dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Częstochowa Wrzosowiak

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrzosowiak,Częstochowa

199 000 zł39 m² 5 102,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze Studio Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 1 piętrze w Częstochowie przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrzosowiak,Częstochowa

3 000 zł102 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Neo Nieruchomości prezentuje wyjątkowy apartament na wynajem w spokojnej, prestiżowej lokalizacji. Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 102 m z przestronnym tarasem 21 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palmowa

Wrzosowiak,Częstochowa

385 000 zł67 m² 5 746,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość o pow 67 mkw położona na pierwszym piętrze w bloku niskim przy ul. Palmowej Mieszkanie ma fantastyczny układ , jest bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Wrzosowiak,Częstochowa

199 000 zł41 m² 4 841,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości czestate prezentuje mieszkanie w Częstochowie przy ul. Lipowej - to doskonała propozycja zarówno dla inwestora poszukującego mieszkania pod wynajem, jak i dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Botaniczna

Wrzosowiak,Częstochowa

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości czestate poleca mieszkanie typu M3, zlokalizowane przy ulicy Botanicznej 28, dzielnica Wrzosowiak w Częstochowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

209 999 zł43 m² 4 883,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Powierzchnia ok 43 m2: salon sypialnia z balkonem kuchnia łazienka z wc 2 windy dostępne dla mieszkańców Blok jest dostosowany do osób niepełnosprawnych Czynsz - 300zł (co, śmieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bienia

Wrzosowiak,Częstochowa

1 500 zł51 m² 29,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,8m zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak przy ul. Bienia, usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajmu duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, położone na trzecim piętrze w wieżowcu z windą przy ulicy Lechonia. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

190 000 zł41 m² 4 679,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie. Jeśli szukasz mieszkania na "dachu miasta" w doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

398 999 zł59 m² 6 762,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia 59M: salon z balkonemsypialnia sypialniakuchniałazienkawc W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont w 2019 roku Czynsz - 900 (co, śmieci, remontowy) Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

440 000 zł63 m² 6 995,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9m usytuowane na dziewiątym piętrze w zadbanym wieżowcu przy ul. Lechonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Wrzosowiak,Częstochowa

1 500 zł74 m² 20,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na 2 piętrze w bloku z windą w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowa. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Wrzosowiak,Częstochowa

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Green House oferuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak (ul. Lipowa). Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 59m2 położone na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , mieszczące się na ul. Sportowej - dzielnica Wrzosowiak w Częstochowie. Lokal stanowi pełną własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Botaniczna

Wrzosowiak,Częstochowa

440 000 zł38 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Botanicznej w dzielnicy Wrzosowiak. Dwa pokoje z ekspozycją okien na zachód. Powierzchnię mieszkania (38,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Wrzosowiak,Częstochowa

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak. Funkcjonalny układ - trzy pokoje z zamkniętą kuchnią. Powierzchnię mieszkania (59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Wrzosowiak,Częstochowa

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Częstochowa, wrzosowiak, M4 na sprzedaż. Oferujemy ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 mkw zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak, na 3. piętrze w bloku przy ul. Sportowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Wrzosowiak,Częstochowa

239 000 zł42 m² 5 690,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie do własnej aranżacji. Przynależna komórka lokatorska na piętrze. Wystawa okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

439 000 zł63 m² 6 979,33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lechonia w dzielnicy Wrzosowiak na 9. piętrze. Funkcjonalny układ - trzy rozkładowe, ustawne pokoje. Dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Wrzosowiak,Częstochowa

345 000 zł59 m² 5 847,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak. Trzy pokoje z balkonem do własnej aranżacji. Ekspozycja okien na wschód i zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na ul. Sportowej w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Wrzosowiak,Częstochowa

209 000 zł40 m² 5 196,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy Al. Niepodległości w dzielnicy Wrzosowiak. Dwa ustawne pokoje z ekspozycją okien na zachód i północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzosowiak,Częstochowa

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Neo Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Wrzosowiak,Częstochowa

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wierzbowej w dzielnicy Wrzosowiak na 4. piętrze. Funkcjonalny układ - dwa rozkładowe, ustawne pokoje. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

269 000 zł51 m² 5 253,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak. Dwa pokoje z wnęką - idealna do zamieszkania i do najmu. Ekspozycja okien na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

309 999 zł41 m² 7 635,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia ok 41M: salon z balkonemsypialniakuchnia robiona na wymiarłazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i gazowa w 2021 roku Czynsz - 750 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Wrzosowiak,Częstochowa

650 000 zł400 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Na sprzedaż dom parterowy - błeszno/wrzosowiak, częstochowa Świetna lokalizacja - przy asfaltowej ulicy, blisko centrum handlowego i Gierkówki Na sprzedaż dom jednorodzinny, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Wrzosowiak,Częstochowa

440 000 zł74 m² 5 929,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Częstochowa ul. Lechonia, duże mieszkanie M4 na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży duże, rozkładowe mieszkanie typu M-4 o powierzchni 74,20 m2, położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Katynia

Wrzosowiak,Częstochowa

229 000 zł33 m² 6 981,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 1-pokojowe mieszkanie gotowe do wykończenia, zlokalizowane przy ul. Bohaterów Katynia - dzielnica Wrzosowiak w Częstochowie. Mieszkanie spółdzielczo własnościowe. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrzosowiak,Częstochowa

450 000 zł48 m² 9 278,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Manufaktura Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,5 m , wykończone w wysokim standardzie i nigdy niezamieszkałe. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zimowa

Wrzosowiak,Częstochowa

561 453 zł71 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament typu komfort (zb4/6) znajduje się na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku ,jego łączna powierzchnia to 71,07m2 + taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bohaterów Katynia

Wrzosowiak,Częstochowa

246 000 zł33 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie, jasna i funkcjonalna 32,8 m znajdująca się na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest stosunkowo nowe , dwupokojowe mieszkanie z 2022 roku, położone na parterze o pow 48,5 mkw. Składa się z : - Salonu z kuchnią z którego jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

460 000 zł500 m² 920 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż dochodowy, w pełni wyposażony i funkcjonujący biznes rodzinny z ugruntowaną pozycją na lokalnym rynku: sala zabaw dla dzieci + kawiarnia + pozwolenie na przedszkole -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrzosowiak,Częstochowa

435 000 zł38 m² 11 447,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2022 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

259 000 zł46 m² 5 630,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,5m2 położone na parterze w bloku czteropiętrowym na Wrzosowiaku. Nieruchomość znajduje się w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Botaniczna

Wrzosowiak,Częstochowa

459 000 zł48 m² 9 463,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Botanicznej w dzielnicy Wrzosowiak. Dwa pokoje z ogródkiem z ekspozycją okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

204 999 zł31 m² 6 634,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Powierzchnia - ok 31M: salon z balkonem kuchnia łazienka Czynsz - 330 zł Komunikacja: tramwaj autobus Dobra lokalizacja: C. H. Jagielończycy Biedronka Aldi siłownie (well Fitnes i Extreme.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrzosowiak,Częstochowa

450 000 zł48 m² 9 278,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Wrzosowiak,Częstochowa

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 59m2, zlokalizowane w spokojniej i dobrze skomunikowanej okolicy. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,5m2,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij