dowolna

Domy z pustaka Częstochowa - Ogłoszenia domów wybudowanych z pustaka

128 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

128 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 190 000 zł183 m² 6 502 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Witamy w miejscu, w którym zaczyna się nowy etap życia. Oferujemy na sprzedaż przestronny, komfortowy dom jednorodzinny, położony w Witkowicach przy ul. Leśnej. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł120 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia przestronny dom idealny dla 6 pracowników, grupy znajomych lub rodziny. Szczegóły nieruchomości: koszty: dla pracowników media wliczone w cenę. Przy wynajmie dla rodziny lub innej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł156 m² 7 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:308 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliżniaczej w Częstochowie, osiedle Tysiąclecia , przy ul.Ludmiły Marjańskiej 14. Dom w zabudowie bliżniaczej jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł130 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w zielonej części Częstochowy Mirów | 130 m | działka ok. 600 m ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

600 000 zł110 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Nowy dom | 110 m | 4 pokoje | działka narożna 700 m | Dźbów, częstochowa Przedstawiam nowy dom piętrowy, w którym masz wpływ na finalny standard wykończenia? Ta oferta daje Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł124,90 m² 4 830,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Gotowy dom blisko centrum Częstochowy zamieszkaj bez czekania Szukasz domu w Częstochowie, ale nie chcesz czekać na zakończenie budowy? Ta oferta rozwiązuje ten problem. Ema Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł93,50 m² 8 866,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowy, wykończony pod klucz dom w zabudowie szeregowej budynek nr 2, zlokalizowany w sercu miasta Stare Miasto - Częstochowa. Dom w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł292 m² 3 934,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 286 m²

Woźniakowski Nieruchomości zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, eleganckiego domu, położonego w spokojnej i zielonej okolicy, z dużą działką. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł539 m² 1 298,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:408 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Częstochowie przy ul. Koszalińskiej 3 (nr ewid. 228, obręb 0094). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł143,70 m² 5 288,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:791 m²

Dom na sprzedaż - inwestycja | Lisiniec, częstochowa. Super oferta - dostępna wyłącznie w wgn! Na sprzedaż atrakcyjny dom o powierzchni całkowitej 143,70 m2 (użytkowej 127,40 m2), położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł135 m² 9 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Częstochowa - Stradom, luksusowy dom szeregowy na sprzedaż. Na sprzedaż elegancki i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Stradom.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł460 m² 4 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 360 m²

Dom na działce inwestycyjnej z wz na halę handlową - Częstochowa, róg ul. Św. Rocha i ul Odrodzenia. Szukasz gotowego biznesu? A dodatkowo gruntu pod budowę hali magazynowo- handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

649 900 zł117,20 m² 5 545,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:378 m²

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej wraz z garażem w bryle i ogrodem, znajdujący się w miejscowości Częstochowa, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł124,28 m² 5 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł124,28 m² 5 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł170,87 m² 4 974,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 170,87 m , położony w jednej z najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

770 000 zł139 m² 5 539,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Stradom. Dom położony na działce o powierzchni 390 m2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony, położony w dzielnicy Mirów, przy ul. Hektarowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł566 m² 5 123,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 384 m²

Przepiękny dom w stylu dworku. Wszystkie materiały wykończeniowe bardzo wysokiej jakości. W łazienkach granit i marmur. Podłogi drewniane (parkiet bukowy i dębowy). Ozdobne.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:778 m²

Neo Nieruchomości prezentuje komfortowy dom z garażem w dzielnicy Zawodzie-Dąbie. Jeśli szukasz domu, do którego możesz wejść bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł303 m² 2 937,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej okolicy - idealnej dla osób ceniących prywatność, ciszę oraz bliskość natury. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł232,50 m² 5 569,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:685 m²

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż piękny, zadbany dom w dzielnicy Wrzosowisk o powierzchni 232,5 m2 na działce o powierzchni 685 m2. Dom dwupiętrowy, składa się: parter: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

799 000 zł141 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bliźniak o powierzchni 141 m kw. cena 799.000 tys. Strony świata :wschód, zachód, południe. Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: parter Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł176 m² 10 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 291 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż komfortowy dom wraz z 3 - stanowiskowym warsztatem idealnym do prowadzenia działalności gospodarczej od zaraz (serwis samochodowy). Dom z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł327 m² 1 434,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:721 m²

Na sprzedaż dom na Zawodziu, blisko Centrum Handlowego przy ul. Drogowców (agata, carrefour, tesco) z szybkim wyjazdem na trasę. Powierzchnia: 327 m2, wszystkie media. Pełne podpiwniczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł145,95 m² 5 275,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:196 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: marzysz o idealnej przestrzeni dla swojej rodziny? Ta nieruchomość jest na wyciągnięcie ręki! Na sprzedaż nowy Dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 250 zł77,50 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz domu w zabudowie szeregowej z ogródkiem. Oferta sprzedaży domów w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze w dzielnicy Parkitka przy ul. Westerplatte/ Małopolska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł112 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Marzysz o nowym domu w Częstochowie. Już dostępne nowo wybudowane domy w zasięgu twojej ręki. Szkoda Wam czasu na budowę domu ,a chcielibyście go wykończyć z własnym pomysłem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł150,48 m² 5 648,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

| na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej usytuowany na Grabówce, w prestiżowej lokalizacji w sąsiedztwie zieleni oraz domków jednorodzinnych. Położenie blisko lasu i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł126 m² 5 674,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny Bliźniak na sprzedaż stan deweloperski | 126 m | działka ok. 400 m 0% prowizji od kupującego Na sprzedaż nowoczesny blizniak w stanie deweloperskim o powierzchni 126.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:648 m²

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom z ogromnym potencjałem, zlokalizowany w Częstochowie, w dzielnicy Tysiąclecie, przy ul. Wodzickiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:935 m²

Północ Częstochowa prezentuje: - oferta 0% prowizji - - Na sprzedaż Dom Twoich Marzeń! Nieruchomość o powierzchni 220m , zlokalizowana w cichej okolicy z dala od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł80 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:143 m²

Przytulny dom bliźniak częstochowa wyczerpy-aniołów Biuro toro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł187 m² 3 737,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:581 m²

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu jednorodzinny, wolnostojący dom wraz z dwoma garażami i pomieszczeniem gospodarczym, o powierzchni zabudowy 187 m2 znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł160 m² 2 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:641 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 160 m , położony w spokojnej i dobrze rozwiniętej dzielnicy Kiedrzyn. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł127 m² 5 472,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz nowego domu jednorodzinnego w Częstochowie. Dom w stanie developerskim do wykończenia we własnym stylu i pomyśle. Zlokalizowany w cichym spokojnym otoczeniu w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Stradom,Częstochowa

485 000 zł116 m² 4 267,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Częstochowie przy ulicy Rezerwistów 16. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł141 m² 2 829,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Cena dotyczy jednej sztuki. Lokalizacja: częstochowa ul. Skrzetuskiego/podbipięty, dzielnica Stradom. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Dźbów,Częstochowa

799 000 zł261,70 m² 3 053,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Neo Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 261,70 m2 , powierzchni użytkowej 229,02 m2 , położony na działce o powierzchni 648 m2 w dzielnicy Dźbów. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł141 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 141 m2 dom W stanie deweloperskim Rynek pierwotny! nowa cena! Dotychczas cena za dom wynosiła 829 000zł. Aktualnie jest 799 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł280 m² 6 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Niepowtarzalna okazja! Dom na Lisińcu gotowy na Twoją historię lub. biznesowy sukces! Jeśli szukasz przestrzeni, wygody i stylu życia na najwyższym poziomie właśnie znalazłeś! - 260.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij