dowolna

Domy z pustaka Częstochowa - Ogłoszenia domów wybudowanych z pustaka

128 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

128 ogłoszeń

Rynek pierwotny

829 000 zł93,50 m² 8 556,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ema Nieruchomości z dumą prezentuje wyjątkową ofertę - nowy dom w zabudowie szeregowej, który został w pełni wykończony i wyposażony, dzięki czemu możesz zamieszkać od razu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł114,55 m² 6 538,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni 115 m kw. cena 749.000 tys. Strony świata : północ, wschód Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: parter Salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł130 m² 9 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 190 m²

Powierzchnia domu: 130 m Powierzchnia działki: 3190 m (2 działki po 1595 m ) Liczba pokoi: 4 Rok budowy: 2016 Typ domu: wolnostojący, parterowy Stan: do zamieszkania Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł200 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom rodzinny z ogrodem - Częstochowa, grabówka Piętrowy dom wolnostojący - ok. 130 m (użytkowa) / ok. 200 m (całkowita) na działce 1000 m . Spokojna, zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

550 000 zł82,73 m² 4 809,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Krzemińskich (dzielnica Kiedrzyn). Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł183,92 m² 5 709 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Tu zaczyna się codzienne szczęście Twojej rodziny - dom z ogrodem w dzielnicy Stradom. Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, dzieci bawiące się w ogrodzie i dom,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł327 m² 1 434,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:721 m²

Na sprzedaż dom na Zawodziu, blisko Centrum Handlowego przy ul. Drogowców (agata, carrefour, tesco) z szybkim wyjazdem na trasę. Powierzchnia: 327 m2, wszystkie media. Pełne podpiwniczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł127 m² 5 472,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:488 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony dobrze skomunikowanej dzielnicy Stradom, w pobliżu ulicy Piastowskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 000 zł92,34 m² 7 342 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. 92 m2, zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Kiedrzyn ul. Sucharskiego. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł240 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:483 m²

Częstochowa, wyczerpy, ul. Warszawska, dom (bliźniak) na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 160 m2, całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł240 m² 3 579,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:566 m²

Biuro ema Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu z zabudowaniami gospodarczymi, położonego w malowniczej dzielnicy Grabówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł178,57 m² 5 208,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej położonych w Częstochowie przy ulicy Białostockiej 85a. Styl, jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł124,28 m² 5 551,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł112 m² 6 241,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowy Dom , nowoczesna rozwiązania - dostępne od zaraz. Dom w stanie deweloperskim w zabudowie Bliźniaczej usytuowany na urokliwej działce blisko centrum Częstochowy. W cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł204,30 m² 2 931,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:689 m²

Nowoczesny dom w stanie surowym zamkniętym - idealny dla Ciebie! Woźniakowski Nieruchomości prezentuje nowo wybudowany, przestronny dom o funkcjonalnym układzie, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Częstochowie, w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł188 m² 4 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:955 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący, parterowy, z garażem 2-stanowiskowym w bryle budynku, niepodpiwniczony, położony w dzielnicy Dźbów przy ul. Kopalnianej. Nowoczesna, atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł408,10 m² 3 185,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 996 m²

Wyjatkowa nieruchomość Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość malowniczo położona w Częstochowie w dzielnicy Grabówka. Na działce o powierzchni blisko 3000 m2 posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł136 m² 2 198,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 770 m²

Dom wolnostojący o pow. 136 m Nieruchomość położona przy ul. Karpackiej w zielonej i spokojnej dzielnicy Dźbów W skład domu wchodzą: - trzy pokoje - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł190 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący w dzielnicy Lisiniec. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchnię użytkową 168,9m (pow. całkowita: 190m2) i położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Mirów,Częstochowa

780 000 zł118 m² 6 610,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ema Nieruchomości prezentuje n sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne zlokalizowane w spokojnej i zielonej części miasta Częstochowa, dzielnica Mirów. Inwestycja skierowana jest do osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł155 m² 8 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Dom, którego szukasz dostępny tylko teraz! Prestiżowa Parkitka | 155 m + 50 m poddasza (zaadaptowane na pokój) | 378 m działki Szukasz eleganckiego, komfortowego i gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 000 zł204,91 m² 1 449,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:590 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy bliźniaka w trakcie budowy, zlokalizowanego w Rędzinach przy ulicy Gruszowej. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Północ,Częstochowa

750 000 zł106 m² 7 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Dom szeregowy z ogrodem i poddaszem Częstochowa, andersa Powierzchnia użytkowa: 106 m (+ użytkowe poddasze) Powierzchnia działki: ok. 140 m Liczba pokoi: 5 Łazienki: 2 Garaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł123,29 m² 6 326,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 123,29 m2, zlokalizowany w Częstochowie, dzielnica Podjasnogórska. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł130 m² 5 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę wolnostojący dom piętrowy o powierzchni użytkowej ok. 130 m (całkowitej ok. 200 m ), położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

461 000 zł90,75 m² 5 146,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą nowo wybudowanego domu w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż zlokalizowanego w atrakcyjnej okolicy, przy ulicy Wiolinowej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł362 m² 2 679,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w dzielnicy Tysiąclecie Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej około 220 m , położony na działce 550 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł141 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

W ofercie bliźniak W stanie deweloperskim- ostatni dom na osiedlu Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony na Osiedlu Piastów przy ul. Kościelnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł246 m² 6 300,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 106 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 246m2 ( powierzchnia całkowita 311,20 m2) , posadowiony na działce o powierzchni 2106 m2 , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł90,75 m² 5 289,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Dom jednorodzinny W dzielnicy grabówka. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na działce o powierzchni ok 311 m2 w Częstochowie. Nieruchomość ma powierzchnię ok. 91.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł150 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Wołodyjowskiego. Cechy nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,28 m² 9 037,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:125 m²

Dom w zabudowie Szeregowej przy ulicy Rozmarynowej w Częstochowie gotowy do zamieszkania! Inwestycja mieści się w Częstochowie - miejscu zacisznym i ustronnym, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł200 m² 2 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:807 m²

Neo Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom wolnostojący w dzielnicy Kiedrzyn. Dom w drugiej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Położony jest na działce 807 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Stradom,Częstochowa

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Na sprzedaż dom położony w bardzo dobrej lokalizacji - dzielnica Stradom , przy ulicy Kościelnej. Nieruchomość doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania , jak i pod prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:777 m²

Szukasz domu w mieście a jednocześnie w ciszy , spokoju oraz w otoczeniu zieleni. Dom w Częstochowie w cichej ,spokojnej okolicy w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 000 zł137 m² 5 313,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. św. Brata Alberta. (Nr działki 10/9,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Parkitka,Częstochowa

1 650 000 zł205 m² 8 048,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący na osiedlu słonecznym W częstochowie Oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni 205 m2 położony na działce o powierzchni 1043 m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł86,25 m² 6 840,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Atrakcyjny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, piętrowy o powierzchni użytkowej 86,25 m2, znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Stradom. Działka o powierzchni 441 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł130 m² 9 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 190 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położony dom wolnostojący o pow 130 m2 na dużej działce o pow 1595. Dom został wybudowany z nowoczesnych materiałów w roku 2016 więc jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł410,50 m² 4 360,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 239 m²

Szukasz prywatnej przestrzeni? Dobrze skomunikowane miejsce ma dla Ciebie znaczenie? Ten dom jest dokładnie tym, czego oczekujesz. Oferuję dom położony w Częstochowie - Grabówka o powierzchni.