Działka komercyjna, ul. Legionów

Legionów, Zawodzie-Dąbie, Częstochowa, śląskie

  • 1 200 000 zł
  • 6 865 m²
  • 174,80 zł/m²

Zdjęcie

Renata Maćkiewic...

Skontaktuj się

Działka komercyjna, ul. Legionów

Legionów, Zawodzie-Dąbie, Częstochowa, śląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 200 000 zł

6 865 m²

174,80 zł/m²

Działka komercyjna, ul. Legionów

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 200 000 zł 6 865 m² 174,80 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 200 000 zł (174,80 zł/m²)
  • Działka: usługowa, 6 865 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 28m; szerokość: 249m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  •   określone warunki zabudowy

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka 6865m2 ul. Legionów Częstochowa
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o nr 32/7 wraz działką o nr. ew.23 przy ul. Legionów w Częstochowie.
Działka przeznaczona jest pod zabudowę magazynową z częścią socjalno-biurową.
Działki 32/7 o powierzchni 6865m2 oraz 23 są sprzedawane łącznie
Posiada aktualne warunki zabudowy, projekt zagospodarowania terenu działki pod dwie hale magazynowe wraz z obsługą i infrastrukturą. (...)

Agent

Renata Maćkiewicz

501 610...

501 610 333

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Renata Maćkiewicz

501 610...

501 610 333

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Renata Maćkiewicz

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości