dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Częstochowa Trzech Wieszczów

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

265 000 zł47 m² 5 602,54 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,3m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w wieżowcu - a więc do dyspozycji winda w dzielnicy Trzech Wieszczów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

9 000 zł1 000 m² 9 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem kilka różnych rodzajów hal poprodukcyjnych o powierzchniach od 500 - 2500m2 które znajdują się w centrum Częstochowy w strefie przemysłowej. Są to hale po zakładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

10 400 zł800 m² 13 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem kilka różnych rodzajów hal poprodukcyjnych o powierzchniach od 500 - 2000m2 które znajdują się w centrum Częstochowy w strefie przemysłowej. Są to hale po zakładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

349 000 zł46 m² 7 653,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży jasnego mieszkania w Częstochowie przy ul. Krasińskiego. Mieszkanie o powierzchni 46m , które dzięki pomieszczeniom "na kwadracie", staje się przestronne i ustawne. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

225 000 zł44 m² 5 113,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie "narożne" z ładnym widokiem, tuż obok centrum. ul. Zana 9, dzielnica Trzech Wieszczów. Cicha dzielnica 5 minut od centrum. Mieszkanie do remontu, warte uwagi ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

189 999 zł30 m² 5 352,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia 30 m2 -salon -kuchnia -łazienka Dobra lokalizacja - blisko centrum - wiele sklepów, aldi, paczkomat - otoczenie bloku zadbane - cicha okolica Zapraszamy Oferta wysłana z programu dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

225 000 zł36 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

254 999 zł38 m² 6 710,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia ok 38 m2 -salon -sypialnia z balkonem -kuchnia -łazienka Mieszkanie przeszło generalny remont w 2019 (wylewki, gipsówki, częściowo wymienione instalacje) - Drzwi antywłamaniowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

199 000 zł36 m² 5 558,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 35,8 m 2 usytuowane na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ulicy Zana. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

359 000 zł47 m² 7 605,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Expander, prezentuje do sprzedaży dwu-pokojowe mieszkanie przy ul. Słowackiego. Słoneczne mieszkanie z balkonem usytuowane jest na 6 piętrze w wieżowcu. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

314 999 zł58 m² 5 431,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Powierzchnia ok 58 m2 -salon z balkonem -sypialnia -kuchnia -łazienka Bardzo dobra lokalizacja - blisko centrum - wiele sklepów, aldi, paczkomat - dużo zieleni - cicha okolica Zapraszamy do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 900 zł50 m² 37,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na wynajem duże, przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, na ul. Mickiewicza. Super cena 1900 pln z czynszem. Nieruchomość jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

269 000 zł46 m² 5 797,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zakupu przytulnego mieszkania położonego w dzielnicy Trzech Wieszczów blisko Szpitala. Mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w odnowionym bloku blisko centrum. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopernika

Trzech Wieszczów,Częstochowa

567 000 zł80 m² 7 087,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, piękne i komfortowe 80-metrowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Częstochowy na ulicy Mikołaja Kopernika. Świeże, czyste i gotowe do zamieszkania od zaraz bez absolutnie żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

419 000 zł63 m² 6 650,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o pow 63 mkw, świeżo po remoncie w dzielnicy Trzech Wieszczów. Położone jest na parterze w bloku niskim z cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Focha

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 090 zł36 m² 30,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne mieszkanie przy ul. Focha 46a *powierzchnia 36,5 m2 *piętro 3 *miejskie ogrzewanie *w pobliżu centrum miasta oraz liczne punkty usługowo-handlowe *zamykane podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Trzech Wieszczów,Częstochowa

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ema Nieruchomości ma zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkową ofertę - urokliwe mieszkanie na wynajem, z pełnym wyposażeniem o powierzchni około 41 m , położone w dzielnicy Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

245 000 zł38 m² 6 380,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie w Częstochowie w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Słowackiego 33. Z uwagi na walory mieszkania tj: usytuowanie, metraż, rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

330 000 zł47 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży przytulne mieszkanie położone w dzielnicy Trzech Wieszczów w Częstochowie o powierzchni 47,3m2, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

330 000 zł47 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Woźniakowski Nieruchomości oferuje zadbane, ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m2, położone na parterze w wieżowcu. Ogromnym atutem jest lokalizacja, dzielnica Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

265 000 zł56 m² 4 757,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bardzo duże dwupokojowe mieszkanie o pow 55,7 mkw położone w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Sobieskiego z parkingiem na szlaban dla mieszkańców tylko tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Trzech Wieszczów,Częstochowa

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży piękne, nowoczesne M3 na ul. Mickiewicza. Na powierzchni 38 m2 jest: - duży pokój z wyjściem na balkon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Hoene-Wrońskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

990 zł24 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Hoene-Wrońskiego 12 *powierzchnia 24 m2 *piętro 1 *centralne ogrzewanie *zamykane podwórko *w pobliżu Wyższa Szkoła Zarządzania Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

449 000 zł73 m² 6 133,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, rozkładowe, dostępne "od ręki", mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane w ocieplonym bloku czteropiętrowym położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m2 zlokalizowane w dzielnicy Trzech Wieszczów Na powierzchnię użytkową składa się : duży pokój , mniejszy pokój z szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

450 000 zł73 m² 6 147,54 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 300 zł51 m² 25,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia M3 Częstochowa ul. Skłodowskiej - Curie 1 300 zł Do wynajęcia lokal mieszkalny z balkonem położony w bloku na drugim piętrze. powierzchnia 50,60 m 2 duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 050 zł36 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Trzech Wieszczów *powierzchnia 36 m2 *miejskie ogrzewanie *pełne wyposażenie i umeblowanie *świetna lokalizacja Wyposażenie: *pokój 1: kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

399 000 zł63 m² 6 369,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż po remoncie w świetnej lokalizacji przy ul. Sobieskiego w Częstochowie! Okolica jest urokliwa i pełna zieleni, spacer do alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

349 000 zł46 m² 7 603,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Woźniakowski Nieruchomości oferuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, dzielnica Trzech Wieszczów. Nieruchomość gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: częstochowa, trzech Wieszczy, ul. Słowackiego W pobliżu: park, plac zabaw, sklepy, kawiarnie. Mieszkanie: mieszkanie dwu-pokojowe usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

299 000 zł37 m² 8 140,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży ustawne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 36,73 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w centrum Częstochowy. Lokal jest w bardzo dobrym stanie, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 050 zł36 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

359 999 zł46 m² 7 826,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości otako zapraszają do oglądania M3 po remoncie blisko centrum Powierzchnia ok 46m2 -salon z wyjściem na balkon -sypialnia -kuchnia -łazienka -przedpokój Okna pcv Na podłogach panel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Bohaterów Monte Cassino

Trzech Wieszczów,Częstochowa

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią w dzielnicy Trzech Wieszczów. Do centrum miasta 15 min spacerem. Bardzo dobry układ, mieszkanie dwustronne wschód-zachód. 3 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

270 000 zł50 m² 5 389,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje M3 położone na 4 piętrze w 4- piętrowym bloku o powierzchni 50,1 m2. Dzielnica Trzech Wieszczów. Mieszkanie położone w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania do wynajęcia bardzo blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Trzech Wieszczów,Częstochowa

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Sobieskiego 11, na granicy dzielnic Śródmieście oraz Trzech Wieszczów w Częstochowie. Nieruchomość typu studio o powierzchni ok. 40m2 mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

239 000 zł43 m² 5 558,14 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Nieruchomości oferuje do sprzedaży M3 do remontu w super cenie - okazja! Mieszkanie położone na parterze w wieżowcu, dzielnica Trzech Wieszczów. Wystawa okien na zachód.Każde z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

380 000 zł65 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie gotowe do wprowadzenie. Duże i widne. Okna na wschód i zachód. Kuchnia w pełni wyposażona - agd w zabudowie. W przedpokoju oraz w jednym z pokoi - szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Trzech Wieszczów,Częstochowa

190 000 zł31 m² 6 109,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości oferuje do sprzedaży ciekawą kawalerkę do remontu i dowolnej aranżacji, położoną na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym, dzielnica Trzech Wieszczów. Wystawa okien na południe.