cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Budynki użytkowe na sprzedaż Częstochowa - Oferty sprzedaży budynków użytkowych
53 ogłoszenia
Od najnowszych
53 ogłoszenia
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Budynek użytkowy, ul. Bojemskiego
Częstochowa,śląskie
4 500 000 zł1 500 m² 3 000 zł/m²
Archiwalne
Magazyn Częstochowa
Częstochowa,śląskie
25 000 000 zł11 000 m² 2 273 zł/m²
Archiwalne
Garaż, ul. Kilińskiego
Częstochowa,śląskie
53 000 zł16 m² 3 312,50 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Częstochowa
Częstochowa,śląskie
1 300 000 zł616 m² 2 110,39 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Częstochowa
Częstochowa,śląskie
950 000 zł500 m² 1 900 zł/m²
Archiwalne
Hala ogrodzona, Zawodzie-Dąbie
Zawodzie-Dąbie,Częstochowa
30 000 000 zł25 295 m² 1 186 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy, Plac Ignacego Daszyńskiego
Śródmieście,Częstochowa
1 600 000 zł1 900 m² 842,11 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Częstochowa
Częstochowa,śląskie
5 000 000 zł3 050 m² 1 639,34 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Częstochowa
Częstochowa,śląskie
3 000 000 zł1 148 m² 2 613,56 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Częstochowa
Częstochowa,śląskie
1 000 000 zł750 m² 1 333,33 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Budynki użytkowe Częstochowa
Włącz powiadomienia