dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Częstochowa Trzech Wieszczów

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, trzech Wieszczów, ul. Zana. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

256 000 zł37 m² 6 918,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zana - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na parterze w wieżowcu z 1978 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczaka

Trzech Wieszczów,Częstochowa

318 999 zł49 m² 6 510,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane blisko centrum w dzielnicy Trzech Wieszczów. Dwa przestronne pokoje w doskonałej lokalizacji. Powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Hoene-Wrońskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

239 000 zł33 m² 7 242,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 pokojowe dwustronne mieszkanie blisko centrum Częstochowy prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja:Częstochowa,Trzech Wieszczów,ul.Hoene-Wrońskiego MIESZKANIE 41,40 m | 1 pokój | 1. piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

339 000 zł52 m² 6 582,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wejścia prowadzi;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa, ul. Józefa-Marii Hoene - Wrońskiego 12 (dzielnica Trzech Wieszczów) Lokalizacja idealna na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie typu M4, zlokalizowane przy ulicy M. Skłodowskiej-Curie 4, dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok 73m2, mieści się na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

379 000 zł71 m² 5 349,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Częstochowie przy ul. Śląskiej 22/9. Cechy nieruchomości: -mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

279 000 zł40 m² 6 950,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Chcesz zamieszkać od zaraz w wyremontowanym i wyposażonym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? Mam coś dla Ciebie! Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

449 000 zł56 m² 8 050,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego mieszkania zlokalizowanego w centrum Częstochowy, przy ul. Sobieskiego 48. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Słowackiego - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się w wieżowcu, ocieplonym styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

186 000 zł26 m² 7 237,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji na sprzedaż! Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w kamienicy w dzielnicy Trzech Wieszczów. Składa się z pokoju z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

268 900 zł49 m² 5 510,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

320 000 zł97 m² 3 309,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Częstochowa, trzech Wieszczów, 3 mieszkania na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży trzy mieszkania położone w Częstochowie przy ul. Hoene-Wrońskiego w dzielnicy Trzech Wieszczów: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bohaterów Monte Cassino

Trzech Wieszczów,Częstochowa

335 000 zł50 m² 6 686,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

do Sprzedania M4 na 1 (pierwszym) piętrze w bloku 4 piętrowym w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni z meblami w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

319 000 zł52 m² 6 134,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane blisko centrum w dzielnicy Trzech Wieszczów. Trzy pokoje w doskonałej lokalizacji. Powierzchnię mieszkania (~52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

395 000 zł50 m² 7 915,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sobieskiego w dzielnicy Trzech Wieszczów. Dwa pokoje w bliskiej odległości Centrum. Ekspozycja okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

289 000 zł42 m² 6 930,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Skłodowskiej-Curie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 000 zł10 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 400 zł

Wolny od 16 stycznia. Dopiero po podpisaniu umowy z najemcą, zdejmujemy ogłoszenie. Na min. do 30 września 2026. Pokój do wynajęcia w odświeżonym mieszkaniu 57 m2. W mieszkaniu są 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

430 000 zł73 m² 5 874,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, rozkładowe, dostępne "od ręki", mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane w ocieplonym bloku czteropiętrowym położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Trzech Wieszczów,Częstochowa

309 000 zł52 m² 5 942,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Manufaktura Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1 piętrze niskiego, 4-piętrowego budynku w spokojnej i zielonej okolicy. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

268 000 zł49 m² 5 469,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowej kamienicy w sercu Dzielnicy Trzech Wieszczów. Szczegóły mieszkania: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

255 000 zł50 m² 5 147,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Przestronne, wysokie mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe w dzielnicy Trzech Wieszczów na ul.Zana. Mieszkanie do własnej aranżacji i urządzenia zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

282 000 zł40 m² 7 025,41 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Boya-Żeleńskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

6 000 zł185 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Apartament o wysokim standardzie, zlokalizowany przy ulicy Boya Żeleńskiego w Częstochowie. Nieruchomość o powierzchni ok. 185m2 mieści się na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Trzech Wieszczów,Częstochowa

318 000 zł52 m² 6 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

260 000 zł51 m² 5 095,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Są mieszkania, które mają w sobie spokój, światło i charakter i właśnie takie wnętrze dziś oferujemy. Manufaktura Nieruchomości prezentuje przestronne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

279 000 zł50 m² 5 557,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w dzielnicy Trzech Wieszczów. Dwa pokoje w bliskiej odległości centrum. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Skłodowskiej-Curie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 050 zł11 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Pokój dostępny od 20 listopada Dopiero po podpisaniu umowy z najemcą, zdejmujemy ogłoszenie. Pokój do wynajęcia w odświeżonym mieszkaniu 57 m2. W mieszkaniu są 3 pokoje 1-osobowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

318 000 zł50 m² 6 347,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne mieszkanie położone na III piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni łazienki z wc. Nie wymaga nakładów remontowych. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

219 000 zł36 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jana III Sobieskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

254 000 zł38 m² 6 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie typu M2 o powierzchni 38m , usytuowane na II piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły w dzielnicy Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goszczyńskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

260 000 zł51 m² 5 098,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Goszczyńskiego w dzielnicy Trzech Wieszczów. Dwa pokoje w bliskiej odległości centrum. Powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

339 000 zł38 m² 8 944,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Słowackiego w dzielnicy Trzech Wieszczów. Dwa pokoje w bliskiej odległości centrum. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

185 000 zł31 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje ofertę mieszkania typu kawalerka na osiedlu Trzech Wieszczów. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w niskim bloku. Posiada okna pcv z wystawą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goszczyńskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

260 000 zł51 m² 5 098,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne umiejscowione mieszkanie, niedaleko centrum miasta - ul. Seweryna Goszczyńskiego w Częstochowie. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze w niskim 2 piętrowym.