Działka komercyjna, ul. Wysockiego

Wysockiego, Parkitka, Częstochowa, śląskie

  • 1 670 000 zł
  • 1 667 m²
  • 1 001,80 zł/m²

Zdjęcie

Artur Stypka

Skontaktuj się

Działka komercyjna, ul. Wysockiego

Wysockiego, Parkitka, Częstochowa, śląskie

zaktualizowane:
25 marca 2026

1 670 000 zł

1 667 m²

1 001,80 zł/m²

Działka komercyjna, ul. Wysockiego

Zaktualizowane: 25 marca 2026

1 670 000 zł 1 667 m² 1 001,80 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 670 000 zł (1 001,80 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: usługowa, 1 667 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 31m; szerokość: 55m; teren płaski, pusta, zabudowana
  •   działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: Regnum Nieruchomości, zaktualizowane: 25.03.2026
  •   numer ogłoszenia: REG-GS-4902

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Atrakcyjna działka położona na skrzyżowaniu ul.Wysockiego z ul.Barona. Wymiary 31 m (od strony ul.Wysockiego) x 55 m (od strony ul.Barona).
Przeznaczenie w studium zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z usługami.
Działka objęta była pozwoleniem na budowę budynku wielorodzinnego z usługami (nie rozpoczęto budowy, pozwolenie wygasło)
Media: woda, prąd na działce. Kanlizacja sanitarna , deszczowa, gaz w ulicy

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Agent

Artur Stypka

605 267...

605 267 630

34 366 57 44

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Artur Stypka

605 267...

605 267 630

34 366 57 44

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Artur Stypka

Zostaw telefon, oddzwonimy