dowolna

Działki komercyjne Częstochowa - Lista ogłoszeń

76 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

76 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

999 000 zł4 500 m² 222 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka Inwestycyjna Idealna dla Dewelopera Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o łącznej powierzchni 4 500 m , zlokalizowaną w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł7 286 m² 343,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna przy ul. Warszawskiej w Częstochowie Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej położonej przy ul. Warszawskiej w Częstochowie przy nowo wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 500 000 zł14 536 m² 171,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren o powierzchni prawie 1,5 ha i szerokości 110 m, zlokalizowany przy drodze asfaltowej, z bezposrednim zjazdem z drogi. Woda ,kanalizacja, prąd, gaz w ulicy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł1 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do dzierżawy działkę w Częstochowie, w dzielnicy Północ, przy ul. Al.Wojska Polskiego o powierzchni 1000 m2. Działka jest utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

720 000 zł2 589 m² 278,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna dzialka budowlano-inwestycyjna położona w Czestochowie Lisiniec. Jest to jedna z nielicznych już niezabudowanych działek na glównej drodze do Jasnej Gory. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 591 m² 263,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Częstochowa, tysiąclecie, działka inwestycyjna przy Promenadzie Niemena na sprzedaż. Do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 1591 m2. Działka w bardzo dobrej lokalizacji - ul.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 494 m² 595,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie, w dzielnicy Raków, o powierzchni 1494 m2. Działka : nieregularny kształt, o pow. 1494 m2.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł4 500 m² 146,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dużej działki inwestycyjnej zlokalizowanej w Częstochowie, przy ulicy Hantkego. Cechy nieruchomości: działki nr 2/485, 10/74,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł3 360 m² 565,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna z wz na halę handlową - Częstochowa, ul. Św. Rocha Gruntu pod budowę hali magazynowo- handlowej w dobrze skomunikowanej lokalizacji w Częstochowie? Ta oferta łączy.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł2 169 m² 451,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niezabudowana położona w centrum Częstochowy , przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta - przy węźle przesiadkowym przy stacji Częstochowa Stradom Przy dworcu kolejowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 388 m² 354,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 3388 m , położoną w prestiżowej i bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Lisiniec.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 321 m² 75,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż dużą działkę mieszkaniowo-usługową zlokalizowaną w miejscowości Częstochowa - dzielnica Stradom, powierzchni 1321 m . Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

8 312 zł4 156 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia nieutwardzony teren o powierzchni 4156,00 m2, położony w Częstochowie w obrębie ulic.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł23 910 m² 146,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dużej działki inwestycyjnej zlokalizowanej w Częstochowie, u zbiegu ulic Koksowej i Hantkego. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 113 m² 179,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Częstochowa przy ul. Połanieckiej powierzchni 1113 m2 działka : o pow. 1113 m2 wymiary :.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 549 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Manufaktura Nieruchomości oferuję Państwu na sprzedaż działkę produkcyjno-usługową o powierzchni : 2 549 m . Działka posiada dogodny dojazd do głównych dróg co zapewnia łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 012 960 zł1 946 m² 520,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczona symbolem puh (produkcja, usługi, handel). Lokalizacja: położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł889 m² 258,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Częstochowie, dzielnica Stradom, przy ul. Paderewskiego, o powierzchni ok. 889 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł2 142 m² 882,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Sikorskiego o powierzchni 2142 m2. Oferta! 0% kup bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł5 080 m² 255,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę inwestycyjną w Częstochowie w dzielnicy Gnaszyn- kawodrza przy ul. Głównej, o powierzchni 5080m2. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł7 300 m² 149,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

130 050 zł765 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponuję na sprzedaż działkę położoną w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec przy ul. Wejherowskiej. Przedmiotem oferty jest działka o numerze ewidencyjnym 20/37 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

12 420 zł4 968 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia plac za i wyładunkowy z nawierzchnią piaskowo - żwirową. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

12 052 950 zł18 543 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie w dzielnicy Ostatni Grosz przy ul. Bór o powierzchni 18543 m2 działka : o pow. ok 18543m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 973 500 zł11 894 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni użytkowej 11894 (szerokość 17m), zlokalizowany w Częstochowie przy ul Małopolskiej (dochodzi do Traugutta) w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł765 m² 183,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponuję na sprzedaż działkę położoną w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec przy ul. Wejherowskiej. Przedmiotem oferty jest działka o numerze ewidencyjnym 20/36 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł16 727 m² 448,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie w dzielnicy Pólnoc, między dk1 a Makuszyńskiego o powierzchni 16727 m2. Oferta! 0%.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł1 667 m² 1 001,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka położona na skrzyżowaniu ul.Wysockiego z ul.Barona. Wymiary 31 m (od strony ul.Wysockiego) x 55 m (od strony ul.Barona). Przeznaczenie w studium zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł2 500 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do dzierżawy działkę w Częstochowie, w dzielnicy Północ, przy ul. Makuszyńskiego, o powierzchni 2 500 m2. Działka : o pow. 2.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł42 214 m² 99,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona na terenach przemysłowych. Teren objęty plenem przestrzennym w którym przewidziane jest budownictwo przemysłowe i usługi. Cena 100zł m.kw. +23 %vat. Podatek od.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 941 m² 75,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży udziałów w nieruchomości gruntowej niezabudowanej zlokalizowanej w Częstochowie, przy ul. Dojazdowej 12. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

4 217 200 zł10 543 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie , o powierzchni 10543 m2. Działka : o pow. 10543m2 wymiary : szerokość 30m i długość ok.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł9 849 m² 1 319,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość zabudowaną położoną w Częstochowie przy Al. Wolności/orzechowskiego, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł1 700 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia fragment działki nr 25/2 w Częstochowie przy ul. Karłowicza o powierzchni 1700 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł3 668 m² 229,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna ulica legnicka idealna oferta pod zabudowę szeregówek powierzchnia 3668m2 szerokość około 21m dojazd drogą asfaltową wszystkie media sąsiedztwo nowa zabudowa Opis oferty zawarty.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł69 155 m² 173,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem opisu jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 6,9155 ha, położona w Częstochowie, przy ul. Gościnnej, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła A1 Konopiska (zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

2 540 980 zł9 773 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 9773m (23.5m x 400m) zlokalizowana przy ul. Kisielewskiego w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł42 214 m² 99,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

812 000 zł2 320 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 2320 m , położoną w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Częstochowy -.

Szczegóły ogłoszenia

3 165 zł1 266 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia nieutwardzony teren o powierzchni 1266,00 m2, położony w Częstochowie w obrębie ulic.

Szczegóły ogłoszenia

913 221 zł2 043 m² 447 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dla dewelopera! Działka Inwestycyjna w Centrum Częstochowy grunt pod inwestycję w zabudowę szeregową lub bliźniaczą pod Jasną Górą (bardzo mała odległość) Został złożony wniosek.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij