Dom Częstochowa

Stradom, Częstochowa, śląskie

  • 460 000 zł
  • 85 m²
  • 5 411,76 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Dróżdż

Skontaktuj się

Dom Częstochowa

Stradom, Częstochowa, śląskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

460 000 zł

85 m²

5 411,76 zł/m²

Dom Częstochowa

Zaktualizowane: 8 maja 2026

460 000 zł 85 m² 5 411,76 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
177 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

177 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 460 000 zł (5 411,76 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 85 m², 3 pokoje; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 177 m²
  •   kształt: prostokąt
  • Źródło: biuro nieruchomości: EP Nieruchomości S.C., zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: EPN-DS-7179

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz małego przytulnego domu do wprowadzenia.

Dom w Częstochowie na Stradomiu w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz zielonej okolicy w pobliżu przystanki autobusowe, szkoła, przedszkle, przychodnia, sklepy, siłownia. (...)

Agent

Łukasz Dróżdż

600 344...

600 344 329

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Łukasz Dróżdż

600 344...

600 344 329

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej