dowolna

Działki na sprzedaż Częstochowa - Oferty sprzedaży działek

346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

346 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

179 000 zł812 m² 220,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana częstochowa, ul. Meliorantów Na sprzedaż ustawna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej części Częstochowy. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł300 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój kawałek zieleni w mieście, 300 m spokoju i owoców prosto z krzaka. Jeśli marzysz o miejscu, gdzie po pracy zwalniasz i łapiesz oddech, działka rod.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł4 500 m² 222 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka Inwestycyjna Idealna dla Dewelopera Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o łącznej powierzchni 4 500 m , zlokalizowaną w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł11 545 m² 25,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolno-budowlaną w Częstochowie przy ulicy Kolorowej. Działka o łącznej powierzchni 1,1545 ha. W tym budowlane 969 M2, reszta to grunty o różnym przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

130 650 zł871 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 869 m2 położona w spokojnej i malowniczej okolicy nieopodal rzeki Gorzelanki. Szerokość ok. 30m Działa jest wyrównana oraz jest do niej.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł809 m² 117,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż posiadam działkę znajdującą się na obszarze zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami mnu. Wzdłuż działki prowadzi widoczna na mapie ewidencyjnej droga gruntowa będąca.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł7 286 m² 343,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna przy ul. Warszawskiej w Częstochowie Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej położonej przy ul. Warszawskiej w Częstochowie przy nowo wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł451 m² 1 152,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Częstochowie przy ul. Wawrzynowicza. Nr działki: 10/8, obręb: 0040/40 Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł2 456 m² 692,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną bezpośrednio przy samej Alei Niepodległości. Prezentowana nieruchomość posiada 2456 m2, a jej.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł4 472 m² 120,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej, zlokalizowanej w Częstochowa przy ul. Hutników 36. Nr działki: 44, obręb 275.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

399 000 zł2 000 m² 199,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Neo Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną w Mirowie! Wyjątkowa lokalizacja tuż przy Bramie Mirowskiej , w sąsiedztwie skał Jaś i Małgosia oraz Balikowej Skały - idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł400 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Neo Nieruchomości prezentuje działkę na Ogródkach Działkowych Przyjaźń! Szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć od miejskiego zgiełku i naładować baterie? Ta działka to idealna propozycja!.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł1 299 m² 273,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Neo Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną w dzielnicy Kiedrzyn - ul. Krzemińskich! Działka o powierzchni 1300 m i wymiarach 26x50 m to idealne miejsce na Twój.

Szczegóły ogłoszenia

44 000 zł3 853 m² 11,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3853 m Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Dźbów przy ul. Przyjemnej Wymiary: 8x500 Media: prąd oraz woda Plan zagospodarowania przestrzennego: pas.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł375 m² 184 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży zagospodarowanej działki rod z domkiem murowanym i altaną, znajdującej się w kompleksie im. T. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł504 m² 69,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjna, w pełni zagospodarowana działka rod o powierzchni 504 m , położona w Częstochowie na terenie rodzinnych ogrodów działkowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł13 195 m² 106,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Rząsawach w rejonie ul. Ugody. Nr działki: 534/3, obręb: 429 - Rząsawy Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł505 m² 138,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Do sprzedaży atrakcyjna cenowo działka, położona w Częstochowa gmina Gnaszyn Górny. Działka ma 503 m2 Wymiary: długość ok. 30,30m, szerokość ok. 17m Media woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 865 m² 174,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 6865m2 ul. Legionów Częstochowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o nr 32/7 wraz działką o nr. ew.23 przy ul. Legionów w Częstochowie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 324 m² 189,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna 6324m 2 Częstochowa ul. Gazowa Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Częstochowie przy ul. Gazowej. Działka w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w dzielnicy Mirów w Częstochowie Biuro Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działki z potencjałem o powierzchni od 1000m2 do 1354m2 położone w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

188 600 zł1 886 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przeładna działka 1886 M2 z pozwoleniem na budowę domu mieszkalnego lub weselnego jedyna taka w Częstochowie. Jeśli wybudujesz swój dom lub firmę z okien 1 piętra będziesz miał widok.

Szczegóły ogłoszenia

687 400 zł3 928 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dworakowski Firma działająca od 1991 roku. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy. Dzisiaj oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

487 550 zł1 393 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie, w dzielnicy Grabówka, o powierzchni 1393 m2. Działka : o pow. 1393 m2 wymiary : szer.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł4 032 m² 967,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie o powierzchni 4 032m. Teren położony w Częstochowie, w dzielnicy Wrzosowiak, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł451 m² 1 219,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy ul. Wawrzynowicza w Częstochowie 451 m Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży działki z warunkami zabudowy położonej w Częstochowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł1 496 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 1496 m Nieruchomość znajduje się w Częstochowie, przy ul. Kubiny Wymiary: 20 75 m Media: prąd, woda oraz kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

96 140 zł874 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szerokość ok. 30m Wydane warunki zabudowy Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 874 m2 położona w spokojnej i malowniczej okolicy nieopodal rzeki Gorzelanki. Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

413 280 zł1 476 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki położonej przy ulicy Sąsiedzkiej w Częstochowie. Działka ma powierzchnię 1.476 metrów kwadratowych o szerokości 40.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł42 214 m² 99,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona na terenach przemysłowych. Teren objęty plenem przestrzennym w którym przewidziane jest budownictwo przemysłowe i usługi. Cena 100zł m.kw. +23 %vat. Podatek od.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 000 zł200 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

20 ha gruntów inwestycyjnych miasto Częstochowa .węzeł autostrady A-1, MPZP - logistyka ,produkcja , regularny kształt zbliżony do prostokąta. Dobry dojazd i dostęp do drogi publicznej dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

134 000 zł4 584 m² 29,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży dużą działkę budowlano - rolną o powierzchni 4584 mkw. położoną w Częstochowie w dzielnicy Gnaszyn Dolny. Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł6 966 m² 42,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z wz - Częstochowa, ul. Szparagowa - 6 966 m - usługi + produkcja + mieszkanie Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł953 m² 145,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z prądem ul. Traktorzystów, częstochowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położone w Częstochowie przy ul. Traktorzystów. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 427 m² 665,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w dzielnicy Parkitka. Nieruchomość usytuowana jest przy ulicy Małopolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł822 m² 158,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż kompleks nieruchomości gruntowych usytuowanych przy ulicy Konwaliowej. Na sprzedaż oferujemy łącznie trzy działki: - pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

341 000 zł743 m² 458,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 743 m , zlokalizowaną w Częstochowie, w dzielnicy Północ. Parametry działki: powierzchnia: 743.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł1 113 m² 600,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane położone na zurbanizowanym osiedlu mieszkaniowym. Wokół nowa zabudowa jednorodzinna. Działki o powierzchniach 1064 m2, 1113m2, 1248 m2, 1114 m2, 1113 m2.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 400 m² 182,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona przy drodze asfaltowej, wszystkie media w ulicy (gaz, kanalizacja, prąd, woda) przy drodze generującej dość znaczny ruch międzydzielnicowy ul.Przestrzenna. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł9 190 m² 30,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana W dzielnicy dźbów W częstochowie. Oferujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 9190 m 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij