dowolna

Nieruchomości Częstochowa - Oferty wynajmu nieruchomości

540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

540 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Częstochowa,śląskie

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Expander, prezentuje do wynajmu dwupokojowe mieszkanie przy ul. Słowackiego. Słoneczne mieszkanie z balkonem usytuowane jest na 6 piętrze w wieżowcu. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nadrzeczna

Stare Miasto,Częstochowa

32,35 zł/m²170 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu Galerii Jurajskiej. Powierzchnia 170 m2 na dwóch kondygnacjach plus 65 m2 wysokie piwnice. Lokal może być przeznaczony na sklep, usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Małopolska

Parkitka,Częstochowa

40 zł/m²126 m² 5 040 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W pełni wyposażony, wykończone materiałami najwyższej jakości studio fryzjerskie i kosmetyczne z urządzeniami, własnym ogrodem, w prestiżowej dzielnicy - Parkitka Studio fryzjerskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Tysiąclecie,Częstochowa

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Atrakcyjne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na parterze w ocieplonym bloku dziesięciopiętrowym położonym w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Krajowej

Tysiąclecie,Częstochowa

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, funkcjonalne dwa pokoje w doskonałej lokalizacji. Winda, komórka lokatorska, łazienka po liftingu, nowe panele, ściany gładź gipsowa - mieszkanie pachnie nowością Wszędzie blisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 150 zł51 m² 22,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: dwupokojowe mieszkanie w wieżowcu - 6. piętro, balkon, gotowe do zamieszkania! Oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

1 000 zł52 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Neo Nieruchomości przedstawia na wynajem mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone jest na 4. piętrze w niskim bloku. Składa się z kuchni, łazienki, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

1 300 zł55 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone w ładnym bloku w spokojnej części dzielnicy Lisiniec. Całość składa się z umeblowanej kuchni otwartej na pokój dzienny z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

40 710 zł2 950 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyny o powierzchniach: 1.720 m2, 2.950 m2, itp. Częstochowa województwo śląskie przy autostradzie A1 i dk 43. Istnieje możliwość łączenia ww. magazynów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

42,11 zł/m²95 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu duży lokal handlowo-usługowy, położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji centrum miasta. Lokal położony jest na parterze odnowionego budynku, przy samej linii tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Obrońców Westerplatte

Tysiąclecie,Częstochowa

1 350 zł24 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z przynależną piwnicą przy ulicy Obrońców Westerplatte 11 w dzielnicy Tysiąclecie. Oferta prywatna - masz kontakt bezpośrednio z właścicielem. Pisemna umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 700 zł30 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w świetnym punkcie z własnym miejscem parkingowym. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy w podwórku przy al. Nmp. Posiada własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Parkitka,Częstochowa

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ema Nieruchomości prezentuje na wynajem nowe, mieszkanie gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Parkitka, przy ul. Poleskiej w Częstochowie. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Katynia

Wrzosowiak,Częstochowa

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro marvest nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie na wynajem na siódmym piętrze w wieżowcu Częstochowie w dzielnicy Wrzosowiak ( ul. Bohaterów Katynia) W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajmu dom wolnostojący położony w Częstochowie w dzielnicy Błeszno - bardzo dobry dojazd do dk1. Dom o powierzchni 200m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

1 550 zł33 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem zadbane, jasne, czyste mieszkanie do wynajęcia, położone w świetnie skomunikowanym miejscu, położone w dzielnicy Północ przy ul. Iwaszkiewicza 2 w Częstochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Częstochowa,śląskie

1 750 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Błeszno,Częstochowa

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajmu parter domu wolnostojącego położonego w Częstochowie w dzielnicy Błeszno - bardzo dobry dojazd do dk1. W skład nieruchomości wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajmu 1pietro domu wolnostojącego położonego w Częstochowie dzielnicy Błeszno - bardzo dobry dojazd do dk1. Dom o powierzchni 100m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

26,92 zł/m²13 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przytulny lokal biurowo usługowy, położony w samym centrum miasta, w reprezentacyjnej kamienicy przy ul Racławickiej Czynsz tylko 350 zł netto. Dodatkowo woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Tysiąclecie,Częstochowa

1 300 zł46 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie na 1000-leciu prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa,1000-lecie,ul.Nałkowskiej MIESZKANIE Lokal mieści się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku i składa z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnowa

Częstochowa,śląskie

1 950 zł43 m² 45,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dobrze skomunikowane mieszkanie po remoncie na wynajem - ul. Sosnowa Lokalizacja: mieszkanie położone na drugim 4-piętrowego ocieplonego bloku. W pobliżu znajdują się przystani autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szajnowicza-Iwanowa

Parkitka,Częstochowa

52,86 zł/m²35 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do wynajęcia lokal usługowo- handlowy położony w dzielnicy Parkitka przy ul.Szajnowicza Iwanowa w Częstochowie. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Śródmieście,Częstochowa

1 800 zł47 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem M3 w Śródmieściu przezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja Nieruchomość o powierzchni 47 m kw mieści się 700 metrów od placu Biegańskiego. Dużym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Północ,Częstochowa

3 400 zł77 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe w pełni wyposażone mieszkanie 3 pokojowe na nowym osiedlu w dzielnicy Północ prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ,ul.Makuszyńskiego OPIS NIERUCHOMOŚCI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Tysiąclecie,Częstochowa

1 650 zł54 m² 31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem duże 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu 1000-lecia. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja:Blok usytuowany w świetnym punkcie przy ul.Księżycowej.sklepy,apteka,przychodnia,place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Najświętszej Maryi Panny

Śródmieście,Częstochowa

84,47 zł/m²15 m² 1 267 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na wynajem dwa pomieszczenia biurowo-usługowe, usytuowane w samym sercu miasta, w odrestaurowanej kamienicy przy Al. Najświętszej Maryi Panny 24. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oławska

Parkitka,Częstochowa

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Słoneczne mieszkanie typu studio, tj. duży pokój (z odrębnym wejściem), częściowo otwarty na mieszkalną kuchnie z jadalnią. Dostępne od 1 lipca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Podkolejowa

Stradom,Częstochowa

17,50 zł/m²400 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Powierzchnia magazynowa na wynajem - magazyn / produkcja / usługi 400 mkw. Częstochowa ul. Podkolejowa. Oferta dostępna tylko w wgn Nieruchomości. Serdecznie zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Parkitka,Częstochowa

1 790 zł51 m² 35,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bez pośredników; komfortowe mieszkanie na cichym osiedlu na Parkitce przy ul. Mościckiego 11. 51 m2 dwa pokoje: salon z aneksem kuchennym (kanapa, szafka pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rocha

Grabówka,Częstochowa

2 406 zł158 m² 15,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal 158m2 obok Biedronki, przy ul. Rocha / ul. Radomskiej w Częstochowie. Bezpośrednie sąsiedztwo, terenu Giełdy Kwiatowej. Bardzo łatwy dojazd do Autostrady A1. Dystans 3km bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Częstochowa

1 400 zł60 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - 2 pokoje Centrum Miasta - od zaraz. Przyjazne zwierzętom, 2 pokojowe mieszkanie w okolicy Placu Daszyńskiego gotowe do wejścia od zaraz! Dla kogo? Idealne dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Raków,Częstochowa

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do wynajęcia duże mieszkanie M3 o powierzchni 47 m , usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku. Nieruchomość położona w dzielnicy Raków, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Północ,Częstochowa

1 550 zł33 m² 46,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skrzyneckiego

Tysiąclecie,Częstochowa

1 000 zł19 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka w centrum Częstochowy przy ulicy Skrzyneckiego 20. *Powierzchnia 19m2. *2 piętro. *Ogrzewanie miejskie. *Doskonała lokalizacja, blisko przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, 3-pokojowe mieszkanie wraz z komórką lokatorską i miejscem w hali garażowej. Umeblowane jak na zdjęciach, świetnie wyposażone. Położone w apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

5 750 zł230 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala 230 m2 idealna na każdą działalność! Oferujemy do wynajęcia halę o powierzchni 230 m2 i wysokości 3,2 m, doskonałą do prowadzenia różnorodnej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Częstochowa

Częstochówka-Parkitka,Częstochowa

40 zł/m²500 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem przestronny lokal o powierzchni 500 m , który doskonale nadaje się zarówno do działalności handlowej, jak i biurowej. Lokal charakteryzuje się jasnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Częstochowa

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe, położone w ścisłym centrum miasta przy ul Dąbrowskiego. Mieszkanie bardzo przestronne i przytulne z ciekawym klimatem. Całość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jasnogórska

Śródmieście,Częstochowa

53,47 zł/m²72 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wygodne biuro w luksusowym biurowcu z windą, klimatyzacją, parkingiem podziemnym - kat A. Cena zawiera koszt najmu ze wszystkimi opłatami - mycie szklanej elewacji, konserwacja dźwigu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Częstochowa

Ostatni Grosz,Częstochowa

4 500 zł230 m² 19,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 230 m2 i wysokości 4 m, nadająca się na każdą działalność. Specyfikacja obiektu: podłoga: betonowa. Pomieszczenie biurowe + toaleta. Brama wjazdowa: 2,8.