dowolna

Domy Częstochowa Stradom

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 900 000 zł250 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny, ponadczasowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 250m2 a użytkowej 150m2 m2 położony na działce o powierzchni 1021 m2pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 000 zł127 m² 2 755,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania nowy dom parterowy z użytkowym poddaszem w trakcie budowy cena dotyczy działki oraz domu w stanie surowym (mury ścianki działowe dach wylewka chudziak betonowy ) Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł135 m² 9 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Częstochowa - Stradom, luksusowy dom szeregowy na sprzedaż. Na sprzedaż elegancki i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Stradom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł139 m² 5 539,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Stradom. Dom położony na działce o powierzchni 390 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

549 000 zł85 m² 6 458,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:435 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom w stanie surowym zamkniętym położony w Częstochowie, w dzielnicy Stradom. Dom ma powierzchnię ok 85 m i położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł303 m² 2 937,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej okolicy - idealnej dla osób ceniących prywatność, ciszę oraz bliskość natury. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł85 m² 5 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:177 m²

Szukasz małego przytulnego domu do wprowadzenia. Dom w Częstochowie na Stradomiu w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz zielonej okolicy w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł203 m² 6 152,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:745 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkowy, komfortowy dom położony w spokojnej dzielnicy Stradom. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności i wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł130 m² 10 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Green House Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy segment w zabudowie szeregowej, zlokalizowany przy ul. Kościelnej w dzielnicy Stradom w Częstochowie. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł141 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bliźniak o powierzchni 141 m kw. cena 799.000 tys. Strony świata :wschód, zachód, południe. Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: parter Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, zlokalizowany w Częstochowie dzielnica Kawodrza Górna. To wyjątkowa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł108,28 m² 4 054,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej w Częstochowie, w dzielnicy Stadom. Dom o powierzchni użytkowej 108,28m położony jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł127 m² 5 472,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz nowego domu jednorodzinnego w Częstochowie. Dom w stanie developerskim do wykończenia we własnym stylu i pomyśle. Zlokalizowany w cichym spokojnym otoczeniu w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł116 m² 4 267,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Częstochowie przy ulicy Rezerwistów 16. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł141 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

W ofercie bliźniak W stanie deweloperskim- ostatni dom na osiedlu Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony na Osiedlu Piastów przy ul. Kościelnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł141 m² 2 829,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Cena dotyczy jednej sztuki. Lokalizacja: częstochowa ul. Skrzetuskiego/podbipięty, dzielnica Stradom. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł141 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 141 m2 dom W stanie deweloperskim Rynek pierwotny! nowa cena! Dotychczas cena za dom wynosiła 829 000zł. Aktualnie jest 799 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł86,25 m² 6 840,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Atrakcyjny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, piętrowy o powierzchni użytkowej 86,25 m2, znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Stradom. Działka o powierzchni 441 m2.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł200 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:478 m²

Sprzedam dom ok. 160 m - 2 niezależne mieszkania + dodatkowy domek na działce! Działka: 478 m Cena 470000zł do negocjacji Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni ok. 160 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł164 m² 2 865,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:478 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m Nieruchomość znajduje się przy ul. Chełmońskiego, dzielnica Stradom Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji, z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

730 000 zł221,70 m² 3 292,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:468 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Pirotechników. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł150 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Wołodyjowskiego. Cechy nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł138,85 m² 5 545,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Biuro nieruchomości sverum prezentuje piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 138.85 m2, znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Stradom. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Na sprzedaż dom położony w bardzo dobrej lokalizacji - dzielnica Stradom , przy ulicy Kościelnej. Nieruchomość doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania , jak i pod prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł144 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom w zabudowie szeregowej narożny zlokalizowany na zamkniętym kameralnym osiedlu w dzielnicy Stradom. Dom ma powierzchnię użytkową 106m i położony.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł180 m² 2 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom w dzielnicy Stradom Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym , położona na działce ok. 500 m , składająca się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł270 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 456 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący wraz z pomieszczeniami pod warsztat o powierzchniach użytkowych: -dom 200m2 (powierzchnia całkowita 270 m2), -parter : biuro, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł85 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:485 m²

Neo nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 85m2 w dzielnicy Stradom na działce o powierzchni 485m2, dom z projektu "mini Stodoła 80 ". Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł127 m² 5 472,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:488 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony dobrze skomunikowanej dzielnicy Stradom, w pobliżu ulicy Piastowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł162 m² 3 759,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:984 m²

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż dom wolnostojący położony w bardzo dobrej lokalizacji - w cichej i spokojnej okolicy , a jednocześnie z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł130,87 m² 1 910,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:989 m²

| na sprzedaż udział W nieruchomości - parter domu jednorodzinnego o powierzchni 80 m2 - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, z niezależnym wejściem ze wspólnej klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł240 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący zlokalizowany w dzielnicy Stradom. Dom ma powierzchnię użytkową 152m i położony jest na działce o pow. 685m. Garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł150 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny, dwupiętrowy dom o powierzchni około 150 m , położony na działce o wielkości 1000 m , zaledwie 4 minuty od centrum Częstochowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Szukasz nowoczesnego domu w spokojnej okolicy? Ten dom jest stworzony dla Ciebie Budynek zlokalizowany w spokojnej okolicy wśród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dom został wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł85 m² 4 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:738 m²

Dom do generalnego remontu lub rozbudowy - stradom, działka narożna Z potencjałem Na sprzedaż nieduży dom wolnostojący z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony na narożnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł114,55 m² 6 538,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni 115 m kw. cena 749.000 tys. Strony świata : północ, wschód Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: parter Salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł183,92 m² 5 709 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Tu zaczyna się codzienne szczęście Twojej rodziny - dom z ogrodem w dzielnicy Stradom. Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, dzieci bawiące się w ogrodzie i dom,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:651 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dwa domy o powierzchni użytkowej 100 m2 i 92 m2, znajdujące się w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec. Usytuowane na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł700 m² 1 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje luksusową rezydencje z prywatnym basenem i strefą spa w spokojnej części Częstochowy. Całość o powierzchni około 700 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł221,70 m² 3 292,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:468 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij