dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Częstochowa Stradom

108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

108 ogłoszeń

50 zł/m²130 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość wraz z budynkiem handlowo usługowym położona jest przy ul.Głównej 23. Bezpośrednie położenie przy dk46 gwarantuje bardzo dobrą dostępność komunikacyjną oraz ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł127 m² 5 472,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:488 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony dobrze skomunikowanej dzielnicy Stradom, w pobliżu ulicy Piastowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

12,97 zł/m²370 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomościami oferuje do wynajęcia nieruchomość położoną w Częstochowie w dzielnicy Stradom, w okolicy ul. Jagiellońskiej - przestrzeń magazynowo -produkcyjna i biurowo-.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł1 200 m² 3 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy nowoczesne hale magazynowe, produkcyjne i sprzedażowe dostępne na sprzedaż, zlokalizowane w strategicznych punktach Częstochowy w strefach przemysłowych z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

609 000 zł162 m² 3 759,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:984 m²

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż dom wolnostojący położony w bardzo dobrej lokalizacji - w cichej i spokojnej okolicy , a jednocześnie z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł130,87 m² 1 910,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:989 m²

| na sprzedaż udział W nieruchomości - parter domu jednorodzinnego o powierzchni 80 m2 - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, z niezależnym wejściem ze wspólnej klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł240 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący zlokalizowany w dzielnicy Stradom. Dom ma powierzchnię użytkową 152m i położony jest na działce o pow. 685m. Garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł150 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny, dwupiętrowy dom o powierzchni około 150 m , położony na działce o wielkości 1000 m , zaledwie 4 minuty od centrum Częstochowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 149 m² 286,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1194 m , zlokalizowaną w Częstochowie, w dzielnicy Stradom. Parametry działki: powierzchnia: 1194.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł204,70 m² 4 640,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt usługowo-handlowy przy głównej ulicy miasta doskonała ekspozycja Na sprzedaż budynek usługowo-handlowy położony przy jednej z głównych, przelotowych ulic miasta, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł24 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę przemysłową o powierzchni 2,4 ha, położoną na terenie zakładów Sabinów w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się w strefie przemysłowej,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł85 m² 4 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:738 m²

Dom do generalnego remontu lub rozbudowy - stradom, działka narożna Z potencjałem Na sprzedaż nieduży dom wolnostojący z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony na narożnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł42 214 m² 99,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona na terenach przemysłowych. Teren objęty plenem przestrzennym w którym przewidziane jest budownictwo przemysłowe i usługi. Cena 100zł m.kw. +23 %vat. Podatek od.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł204,70 m² 4 640,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

265 424 zł1 252 m² 212 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1252 m , położoną na pograniczu dzielnic Stradom i Brzeziny w Częstochowie. Lokalizacja idealnie łączy spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł183,92 m² 5 709 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Tu zaczyna się codzienne szczęście Twojej rodziny - dom z ogrodem w dzielnicy Stradom. Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, dzieci bawiące się w ogrodzie i dom,.

Szczegóły ogłoszenia

42,86 zł/m²70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni około 70 m , zlokalizowany w dzielnicy Kawodrza Górna w Częstochowie. Nieruchomość idealna pod działalność handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

26,96 zł/m²816 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia uniwersalny obiekt wolnostojący 816 m - idealny pod handel, magazyn lub usługi. Oferujemy na wynajem funkcjonalną i przestronną nieruchomość o powierzchni 816 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 199 m² 140,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w częstochowskiej dzielnicy Stradom, przu ulicy Zamiejskiej o powierzchni ok 3199 m . Działka : nr 468/7 ,468/14,.

Szczegóły ogłoszenia

3 915 000 zł14 500 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki z potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 1,45 ha, położonej przy ul. Piastowskiej w Częstochowie. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł949 m² 164,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie w dzielnicy Stradom, o powierzchni 949 m2. Działka : o pow. 949 m2. Wymiary : 33m.

Szczegóły ogłoszenia

30,22 zł/m²67,25 m² 2 032 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale użytkowe znajdujące się w budynku dworca kolejowego Częstochowa Stradom przy ul. Pułaskiego 114 w Częstochowie. Dworzec jest dobrze skomunikowany z resztą miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²140 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia budynek wolnostojący o powierzchni 120 m 2 , położony w dzielnicy Stradom, przy jednej z głównych ulic. Lokal z przeznaczeniem na handel, usługi, magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²334 m² 15 030 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokale użytkowe w budynku dworca kolejowego Częstochowa Stradom. Dworzec znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł975 m² 179,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana 975 m2 na Stradomiu w okolicy ul. Przestrzennej. Objęta planem zagospodarowania 1 mnu zabudowan jednorodzinna z usługami. Bardzo spokojna okolica. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

1 244 000 zł5 948 m² 209,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 5948 m2 znajdującą się w Częstochowie, w dzielnicy Stradom przy ulicy Kmicica. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Częstochowa

Stradom,Częstochowa

770 000 zł139 m² 5 545,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:392 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Częstochowa, stradom Powierzchnia użytkowa: 138,85 m Działka: 392 m Cena: 770 000 zł - stan deweloperski Opis nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

770 000 zł139 m² 5 539,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży bliźniaka w dzielnicy Stradom. Dom położony na działce o powierzchni 390 m2. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

829 000 zł141 m² 5 879,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni 141 m kw. cena 829.000 tys. Strony świata :wschód, zachód, południe, stan deweloperski. Nieruchomość składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pionierów

Stradom,Częstochowa

310 000 zł74 m² 4 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom z potencjałem w spokojnej dzielnicy Stradom Częstochowa Szukasz miejsca, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Mamy dla Ciebie dom jednorodzinny o powierzchni 74 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

999 999 zł496 m² 2 016,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:991 m²

Wyjątkowy dom dla osób, które cenią przestrzeń, komfort i odrobinę luksusu każdego dnia Łączy w sobie prywatność, funkcjonalność i atmosferę prawdziwego domu z udogodnieniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Horeszków

Stradom,Częstochowa

590 000 zł104 m² 5 673 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowo wybudowany dom wolnostojący z dobrze rozplanowanym układem pomieszczeń prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Stradom,ul.Horeszków Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Częstochowa

Sabinów,Częstochowa

3 700 000 zł1 750 m² 2 114,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 1750m2 na działce 1 ha. Wysokość pomieszczeń 330cm. Hala z dwoma bramami elektrycznymi posiada pomieszczenia produkcyjne, magazynowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Częstochowa

Kawodrza Górna,Częstochowa

1 250 000 zł5 100 m² 245,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szeroka nie zabudowana działka 85x60 w doskonałej lokalizacji - przy drodze wylotowej z centrum Częstochowy na autostradę A1 Teren w pełni uzbrojony. W pobliżu stacja paliw, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Częstochowa

Stradom,Częstochowa

299 000 zł1 150 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w dzielnicy Stradom w Częstochowie, w okolicy nowej zabudowy domów jednorodzinnych. Działka narożna o wymiarach ok. 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Stradom,Częstochowa

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego dużego mieszkania w dzielnicy Stradom. Mieszkanie trzypokojowe do najmu. Rozkład - salon z kuchnią wyjściem na duży balkon - sypialnia - druga sypialnia - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Polna

Stradom,Częstochowa

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem nowocześnie urządzony apartament o powierzchni 65m zlokalizowany na 1 piętrze w kameralnym jednopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Podkolejowa

Stradom,Częstochowa

18 zł/m²375 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Powierzchnia magazynowa na wynajem - magazyn, usługi 375 mkw. Częstochowa ul. Podkolejowa. Oferta dostępna tylko w wgn Nieruchomości. Oferujemy do wynajęcia modułową halę magazynową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:457 m²

Częstochowa, stradom, ul. Jana Zamoyskiego, połowa domu z działką na sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy sprzedaż połowy domu na pierwszym piętrze gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmońskiego

Stradom,Częstochowa

799 000 zł257 m² 3 108,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny i zadbany dom o powierzchni 257 m , położony w spokojnej części dzielnicy Stradom. Nieruchomość nie wymaga żadnych nakładów finansowych - jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ostatnia

Stradom,Częstochowa

180 000 zł914 m² 196,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowana w Częstochowie, dzielnica Dźbów ul.Ostatnia. Nieruchomość o powierzchni ok. 914m2 z dostępem do drogi wewnętrznej utwardzonej. Działka w kształcie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij