cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Częstochowa Osiedle Zawodzie
36 ogłoszeń
Od najnowszych
36 ogłoszeń
Ogłoszenia wyróżnione
Mieszkanie 2-pokojowe
Zawodzie,Częstochowa
365 000 zł50,32 m² 7 253,58 zł/m²
Dom wolnostojący
Zawodzie,Częstochowa
469 000 zł327 m² 1 434,25 zł/m²
Lista ogłoszeń
Dom Częstochowa
Zawodzie,Częstochowa
419 000 zł200 m² 2 095 zł/m²
Działka Częstochowa
Zawodzie,Częstochowa
900 000 zł16 821 m² 53,50 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
389 000 zł63,90 m² 6 087,64 zł/m²
Lokal handlowy Częstochowa
Zawodzie,Częstochowa
14,01 zł/m²564 m² 7 900 zł
Budynek użytkowy Częstochowa
Zawodzie,Częstochowa
2 390 000 zł1 321 m² 1 809,24 zł/m²
Dom bliźniak
Zawodzie,Częstochowa
469 000 zł327 m² 1 434,25 zł/m²
179 000 zł32,30 m² 5 541,80 zł/m²
Działka
Zawodzie,Częstochowa
650 000 zł6 790 m² 95,73 zł/m²
23 zł/m²55 m² 1 265 zł
Dom z garażem Częstochowa
Zawodzie,Częstochowa
499 000 zł170 m² 2 935,29 zł/m²
1 500 zł32,30 m² 46,44 zł/m²
420 000 zł65 m² 6 461,54 zł/m²
Dom umeblowany, ul. Hutników
Zawodzie,Częstochowa
2 100 zł60 m² 35 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Wesoła
Zawodzie,Częstochowa
1 800 000 zł868 m² 2 073,73 zł/m²
Dom bliźniak Częstochowa
Zawodzie,Częstochowa
429 000 zł176 m² 2 437,50 zł/m²
Mieszkanie, ul. Idzikowskiego
Zawodzie,Częstochowa
900 zł36 m² 25 zł/m²
200 000 zł627 m² 318,98 zł/m²
549 000 zł76,46 m² 7 180,22 zł/m²
23 zł/m²40 m² 920 zł
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.
285 000 zł35,60 m² 8 005,62 zł/m²
149 000 zł88 m² 1 693,18 zł/m²
Magazyn ogrzewany Częstochowa
Zawodzie,Częstochowa
18 zł/m²48 m² 864 zł
Dom bliźniak, ul. Drogowców
Zawodzie,Częstochowa
469 000 zł327 m² 1 434,25 zł/m²
Hala Częstochowa
Zawodzie,Częstochowa
19 500 zł1 000 m² 19,50 zł/m²
1 800 000 zł8 627 m² 208,65 zł/m²
Działka Częstochowa
Zawodzie,Częstochowa
149 000 zł916 m² 162,66 zł/m²
30,41 zł/m²148 m² 4 500 zł
Budynek użytkowy
Zawodzie,Częstochowa
12 000 zł330 m² 36,36 zł/m²
Lokal handlowy Częstochowa
Zawodzie,Częstochowa
24,17 zł/m²111,70 m² 2 700 zł
3 500 000 zł15 707 m² 222,83 zł/m²
250 000 zł32,50 m² 7 692,31 zł/m²
Dom z tarasem Częstochowa
Zawodzie,Częstochowa
1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²
Mieszkanie
Zawodzie,Częstochowa
179 000 zł32,20 m² 5 559,01 zł/m²
Hala ogrodzona, ul. Rejtana
Zawodzie,Częstochowa
34 538 zł2 500 m² 16 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaskowa
Zawodzie,Częstochowa
600 000 zł201 m² 2 980,63 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Częstochowa, Zawodzie-Dąbie, Zawodzie
Włącz powiadomienia
- ...
- 1
- 2