² 4 pok.
M59

MieszkanieWirtualna wizytaM37 100,03 m² 7 980,13 zł/m² 4/5 4 798 252 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
798 252 zł 100,03 m²
7 980,13 zł/m² 4 pok.
M37

MieszkanieWirtualna wizytaM32 48,77 m² 8 950,01 zł/m² 3/5 2 436 492 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
436 492 zł 48,77 m²
8 950,01 zł/m² 2 pok.
M32

MieszkanieWirtualna wizytaM25 50,63 m² 8 361,52 zł/m² 3/5 3 423 344 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
423 344 zł 50,63 m²
8 361,52 zł/m² 3 pok.
M25

MieszkanieWirtualna wizytaM14 56,10 m² 8 850 zł/m² 1/5 3 496 485 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
496 485 zł 56,10 m²
8 850 zł/m² 3 pok.
M14

MieszkanieWirtualna wizytaM65 43,01 m² 8 900 zł/m² 2/5 2 382 789 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
382 789 zł 43,01 m²
8 900 zł/m² 2 pok.
M65

MieszkanieWirtualna wizytaM53 47,48 m² 8 800 zł/m² parter/5 3 417 824 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
417 824 zł 47,48 m²
8 800 zł/m² 3 pok.
M53

MieszkanieWirtualna wizytaM45 91,64 m² 8 400 zł/m² 5/5 4 769 776 zł
MieszkanieWirtualna wizyta
769 776 zł 91,64 m²
8 400 zł/m² 4 pok.
M45

Inwestycja realizowana przez:

Nowa Deweloper Sp. z o.o.

Biuro Sprzedaży

gen. L. Okulickiego 80

Częstochowa 42-200

799 360...

799 360 039

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij