dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Częstochowa Śródmieście

414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

305 000 zł38 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone dwupokojowe mieszkanie - Samo centrum - piękna panorama na Jasną górę i całe miasto - 37,5 mkw - dwie windy - Parking zamykany na pilota tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

50 zł/m²145 m² 7 250 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Częstochowa, centrum, lokal usługowy na wynajem. Najemca nie płaci prowizji! Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni 145 m2 na parterze w centrum miasta. Lokal doskonale nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

35 zł/m²250 m² 8 750 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Częstochowa, centrum, powierzchnia handlowa na wynajem. Najemca nie płaci prowizji! Przedmiotem wynajmu jest bardzo przestronna powierzchnia ekspozycyjna 250 m2. Lokal usytuowany na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

28 zł/m²25 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Częstochowa - Centrum, lokal biurowy na wynajem. Biuro o pow. 25 m2 usytuowane na pierwszym piętrze. Doskonały lokal biurowy w centrum miasta przy ruchliwej ulicy. Lokal dobry na siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

209 999 zł28 m² 7 499,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Powierzchnia 28M: salonkuchnia łazienka z wc Mieszkanie jest w pełni umeblowane Czynsz - 300 zł Komunikacja: tramwajautobus Lokalizacja: blisko uczelniacentrum miastaw pobliżu wiele sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Wolności

Śródmieście,Częstochowa

32,50 zł/m²40 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Częstochowa, centrum, al. Wolności, lokal na wynajem. Do wynajęcia lokal na pierwszym piętrze o powierzchni 40 m2. Lokal składa się z jednego pomieszczenia. Toaleta wspólna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

540 000 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe, klimatyczne, wysokie, ciche, bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

2 pokojowe nowe mieszkanie w stylu loftowym plus kuchnia z salonem, łazienka i korytarz. Prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja ul. Ogrodowa O mieszkaniu Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

25 zł/m²32 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Częstochowa - Centrum, lokal biurowy na wynajem. Biuro o powierzchni 32 m2 usytuowane na pierwszym piętrze. Lokal posiada pomieszczenie socjalne oraz własne wc. Doskonały lokal biurowy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Częstochowa

479 000 zł86 m² 5 559,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Przestronne mieszkanie 86 m w centrum miasta - z miejscem parkingowym, balkonem i piwnicą Proponuję Państwu atrakcyjne mieszkanie z ogromnym potencjałem, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Tadeusza Kościuszki

Śródmieście,Częstochowa

265 000 zł37 m² 7 240,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie M3 zlokalizowane na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym - 2 pokoje , kuchnia, łazienka, duży balkon. Bardzo dobra lokalizacja centrum miasta Dzielnica Śródmieście, ulica Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Częstochowa

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Częstochowa, śródmieście, mieszkanie, wynajem za odstępne. Do wynajęcia mieszkanie w okolicy Placu Daszyńskiego o powierzchni 53 m2 + antresola 10 m2, usytuowane w kamienicy na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nadrzeczna

Śródmieście,Częstochowa

24,39 zł/m²164 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Częstochowa, stare Miasto, lokal na wynajem. Oferta dostępna tylko w wgn. Oferujemy Państwu do wynajmu lokal usługowo-przemysłowy o pow. 164 m2, położony blisko centrum, przy ul. Nadrzecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

260 000 zł53 m² 4 861,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

- rezerwacja oferty - Mieszkanie M4, częstochowa, śródmieście, ul.Focha, sprzedaż. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Polecam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,48 m2 na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Częstochowa

14,67 zł/m²75 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Częstochowa, centrum, lokal na wynajem. Oferujemy do wynajmu lokal o powierzchni 75 m2 w suterynach przy al. Jana Pawła. Lokal po remoncie posiada wc i aneks kuchenny. Doskonały na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Częstochowa

32,73 zł/m²55 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Częstochowa, śródmieście, lokal na wynajem. Oferujemy do wynajmu lokal o powierzchni 55 m2 na parterze w dzielnicy Śródmieście. Powierzchnia użytkowa lokalu to 55m2, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Częstochowa, centrum, lokal usługowy na wynajem. Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal o powierzchni 80 m2 na parterze, z witryną i wejściem z chodnika. Lokal doskonale nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Częstochowa

2 200 000 zł425 m² 5 176,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:740 m²

Oferta 0%! Agencja nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży budynek z dużym potencjałem inwestycyjnym położony w bardzo dobrej lokalizacji w samym centrum Częstochowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glogera

Śródmieście,Częstochowa

309 000 zł54 m² 5 673,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | 54,46 m | 2 piętro | ogromny balkon | Śródmieście | Częstochowa prezentuje; lokalizacja;częstochowa,śródmieście,ul.GLOGERA 16 Są mieszkania do obejrzenia i są takie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

455 000 zł91 m² 4 994,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie 91,1m2 położone w ogrodzonej kamienicy z duszą 1905 roku, w samym centrum miasta, ul. Aleja Tadeusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Częstochowa

30 zł/m²30 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Częstochowa, śródmieście, lokal na wynajem. Oferujemy do wynajmu lokal o powierzchni 30 m2 w Śródmieściu, na parterze. Powierzchnia użytkowa lokalu to: 2 pokoje przechodnie, wielofunkcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Częstochowa

22,05 zł/m²440 m² 9 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o wysokim standardzie do wynajmu w centrum miasta. Oferujemy do wynajmu lokal w centrum miasta o powierzchni 440 m2, składający się z recepcji i 12 pokoi. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

100 000 zł70 m² 1 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ofertą biura jest odsprzedaż gotowego, dobrze prosperującego biznesu w Częstochowie, w samym Centrum miasta. Jest to magiczna piekarnia Gruzińska, prowadzona przez Gruzinów. Smaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 490 000 zł360 m² 6 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż budynek biurowy o łącznej powierzchni 360 m , położony w dogodnej lokalizacji w centrum miasta. Idealny pod działalność biurową. Obiekt jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Częstochowa

125 000 zł82 m² 1 524,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Częstochowa - Śródmieście, lokal na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 82 m2 z dwoma oddzielnymi wejściami z chodnika, na parterze, przy ulicy Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Częstochowa

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Częstochowa, śródmieście, mieszkanie, wynajem za odstępne. Do wynajęcia mieszkanie w okolicy Placu Daszyńskiego o powierzchni 47 m2 usytuowane w kamienicy na drugim piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Aleja Wolności

Śródmieście,Częstochowa

48,75 zł/m²40 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Częstochowa, centrum, lokal na wynajem. Przedmiotem wynajmu jest lokal o powierzchni 40 m.kw. znajdujący się w ścisłym centrum Częstochowy. Ładny lokal w suterenie doskonały na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Śródmieście,Częstochowa

42,03 zł/m²69 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Częstochowa, al. Nmp, śródmieście, centrum, lokal na wynajem, M5. Oferujemy na wynajem ładny lokal handlowo-biurowo- usługowy o powierzchni 69 mkw zlokalizowany w samym Centrum miasta przy II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niekonwencjonalne, mieszkanie dwupokojowe, w czteropiętrowym bloku z cegły, na pierwszym piętrze, z dużym balkonem. Blok z nową elewacją zewnętrzną, z zadbaną i czystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Częstochowa

269 000 zł36 m² 7 463,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie M2 w centrum - ul. Nowowiejskiego, częstochowa Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 2. piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

2 100 zł65 m² 32,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania - Częstochowa, ul. Kościuszki Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kameralnej kamienicy przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Krajowej

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł51 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu M-3 zlokalizowane przy Alei Armii Krajowej w centrum miasta w Częstochowie. Mieszkanie składa się z: salon z aneksem kuchennym sypialnia przedpokój łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie - świeżo wykończone, jeszcze nikt w nim nie mieszkał. Lokal znajduje się w Centrum Częstochowy , przy ul. Kościuszki, na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

249 999 zł46 m² 5 458,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Powierzchnia mieszkania ok 46M: salon z balkonemsypialniakuchniałazienka z wc Czynsz - 800 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: centrum miastablisko Jasna Góra i Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

285 000 zł46 m² 6 222,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 45,8 m , położone w Śródmieściu, w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

255 000 zł30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 30 m , położonego na 3. piętrze w 5-piętrowym, zadbanym bloku w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Częstochowa

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym bloku czteropiętrowym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

33,82 zł/m²207 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Częstochowa, centrum ul. Dąbrowskiego, lokal biurowy na wynajem. Lokal o powierzchni 207 m2 na drugim piętrze, po remoncie, w kamienicy w centrum miasta. Doskonały na siedzibę firmy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

25 zł/m²46 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo usługowy, położony w ścisłym centrum miasta, przy Placu Biegańskiego Lokal składa się z dużego pomieszczenia z umywalką. Całość bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Częstochowa

435 000 zł96 m² 4 543,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na I piętrze w Alejach N.M.P. Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 95,75 m położone na pierwszym piętrze kamienicy zlokalizowanej w II Al. N.M.P.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

29,41 zł/m²34 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo usługowy, położony w ścisłym centrum miasta, przy Placu Biegańskiego Lokal składa się z jednego pomieszczenia z umywalką. Całość bardzo.