dowolna

Domy Częstochowa Stradom

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

649 000 zł131 m² 4 963,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej na nowym Osiedlu Piastów przy ul. Kościelnej w Częstochowie. Dom o powierzchni użytkowej 131mkw, parter z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Stradom,Częstochowa

8 000 zł131 m² 61,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajmu dom w zabudowie szeregowej na nowo powstającym Osiedlu Piastów przy ul. Kościelnej w Częstochowie. Dom o powierzchni użytkowej 131mkw, parter z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

699 000 zł128 m² 5 463,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni 128 m kw. cena 699.000 tys. Strony świata :południe, północ, zachód. Termin zakończenia budowy 12.2023r. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

939 500 zł128 m² 7 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Parterowy dom usytuowany na dużej działce w atrakcyjnej części dzielnicy Stradom prowadzi Aleja Nieruchomości lokalizacja Stradom,boczna uliczka od ul.Polnej O DOMU Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Stradom,Częstochowa

480 000 zł120 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:836 m²

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Do sprzedaży dom bliźniak z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 120m2, położony na urokliwej działce o wielkości 836 m2, z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

1 000 000 zł159 m² 6 289,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mam do zaoferowania parterowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym położony w Częstochowie - dzielnica Stradom. Nieruchomość o powierzchni 159 m2 usytuowana jest działce 1170 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

595 000 zł150 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowa inwestycja Dom w zabudowie bliźniaczej, parter z poddaszem zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Stradom w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej Cena obejmuje stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Częstochowa

Stradom,Częstochowa

595 000 zł130 m² 4 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:374 m²

Opis oferty Cena obejmuje stan deweloperski , z tynkami rozprowadzonymi mediami, woda prąd, z ociepleniem na zewnatrz ,ogrzewanie podłogowe, wylewka , tynki wewnetrzne gipsowe, ocieplenie dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

939 000 zł180 m² 5 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż duży budynek mieszkalny wolnostojący + mniejszy budynek znajdujące się w Częstochowie w dzielnicy Stradom przy ulicy Pionierów. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Skrzetuskiego

Stradom,Częstochowa

745 000 zł148 m² 5 035,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Nowoczesne osiedle domów ekologicznych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Zamieszkaj w domu, który oszczędza energię! Osiedle Zielone Zacisze położone jest pośród zielonych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

195 000 zł70 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom w Dzielnicy Stradom położony na działce 280m2. Dom do remontu składa się z dużego przedpokoju, dużego salonu aneksem kuchennym oraz łazienki - pierwotnie dom posiadał się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Stradom

Stradom,Częstochowa

2 500 zł110 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje na wynajem piętro domu w Częstochowie w dzielnicy Stradom o powierzchni 110m2 z osobnym wejściem. Składa się z: -salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stradom

Stradom,Częstochowa

580 000 zł220 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Dom wolnostojący zlokalizowany w dzielnicy Stradom Częstochowa, przy ulicy asfaltowej, na dużej działce ogrodzonej płotem drewnianym z dwoma bramami wjazdowymi Dom o ponadczasowej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

669 000 zł156 m² 4 288,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:458 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący z 2012r. w cichej okolicy. Bardzo dobrze skomunikowana część Stradomia. Blisko droga asfaltowa, sklepy, komunikacja. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stradom

Stradom,Częstochowa

529 000 zł120 m² 4 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny typu bliźniak, zlokalizowany w dzielnicy Stradom o powierzchni 120m2 położony w cichym miejscu na działce 400m2. Dom składa się z parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Stradom,Częstochowa

1 000 000 zł284 m² 3 521,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:798 m²

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 798 m2 zabudowana dwoma domami mieszkalnymi, połozona w spokojnej okolicy , w sąsiedztwie osiedle domów jednorodzinnych. Jeden dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Stradom,Częstochowa

450 000 zł230 m² 1 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zakupu domu w Częstochowie o pow. użytkowej 130 m2, dzielnica Stradom. Działka 490 m2. Cena okazyjna tylko 450 000 pln. Nieruchomość do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Skrzetuskiego

Stradom,Częstochowa

745 000 zł148 m² 5 035,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Zamieszkaj w nowoczesnym domu, który oszczędza energię! nowoczesne osiedle domów ekologicznych W zabudowie szeregowej I bliźniaczej Położone pośród zielonych terenów ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

495 000 zł230 m² 2 152,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza na prezentację domu w Częstochowie, dzielnica Stradom. Nieruchomość do własnej aranżacji, z ogromnym potencjałem. Dom piętrowy, podpiwniczony, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stradom

Stradom,Częstochowa

550 000 zł139 m² 3 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:457 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej. Prezentowany segment stanowi 2 z 4 oferowanych do sprzedaży domów. Lokalizacja nieruchomości to dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Matejki

Stradom,Częstochowa

610 000 zł149 m² 4 094 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

Dom o powierzchni 149 m2 na Stradomiu prezentuje; aleja Nieruchomości otoczenie Dom mieści się w dzielnicy Stradom przy ul. Matejki. W cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stradom

Stradom,Częstochowa

570 000 zł139 m² 4 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:457 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej. Prezentowany segment stanowi 1 z 4 oferowanych do sprzedaży domów. Lokalizacja nieruchomości to dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Stradom

Stradom,Częstochowa

150 000 zł165 m² 911,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:554 m²

Ciekawa propozycja dla osób szukających domu w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej Na sprzedaż połowa domu ( 50% udziałów ) w dzielnicy Stradom. Dom o powierzchni ok 165m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

669 000 zł146 m² 4 582,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Ofertą sprzedaży jest bardzo atrakcyjny dom ,gotowy do zamieszkania w dzielnicy Stradom składający się z trzech niezależnych sypialni , salonu połączonego z kuchnią, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

869 000 zł117 m² 7 427,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Umowa na wyłączność! dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Komfortowy dom typu bliźniak z 2021 roku, parterowy z poddaszem użytkowym, położony w dzielnicy Stradom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stradom

Stradom,Częstochowa

700 000 zł228 m² 3 070,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Atrakcyjna nieruchomość na sprzedaż w dzielnicy Stradom dla inwestora. Dom o pow. zabudowy 228 m2. Układ funkcjonalny: parter: salon z jadalnią i kuchnią, gabinet/sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

669 000 zł156 m² 4 288,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:458 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje atrakcyjny dom, gotowy do wprowadzenia, o pow. użytkowej 146 m2, położony na działce o pow. 458 m2. Dom piętrowy, wybudowany z pustaka Max 29 cm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skrzetuskiego

Stradom,Częstochowa

475 000 zł142 m² 3 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Cena dotyczy jednej sztuki. Lokalizacja: częstochowa ul. Skrzetuskiego/podbipięty, dzielnica Stradom. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stradom

Stradom,Częstochowa

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy dom jednorodzinny, wolnostojący na działce o powierzchni 560m2. Dom o powierzchni użytkowej 160m2, składa się z parteru i poddasza użytkowego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

305 000 zł99 m² 3 080,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:439 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Stradom, posadowiony na działce o powierzchni 439 m2. Dom parterowy, częściowo podpiwniczony z nieużytkowym poddaszem, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piastowska

Stradom,Częstochowa

139 000 zł100 m² 1 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:987 m²

Oferuję na sprzedaż udział wynoszący 1/2 w domu ( piętro domu) wraz z budynkiem dodatkowym przeznaczonym na usługi. Nieruchomość znajduje się w Częstochowie, przy ul. Piastowskiej 104.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Stradom,Częstochowa

449 000 zł135 m² 3 329,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej. Nieruchomość położona w spokojnej , pełnej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

489 000 zł142 m² 3 443,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Oferta na wyłączność! Budynek w zabudowie bliźniaczej. Cena dotyczy jednej sztuki. Do sprzedaży połowa bliźniaka o pow. 141,99 m.kw. położony w Częstochowie, dzielnica Stradom przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Stradom,Częstochowa

520 000 zł656 m² 792,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:886 m²

Oferujemy do sprzedania kamienicę w Częstochowie przy ulicy Piastowskiej. Kamienica ma 2 kondygnacje, w całości podpiwniczona, strych może zostać przerobiony na mieszkalny - wystarczająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podbipięty

Stradom,Częstochowa

489 000 zł142 m² 3 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

609 000 zł200 m² 3 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje atrakcyjny dom, gotowy do wprowadzenia, o pow. użytkowej 149 m2, położony na działce o pow. 678 m2. Dom piętrowy, wybudowany z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

879 000 zł117 m² 7 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Stradom,Częstochowa

570 000 zł139 m² 4 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:457 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej. Prezentowany segment stanowi 4 z 4 oferowanych do sprzedaży domów. Lokalizacja nieruchomości to dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Stradom,Częstochowa

595 000 zł149 m² 3 993,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, piętrowy, o powierzchni 149m2, położony w dzielnicy Stradom. Na posesji usytuowany jest dodatkowo garaż murowany 3-stanowiskowy wraz z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stradom

Stradom,Częstochowa

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:706 m²

Na sprzedaż komfortowy, obszerny i wygodny dom wraz halą produkcyjną z zapleczem socjalno- biurowym położone w Częstochowie, w dzielnicy Stradom - Zacisze Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kawodrza Górna,Częstochowa

570 000 zł220 m² 2 591 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Świetny piętrowy dom do sprzedania z ogromny zapleczem garażowym oraz dwoma budynkami gospodarczymi o dużej powierzchni, sprzedam dom, który znajduje się w spokojnej okolicy ok.5km od.