dowolna

Domy Częstochowa Stradom

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Stradom,Częstochowa

630 000 zł220 m² 2 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:664 m²

Opis oferty Dom o interesującej architekturze , starannie wybudowany , położony na terenie nowo wybudowanych domów w zacisznym miejscu. Nowoczesna technologi i wysokiej jakości materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Stradom,Częstochowa

245 000 zł100 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:255 m²

Opis oferty Do sprzedania mały domek jednorodzinny.3 pokoje, kuchnia, hol oraz łazienka o łącznej powierzchni ok.90m2.Mieszkanie czyste i zadbane, kuchnia łazienka oraz hol wyłożone płytkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Stradom,Częstochowa

165 000 zł130 m² 1 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga Atrakcyjna Oferta! Nowa niższa cena! Do sprzedaży połowa domu wolnostojącego znajdująca się w dzielnicy Stradom. Połowa domu składa się z dwóch dużych pokoi, jednego małego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Stradom

Stradom,Częstochowa

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:484 m²

Oferta skierowana dla dwóch rodzin! lub możliwość zagospodarowania drugiego bliźniaka na działalność dwa Bliźniaki w dzielnicy Zacisze! na działce 484m2. Powierzchnia użytkowa każdego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Stradom,Częstochowa

799 000 zł167 m² 4 784,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:991 m²

Dom parterowy ( możliwość adaptacji strychu na cele mieszkalne) typu dworek. Ładna działka zagodpodarowana z oczkiem wodnym. Parter obejmuje : salon, kuchnię , hol - otwarty plan, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Stradom,Częstochowa

270 000 zł210 m² 1 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom do sprzedaży na działalność! Do sprzedaży dom wolnostojący o pow.210 mkw znajdujący się w dzielnicy Stradom. Na parterze są dwa pomieszczenie, kotłownia. Na piętrze dwa duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Stradom,Częstochowa

470 000 zł240 m² 1 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:620 m²

Wolno stojący dom jednorodzinny w dzielnicy Stradom, posadowiony na działce o powierzchni 620m2 i szerokości 24 m2. Budynek ocieplony styropianem i pokryty tynkiem akrylowym. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Stradom,Częstochowa

160 000 zł110 m² 1 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom do sprzedaży! Do sprzedaży dom jednorodzinny o pow. 110 mkw położony na działce o szerokości 871 mkw, znajdujący się w dzielnicy Stradom. Dom składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stradom

Stradom,Częstochowa

419 000 zł185 m² 2 264,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 014 m²

Przestronny i funkcjonalny dom w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie niedaleko centrum( Stradom-Sabinów). Parter składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kawodrza Górna

Kawodrza Górna,Częstochowa

200 000 zł205 m² 975,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:555 m²

Dom jednorodzinny piętrowy z lat 70- tych. Obecnie w trakcie wstrzymanych prac modernizacyjnych. Powierzchni użytkowa 142 m.kw. Położony na działce o powierzchni 555m.kw. (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kawodrza Górna

Kawodrza Górna,Częstochowa

200 000 zł205 m² 975,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:555 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Kawodrza Górna

Kawodrza Górna,Częstochowa

3 000 zł190 m² 15,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do Wynajęcia nowoczesny komfortowy dom o powierzchni 190 m 2. Dom wybudowany w 2011 roku znajduje sie na działce o powierzchni 900 m2. Do obiektu przynależy garaż. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

330 000 zł175 m² 1 885,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o pow. całkowitej 175mkw i pow. użytkowej 145 mkw na działce 900 mkw. Składa się z parteru i poddasza. Na parterze jest salon, jadalnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stradom

Stradom,Częstochowa

575 000 zł234 m² 2 457,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa cena! Do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom jednorodzinny, położony w spokojnej części dzielnicy Stradom. Dom wybudowany w 2007 roku z porothermu, ocieplony, kryty gontem bitumicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stradom

Stradom,Częstochowa

365 000 zł170 m² 2 147,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Do sprzedania dom wolnostojący położony przy głównej ulicy w dzielnicy Stradom. Na parterze znajduje się kuchnia, sypialnia, łazienka, hol oraz dwa pomieszczenia na działalność gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Do sprzedaży ładny bliźniak w stanie deweloperskim położony w spokojnej okolicy dzielnicy Stradom. Dom ocieplony i otynkowany. Na parterze przestronny salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stradom

Stradom,Częstochowa

750 000 zł303 m² 2 475,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący, położony na pięknie zagospodarowanej działce w zacisznej części dzielnicy Stradom. Dom wybudowany w 2009 roku z materiałów wysokiej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Stradom,Częstochowa

375 000 zł190 m² 1 973,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Do sprzedania dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 428mkw w dzielnicy Stradom. Z uwagi na dużą powierzchnie nadaje się na dom dwurodzinny bądź na działalność. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:696 m²

Do sprzedaży komfortowy dom po generalnym remoncie położony na ładnej działce w dzielnicy Stradom. Budowany w 1998r z ytonga ocieplony i otynkowany. Na parterze sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kawodrza Górna

Kawodrza Górna,Częstochowa

320 000 zł195 m² 1 641,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 468 m²

Dom parterowy murowany z cegły i pustaka kryty papą termozgrzewalnąo pow. mieszkalnej 65 m.kw. Otynkowany i wyizolowany styropianem. Na posesji dodatkowo znajduje się budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Stradom,Częstochowa

570 000 zł140 m² 4 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania komfortowy dom parterowy z działką ok 1200m2 w dzielnicy Stradom pełni zagospodarowaną z drewnianą altaną domkiem dla gości i drewutnią. Dom posiada 3 sypialnie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Stradom,Częstochowa

450 000 zł196 m² 2 295,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dom wolnostojący w dzielnicy Stradom o powierzchni 196 m2, położony na działce 700m2. Dom z pustaka, ocieplony, dach kryty gontem. Na parterze salon, kuchnia, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kawodrza Górna

Kawodrza Górna,Częstochowa

600 000 zł190 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania nowoczesny komfortowy dom o powierzchni 190 m 2 z garażem położony na działce 900 m2. Na parterze domu znajduje się salon z otwartą kuchnią, jadalnia, łazienka. Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Stradom,Częstochowa

439 000 zł170 m² 2 582,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:796 m²

Ładny, zadbany i funkcjonalny wolno stojący dom piętrowy o powierzchni użytkowej 170m2 położony na działce o pow.796 m2, 4 pokoje, 2 kuchnie, 2 łazienki. Nieruchomość do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kawodrza Górna

Kawodrza Górna,Częstochowa

180 000 zł120 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 887 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : kotłownia , piec na węgiel Pomieszczenia na parterze : wiatrołap, dwa pokoje w tym jeden po remoncie , kuchnia , łazienka zoknem , toaleta Pomieszczenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Stradom,Częstochowa

245 000 zł80 m² 3 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:720 m²

Dom jednorodzinny w centrum miasta o powierzchni użytkowej 80 m2, usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 711 m2. Budynek do remontu, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stradom

Stradom,Częstochowa

255 000 zł85 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 80m2 + poddasze do wykończenia 40m2 .W domu znajduje się ogrzewanie na piec eko groszek ,działka o powierzchni 256m z ładnie urządzonym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

530 000 zł160 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania piętrowy dom mieszkalny o pow. użytkowej 120m2, położony na działce o pow. 1100m2 w dzielnicy Stradom. Zbudowany w 1980 r technologi murowanej (cegła+pustak),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Stradom

Stradom,Częstochowa

349 000 zł160 m² 2 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:490 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 168m2 w dzielnicy Stradom. Dom wybudowany w 2005r. z ceramiki, dach kryty blachodachówką. W lokalu została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Stradom

Stradom,Częstochowa

230 000 zł90 m² 2 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Do sprzedazy parterowy dom 80m2 na działce 2750m.w dzielnicy Stradom-Kawodrza.Szerokosc dzialki ok. 18 m.W budynku znajduja sie cztery pokoje,kuchnia,przedpokój i mały pokoj na poddaszu.Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

225 000 zł128 m² 1 757,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:360 m²

Do sprzedaży połowa bliźniaka z możliwością dokupienia drugiej części domu w dzielnicy Stradom. Parter - salon, kuchnia, łazienka i hol. Piętro - trzy pokoje, hol. Dom podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stradom

Stradom,Częstochowa

210 000 zł120 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni ok.120m2 w dzielnicy Stradom z garażem i działką 983m2. Dom składa się z trzech jasnych pokoi w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Stradom,Częstochowa

165 000 zł90 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:850 m²

Do sprzedaży dom parterowy położony wśród zabudowy jednorodzinnej, przy drodze asfaltowej. Okna pcv oraz stare drewniane, do wymiany. Zbudowany w technologii tradycyjnej z cegły, nieocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

199 000 zł100 m² 1 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni 100 m składający się z dwóch pokoi kuchni łazienki kotłowni i dwóch ganków na działce 1050 m na której znajduje się też budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stradom

Stradom,Częstochowa

245 000 zł100 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedaży parterowy dom w dzielnicy Stradom, o powierzchni 100m2, na działce o pow. 875m2, szer 23m. Dach kryty papą, okna pcv, podłogi z deski, możliwość podłączenia gazu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Stradom,Częstochowa

320 000 zł240 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:931 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : kotłownia , pomieszczenie na węgiel , 3 pomieszczenia gospodarcze Pomieszczenia na parterze : hol , kuchnia , 3 pokoje , wc , łazienka. Pomieszczenia na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stradom

Stradom,Częstochowa

750 000 zł300 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Do sprzedaży nowy w pełni wykończony dom wolnostojący położony w dzielnicy Stradom. Budynek wybudowany w 2008 roku o powierzchni użytkowej 187 m2, powierzchnia całkowita wynosi 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Stradom

Stradom,Częstochowa

320 000 zł120 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom w dzielnicy Stradom powierzchnia 120m² działka 320m². Dom składa się z dwóch kondygnacji na dole przestronny salon, kuchnia i łazienka. Na górze znajdują się trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

650 000 zł219 m² 2 968,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Dom dwurodzinny Z basenem. Do sprzedania komfortowy dom z 1999r. Powierzchnia 219mkw., posadowiony na działce 1080mkw. W domu znajduje się 5 pokii, 2 łazienki, dwie kuchnie oraz kryty basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Stradom,Częstochowa

365 000 zł277 m² 1 317,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:912 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : jedno pomieszczenie o pow. 15 m kw Pomieszczenia na parterze : sień, przedpokój, kuchnia łazienka, 5 pokoi, łączna powierzchnia 140 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Stradom

Stradom,Częstochowa

2 500 zł220 m² 11,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w dzielnicy Stradom. Usytuowany na działce o pow. 509m2. Dom składa się z dwóch kondygnacji o pow. użytkowej ok 150m2 a całkowitej ok 220m2: parter: wiatrołap, gabinet,.