dowolna

Działki na sprzedaż Częstochowa - Oferty sprzedaży działek

346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

346 ogłoszeń

750 000 zł1 013 m² 740,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną objętą miejscowym panem zagospodarowania przestrzennego, dobrze skomunikowana Media: prąd, woda, gaz, światłowód w drodze Identyfikator działki 246401_1.0430.AR_6.113.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł3 578 m² 195,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Strona Sprzedająca. Na sprzedaż działki.

Szczegóły ogłoszenia

636 000 zł2 052 m² 309,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2052 m2 położona przy ul. Hektarowej w dzielnicy Mirów. Media w ul. Hektarowej: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Ul. Hektarowa jest drogą.

Szczegóły ogłoszenia

335 400 zł1 118 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1118 m2 , zlokalizowaną w dzielnicy Wyczerpy Górne. Działka o wymiarach 40m x 27m, dojazd drogą utwardzoną oraz polną; brak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

307 000 zł1 197 m² 256,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Częstochowa, błeszno, ul. Brzezińska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Częstochowie w dzielnicy Błeszno, przy ul. Brzezińskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Mirów,Częstochowa

265 000 zł45 000 m² 5,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Niepowtarzalna nieruchomość gruntowa - Częstochowa Mirów, góra ossona! działka nr 33, obręb 220, na wysokości 317 m n.p.m. Wymiary 210 m 210 m To miejsce, które zachwyca krajobrazem.

Szczegóły ogłoszenia

1 296 000 zł3 256 m² 398,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość inwestycyjna z warunkami zabudowy. Teren niezabudowany położony w centrum Częstochowy , przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta. Teren płaski ,uzbrojony.

Szczegóły ogłoszenia

552 500 zł850 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Częstochowie, w pobliżu ul. gen. Romualda Traugutta. Nr działki: 51/13, obręb: 0431.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 811 m² 469,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1811 m2 Parkitka, ul. Bialska Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1811 m2 szerokość działki: ok. 17 m kształt: prostokąt teren płaski, obecnie nieużytek, zakrzewiony.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 200 m² 123,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1200 m (wymiary 20 m x 60 m), położoną w spokojnej, cichej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Stradom,Częstochowa

265 000 zł1 297 m² 204,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1297 m , położona w spokojnej części dzielnicy Stradom. Na działce znajduje się budynek mieszkalny w stanie surowym otwartym, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 255 m² 107,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż nowo wydzieloną działkę znajdującą się w Częstochowie - w Gnaszynie, pomiędzy ulicą Turkusową i Drucianą ( ul. Bohaterska ). Doskonała okazja do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł9 600 m² 28,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa Działka Inwestycyjna w południowej części Częstochowy. Biuro Nieruchomości kabe ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę działki inwestycyjnej położonej w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł14 536 m² 171,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren o powierzchni prawie 1,5 ha i szerokości 110 m, zlokalizowany przy drodze asfaltowej, z bezposrednim zjazdem z drogi. Woda ,kanalizacja, prąd, gaz w ulicy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 772 m² 559,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie sprzedaży - atrakcyjna działka pod zabudowę wielorodzinną - częstochowa, parkitka Na sprzedaż oferujemy działki budowlane o łącznej powierzchni 2772 m i szerokości 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 463 m² 259,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w dzielnicy Lisiniec o powierzchni 1463m.kw. Kształt zbliżony do prostokąta. Szerokość frontu ok.38m. Ogrodzona. Dojazd ulicą asfaltową.Dostępne media:.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł4 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie w dzielnicy Grabówka, o powierzchni 4000 m2. Działka : o pow. 4000 m2 wymiary : szer. 75.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł5 467 m² 96,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną znajdująca się przy ulicy Turkusowej w Częstochowie. Numer działki: 468 obręb 0434 Gnaszyn Górny. Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł275 m² 214,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam prawo do działki rod Wypalanki Działka - powierzchnia około 275 m2. Domek drewniany - powierzchnia około 30 m2. - parter domku: pokój i łazienka - piętro - pokój z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój kawałek spokoju w sercu Częstochowy! Oferowana działka o powierzchni 1500 m to idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni i kontaktu z naturą, nie rezygnując.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł2 589 m² 278,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna dzialka budowlano-inwestycyjna położona w Czestochowie Lisiniec. Jest to jedna z nielicznych już niezabudowanych działek na glównej drodze do Jasnej Gory. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł2 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek budowlanych położonych w Częstochowie w dzielnicy Mirów przy ul. Hektarowej. Działki o powierzchni 2052 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł644 m² 217,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż narożna działka budowlana o powierzchni 644 m2, w kształcie prostokąta. Nieruchomość idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Szczegóły działki: - powierzchnia: 644 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł8 200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka produkcyjno-usługowa o powierzchni 8200m2 Nieruchomość jest położona w Częstochowie przy ul. Srebrnej dz. Mirów Wymiary: długość 365 / szerokość od 33 do 16 / kształt.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł752 m² 199,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w pięknej okolicy - ul. Ugody - Wyczerpy. Media w drodze. Warunki Zabudowy. Przystanek autobusu nr 14 tylko 450m. Ogród na stronę zachodnią, idealna pod budowę małego domu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł690 m² 173,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w Częstochowie Oferta sprzedaży działki w Brzeziny-Kolonia w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz zieleni , okolica ciesząca się spokojem i bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 591 m² 263,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Częstochowa, tysiąclecie, działka inwestycyjna przy Promenadzie Niemena na sprzedaż. Do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 1591 m2. Działka w bardzo dobrej lokalizacji - ul.

Szczegóły ogłoszenia

171 200 zł1 070 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o przytulnym domu w spokojnej okolicy? Osiedle "konwaliowe" rozpoczyna sprzedaż działek pod budowę domu dla Ciebie i Twoich bliskich. Posiadamy działki do zabudowy wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 573 m² 126,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ludzie od nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej, idealnej pod realizację zabudowy jednorodzinnej zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł968 m² 215,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój wymarzony dom! atrakcyjna działka! lokalizacja: częstochowa - Kiedrzyn, ul. Sucharskiego Ofertą jest działka budowlana o powierzchni 968 m2 - główne cechy: - kształt - prostokąt - wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

2 230 000 zł19 616 m² 113,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania teren u/p3 Usługowo Produkcyjny w przemysłowej okolicy Częstochowy, 6 minut od Autostrady A1 Lokalizacja: częstochowa ul. Żyzna 15L działki nr.: 710/112 oraz 709/7 Powierzchnia: 19.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 494 m² 595,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie, w dzielnicy Raków, o powierzchni 1494 m2. Działka : nieregularny kształt, o pow. 1494 m2.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł10 508 m² 11,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż dużą działkę zlokalizowaną w miejscowości Częstochowa - dzielnica Wyczerpy-Aniołów powierzchni 10508 m . Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł968 m² 366,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną w idealnej lokalizacji, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej oraz lasu 10 minut samochodem od centrum Częstochowy. Media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

839 900 zł2 270 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie w dzielnicy Grabówka przy ul. Radomskiej działka : o pow. 2 270 m2 wymiary : w kwadracie,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł16 821 m² 53,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa położona w dzielnicy Zawodzie , nieopodal ul. Złotej. Powierzchnia 16821 m2 Dojazd do działki możliwy z dwóch ulic. Brak planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 200 m² 70,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż nieruchomości gruntowe przy ulicy Niedużej. Oferta dotyczy dwóch działek w drugiej linii zabudowy. Działki zlokalizowana są.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł1 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie w dzielnicy Dźbów o powierzchni 1100m. Działka: o pow. 1100m wymiary: szer. 24m i dł.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł11 940 m² 62,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 11940 mkw gruntu wraz z zabudowaniami: domem mieszkalnym z 1953 roku i murowanymi budynkami gospodarczymi (dawną stodołą i dodatkowym budynkiem zamienionym na mieszkalny).

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 000 m² 59,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku w ciekawej lokalizacji, w Częstochowie, na Grabówce, przy ul. Goździków 1. Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

175 500 zł1 950 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową przy ulicy Niedużej. Działka zlokalizowana jest w dzielnicy Dźbów, w spokojnej okolicy wśród.