dowolna

Domy wolnostojące Częstochowa - Lista ogłoszeń domów na sprzedaż

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

1 430 000 zł300 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Umowa na wyłączność! dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Strona Sprzedająca! Ekskluzywny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Stradom,Częstochowa

439 000 zł120 m² 3 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Wyobraź sobie spokojne poranki ze śpiewem ptaków w Twoim nowym domu. Z daleka od miejskiego zgiełku, wśród natury i pięknych zielonych terenów. Neo Nieruchomości prezentuje dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kiedrzyn,Częstochowa

689 000 zł218 m² 3 160,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:930 m²

Neo Nieruchomości przedstawia dom wolnostojący w dzielnicy Kiedrzyn. Wybudowany w 1979 roku z pustaka ceramicznego. Dom składa się z: - piwnicy; - parteru (kuchnia, 3 pokoje, łazienka); -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

1 600 000 zł284 m² 5 633,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Komfortowy dom wolnostojący z 2019 roku, parterowy z poddaszem użytkowym, położony w dzielnicy Parkitka, w cichej uliczce wśród zieleni. Nowoczesna, atrakcyjna architektonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do wynajmu dom wolnostojący położony w Częstochowie w dzielnicy Błeszno - bardzo dobry dojazd do dk1. Dom o powierzchni 200m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Błeszno,Częstochowa

1 399 000 zł280 m² 4 996,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:932 m²

Komfortowy dom wolnostojący z 2022 roku, piętrowy, położony w dzielnicy Błeszno, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej i zieleni. Nowoczesna, atrakcyjna architektonicznie bryła budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Stradom,Częstochowa

599 900 zł120 m² 4 999,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący położony na działce 980m2 w dzielnicy Stradom. Dom o powierzchni ok. 120m2, składający się z salonu otwartego na kuchnię, trzech sypialni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaszubska

Lisiniec,Częstochowa

650 000 zł268 m² 2 422,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:885 m²

***** rezerwacja oferty ***** Częstochowa, lisiniec, dom na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w dzielnicy Lisiniec przy ul. Kaszubskiej. Nieruchomość o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Gnaszyn-Kawodrza,Częstochowa

619 000 zł140 m² 4 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 140m2 położony na działce 1000m2 w okolicach dzielnicy Gnaszyn. Dom został rozbudowany w roku 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

1 430 000 zł300 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

649 000 zł104 m² 6 240,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony, w stanie deweloperskim położony w miejscowości Brzeziny-Kolonia gm. Poczesna, usytuowany wśród nowej zabudowy jednorodzinnej i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

1 680 000 zł284 m² 5 915,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ostatni Grosz,Częstochowa

249 000 zł110 m² 2 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w dzielnicy Ostatni Grosz. Dom o powierzchni około 110 m2, położony jest na działce 600 m2. Zbudowany został z pustaka żużlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

1 430 000 zł300 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

649 000 zł104 m² 6 240,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

1 680 000 zł400 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Dom na sprzedaż - luksusowy dom gotowy do zamieszkania. Na sprzedaż komfortowy dom (pow. 400 m2), otoczony zagospodarowaną działką (pow. 1062 m2) w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jałowcowa

Gnaszyn Górny,Częstochowa

640 000 zł120 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:718 m²

Dom wolnostojący, jednorodzinny zlokalizowany w Częstochowie przy ul. Jałowcowej 2a, w dzielnicy Gnaszyn. Idealny dla rodzin z dziećmi, zapewniający przestrzeń i swobodę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 238 m²

Do sprzedaży sympatyczny dom wolnostojący, położony w spokojnej części dzielnicy Lisiniec. Dom budowany około roku 2000 z ceramiki, kryty blachodachówką. Na poziomie parteru znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

1 430 000 zł300 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Parkitka,Częstochowa

1 399 000 zł132 m² 10 638,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:428 m²

Ofertą sprzedaży jest nowy dom wolnostojący z 2021 r o pow 131,5 mkw, posadowiony na działce o pow 428 m, w jednej z atrakcyjniejszych dzielnic Częstochowy- parkitka. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

649 000 zł104 m² 6 240,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowiecka

Lisiniec,Częstochowa

650 000 zł560 m² 1 160,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro Nieruchomości greathouse przedstawia na sprzedaż dom wolnostojący w dzielnicy Lisiniec w Częstochowie. Nieruchomość z niezwykłym potencjałem dla osoby chcącej zaaranżować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gnaszyn Górny,Częstochowa

849 000 zł220 m² 3 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nieruchomości oferuje do sprzedaży niezwykle komfortowy i energooszczędny dom wolnostojący, położony w Częstochowie - Gnaszyn Górny. Dom zadbany, funkcjonalny, świetna lokalizacja, zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lisiniec,Częstochowa

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Nieruchomości oferuje do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący, położony w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec. Uwaga! Możliwość zamiany na komfortowe mieszkanie w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Stradom,Częstochowa

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

649 000 zł104 m² 6 240,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Błeszno,Częstochowa

499 000 zł230 m² 2 169,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:855 m²

Optimum Nieruchomości przedstawia dom wolnostojący w dzielnicy Stare Błeszno. Dom o powierzchni 230 m2 (użytkowej 174 m2) położony na działce 855 m2. Składa się z parteru, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Ostatni Grosz,Częstochowa

249 000 zł110 m² 2 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Optimum Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w dzielnicy Ostatni Grosz. Dom o powierzchni około 110 m2, położony jest na działce 600 m2. Zbudowany został z pustaka żużlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lisiniec,Częstochowa

2 299 000 zł600 m² 3 831,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Optimum Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w dzielnicy Lisiniec. Składa się z piwnicy, parteru, piętra oraz strychu. Piwnica: kotłownia, kuchnia letnia, pralnia, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiedrzyn,Częstochowa

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:807 m²

Optimum Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom wolnostojący w dzielnicy Kiedrzyn. Dom w drugiej linii zabudowy, z dojazdem drogą polną. Położony jest na działce 807 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

619 000 zł170 m² 3 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Sprzedam dom wolnostojący z 2006r. położony w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec Dom wybudowany z maxa, ocieplony na zewnątrz styropianem 15 cm oraz ściany boczne 5cm. natomiast dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Stradom,Częstochowa

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:485 m²

Biuro Optimum Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom wolnostojący w dzielnicy Stradom. Dom o powierzchni 80 m2 usytuowany na działce 485 m2. Dom w trakcie realizacji. Cena dotyczy stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dźbów,Częstochowa

499 000 zł110 m² 4 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Optimum Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom wolnostojący w dzielnicy Dźbów. Dom o powierzchni 110 m2 usytuowany na działce 700 m2 Inwestycja w trakcie realizacji. Cena Stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Parkitka,Częstochowa

4 100 000 zł330 m² 12 424,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Optimum Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę nieruchomości premium położonej w dzielnicy Parkitka. Jedyny w swoim rodzaju, rewelacyjny dom wolnostojący, 7 pokoi, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Raków,Częstochowa

580 000 zł180 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:743 m²

Optimum Nieruchomości przedstawia dom wolnostojący w dzielnicy Raków. Dom o powierzchni użytkowej 100 m2, posadowiony na działce 743 m2. Składa się z: - 3 pokoi, - łazienki, - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Błeszno,Częstochowa

419 000 zł123 m² 3 406,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 108 m²

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący w dzielnicy Błeszno w Częstochowie o powierzchni użytkowej 90m2 składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Lisiniec,Częstochowa

1 430 000 zł300 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²