dowolna

Domy Częstochowa Północ

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:935 m²

Północ Częstochowa prezentuje: - oferta 0% prowizji - - Na sprzedaż Dom Twoich Marzeń! Nieruchomość o powierzchni 220m , zlokalizowana w cichej okolicy z dala od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł195 m² 3 584,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:998 m²

Dom na sprzedaż - 3790/m2 W cichej i spokojnej okolicy - przestronny, dwukondygnacyjny dom : ul. Makuszyńskiego 156, częstochowa. Wyobraź sobie przestrzeń, w której komfort łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 490 000 zł549,69 m² 6 349,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 325 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowy, reprezentacyjny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 549,69 m , położony w prestiżowej i spokojnej części dzielnicy Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł124,28 m² 5 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

690 000 zł124,28 m² 5 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł170,87 m² 4 974,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 170,87 m , położony w jednej z najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł137,40 m² 5 240,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym domu o podwyższonym standardzie, z ogrodem i garażem - na spokojnym osiedlu z doskonałym dojazdem do centrum. Lokalizacja, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł126,85 m² 5 510,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym osiedlu w dzielnicy Północ. Pozwolenie na użytkowanie już jest!.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł126,85 m² 5 478,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 m²

Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych. Biuro nieruchomości Expander prezentuje na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł170,87 m² 6 730,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:934 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o pow. 170,87 m2 na działce o pow. 934 m2 w dzielnicy Północ. Cena dotyczy stanu deweloperskiego. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł137 m² 5 313,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro Nieruchomości Expander zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. św. Brata Alberta. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł90,12 m² 6 657,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje Osiedle Muza. Kameralna inwestycja składająca się z domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz z mieszkań, zlokalizowana w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 000 zł147 m² 4 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni, gotowy, duży dom oznaczony nr 3 - Północ, blisko lasu, ekspozycja ogrodu południe, autobus 25 tylko 150m od budynku Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym domu o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł126,85 m² 5 510,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:64 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położona szeregówka w kameralnej zabudowie w dzielnicy Połnoc Dom ma pow 126,85 mkw pow użytkowej z garażem w bryle budynku. Bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

734 000 zł136 m² 5 397,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni użytkowej 136 m , zlokalizowany w spokojnej i cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł137,50 m² 4 509,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym domu o podwyższonym standardzie, z ogrodem i garażem - na spokojnym osiedlu z doskonałym dojazdem do centrum. Stan surowy - zamknięty. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł220 m² 4 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 980 m²

Atrakcyjny dom na Wierzchowisku gotowy do zamieszkania. Budynek posadowiony na dużej, szerokiej na 37m działce o powierzchni prawie 2000 m2 o kształcie prostokąta. Wszystkie media: kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł90,12 m² 6 990,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł124,28 m² 9 921,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Nowa inwestycja deweloperska w Częstochowie w prestiżowej dzielnicy Północ. Na sprzedaż oferujemy 11 domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł200 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 200 m , położony w Wierzchowisku, na działce o powierzchni 1500 m . Budynek z lat 90-tych otoczony jest przejrzystym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł124,28 m² 5 551,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 490 000 zł250 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego, położonego w malowniczej Częstochowie. Ten przestronny dom o powierzchni 250 m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł124,28 m² 5 624,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 124,28 m , zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Północ w Częstochowie! Inwestycja Aleja Lawendowa Północ to 11.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Północ,Częstochowa

750 000 zł106 m² 7 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Dom szeregowy z ogrodem i poddaszem Częstochowa, andersa Powierzchnia użytkowa: 106 m (+ użytkowe poddasze) Powierzchnia działki: ok. 140 m Liczba pokoi: 5 Łazienki: 2 Garaż:.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł173,25 m² 8 023,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:996 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący w Częstochowie. Dom ma powierzchnię użytkową ok 173.25m i położony jest na działce o pow. 996m. W skład domu wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 000 zł137 m² 5 313,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. św. Brata Alberta. (Nr działki 10/9,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

690 000 zł124 m² 5 551,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

690 000 zł124 m² 5 551,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Północ,Częstochowa

640 000 zł140 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:206 m²

Oferuję zadbany segment położony w dzielnicy Północ, w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko pełnej infrastruktury: osiedla bloków, szkół, przedszkoli, sklepów, w tym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

690 000 zł124 m² 5 551,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Aleja Lawendowa Północ to kameralna inwestycja w prestiżowej dzielnicy Północ, powstaje z myślą o wszystkich, którzy szukają idealnego połączenia zalet domu i mieszkania. Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

719 000 zł124 m² 5 785,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Biuro nieruchomości wyłączny agent sprzedaży Przedmiotem oferty jest segment numer A częściowo wykończony i zaaranżowany w stylu boho. Aleja Lawendowa Północ to kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Północ,Częstochowa

728 000 zł138 m² 5 275,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu w stanie deweloperskim, znajdującego się w Częstochowie przy ulicy św. Brata Alberta. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Północ,Częstochowa

728 000 zł137 m² 5 298,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wygodny, dobrze rozplanowany dom oznaczony numerem K. Ogórd na jasną, południową stronę. Garaż na spokojnym osiedlu z łatwym wyjazdem w każdą stronę. Lokalizacja, która łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

719 000 zł124 m² 5 785,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym osiedlu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

699 000 zł127 m² 5 510,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

710 000 zł124 m² 5 712,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Północ,Częstochowa

729 000 zł137 m² 5 305,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom oznaczony literą K Powierzchnia 137,4m2, położony na działce 200m2. To idealna propozycja dla rodzin ceniących komfort, wygodę i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żonkilowa

Północ,Częstochowa

555 000 zł105 m² 5 265,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Ema Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją nowoczesnego a zarazem komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej w zielonej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 499 999 zł299 m² 5 016,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Dom położony w spokojnej i malowniczej okolicy, w sąsiedztwie Lasu Aniołowskiego. Działka: ok. 1200 m2, zadbana, z licznymi drzewami i krzewami Powierzchnia domu: ok. 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Północ,Częstochowa

1 350 000 zł208 m² 6 484,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:987 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o pow. 208,2 m2 na działce o pow. 987 m2 w dzielnicy Północ. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym w nowoczesnej bryle. Szerokość elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Północ,Częstochowa

555 000 zł100 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Chcesz mieszkać w spokojnej okolicy i jednocześnie zachować bliskość miasta? Ta inwestycja jest dla Ciebie! Cicha i spokojna okolica czyli Wierzchowisko koło Częstochowy. Do sprzedaży.